Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
-50%

Columbia FACET 75 ALPHA OUTDRY WOMEN'S

Waterproof
84,99 €
30d mažiausia kaina 114,99 € -26%
RMK 169,99 € - 50%
Likutis parduotuvėse
Waterproof

Waterproof

Waterproof avalynė ir drabužiai yra sukurti dėvėti drėgnu oru. Vandeniui nepralaidi membrana ir vandenį atstumianti danga užtikrina maksimialią apsaugą nuo lietaus ir drėgno oro.

Dėka specialios vandeniui nepralaidžios membranos, batai yra atsparūs drėgmei ir leidžia odai kvėpuoti. Avalynės viduje esanti membrana išgariną drėgmę ir atstumia vandenį, todėl Jūsų kojos visada išliks sausos.

Vandeniui atsparūs drabužiai yra padengti vandenį atstumiančia danga, ši technologija neleidžia audiniui absorbuoti drėgmės, verčia vandenį lašais, kurie nurieda nuo paviršiaus. Klijuotos siūlės, užtrikirna papildomą apsaugą nuo drėgmės.

Dydžių lentelė

Dydžių lentelė

US    UK    EU    CM (preliminarus batų vidpadžio ilgis)
3 2 34 21,1
4   35 21,8
5 3 36 21.8-22.2
5.5 3.5 36.5 22.2-22.6
6 4 37 22.6-23.1
6.5 4.5 37.5 23.1-23.5
7 5 38 23.5-23.9
7.5 5.5 38.5 23.9-24.3
8 6 39 24.3-24.7
8.5 6.5 39.5 24.7-25.1
9 7 40 25.1-25.6
9.5 7.5 40.5 25.6-26
10 8 41 26-26.4
10.5 8.5 41.5 26.4-26.9
11 9 42 26.9-27.3
12 10 43 27.3-28.1

Kaip prižiūrėti COLUMBIA avalynę?

Kaip prižiūrėti COLUMBIA avalynę?

Geriausias būdas reguliariai valyti „Columbia“ avalynę

Jei batai sudrėko ir išsipurvino, nuvalykite juos iš karto po naudojimo ir nepalikite nešvarių batų džiūti. Įvairiuose dirvožemiuose ir purve esančios natūralios korozinės cheminės medžiagos, pavyzdžiui, rūgštys ir šarmai, gali įsiskverbti į medžiagas ir pamažu jas ardyti bei pūdyti, taip susilpnindamos batų konstrukcijos tvirtumą. Be to, taip išvengsite bet kokių bato viduje esančių neperšlampamų pamušalų ir membranų pažeidimų. Veiksmingiausias būdas nuvalyti batus – iš karto juos nuplauti švariu vandeniu ir naudoti minkštų šerių šepetėlį. Jei įmanoma, išimkite vidpadžius ir leiskite jiems natūraliai išdžiūti. Jokiu būdu nedėkite batų į džiovyklę, ant šildytuvo, prie atviros liepsnos ir nepalikite tiesioginiuose karštuose saulės spinduliuose.

„Columbia“ avalynės dėmių valymas

Paprastai daugumą dėmių galima išimti naudojant švelnų indų ploviklį. Aliejaus, riebalų, rašalo, sakų ar gumos dėmėms valyti geriausiai tinka denatūruotas arba izopropilo alkoholis, tai puiki nuriebalinimo priemone, galinti saugiai pašalinti dėmes nuo daugelio audinių ir odos, jei dėmių nepavyksta išvalyti muilu ar plovikliu.
Norėdami pašalinti įsisenėjusias dėmes, sudrėkinkite medvilninę šluostę keliais lašais denatūruoto alkoholio. Pirmiausia alkoholiu patepkite nepastebimą batų dalį ir leiskite jai išdžiūti. Jei spalva nepakito, dar kartą patrinkite dėmę, bet audinio nesušlapinkite. Leiskite medžiagai išdžiūti. Naudodami dantų šepetėlį arba šepetėlį su švelniais šereliais dėmę išvalykite su trupučiu indų ploviklio ir šveiskite, kol ji išnyks. Batą nuskalaukite šiltu vandeniu ir nusausinkite švariu rankšluosčiu. Leiskite natūraliai išdžiūti iki galo.

Vandeniui atsparios „Columbia“ batų dangos atnaujinimas

Dauguma neperšlampančių ir orui pralaidžių medžiagų yra padengtos vandenį atstumiančia danga, kuri neleidžia išorinei medžiagai prisigerti vandens, todėl orui pralaidus sluoksnis gali atlikti savo darbą. Šią dangą kas kiek laiko reikia atnaujinti. Norėdami patikrinti, ar batus reikia padengti iš naujo, galite atlikti paprastą vandens lašo bandymą. Jei ant bato nebesusidaro vandens lašeliai, laikas atnaujinti apsauginę dangą. Lengvai surasite keletą purškiamų priemonių, galinčių atkurti atsparumą vandeniui. Pasirinkę priemonę, būtinai laikykitės gamintojo nurodymų. Kad šios priemonės būtų kuo veiksmingesnės, avalynė turi būti švari ir sausa.

„Columbia“ guminių batų taisymas

Apgadinus guminius batus, juos dažniausiai galima sutaisyti naudojant paprastą kaučiuko ar lipnių lopų rinkinį. Tokius rinkinius įsigyti galite bet kurioje avalynės parduotuvėje. Svarbu, kad batai būtų švarūs ir sausi. Vadovaukitės gamintojo nurodymais.

„Columbia“ kaučiuko padų taisymas

Laikui bėgant guminiai padai gali atsiskirti nuo amortizuojančio putplasčio tarppadžio arba viršutinės avalynės dalies. Juos taip pat galima lengvai pataisyti naudojant klijus. Daugelis avalynės pardavėjų tiekia įvairių rūšių klijus, kurie gali padėti išspręsti šią problemą. Poliuretano pagrindo klijais reikia ištepti abi atsiskyrusias bato dalis, palikti išdžiūti, o tada vėl aktyvuoti karščiu, pavyzdžiui, plaukų džiovintuvu. Kaučiuko pagrindo klijai naudojami kaip kontaktinis cementas. Klijai užtepami ant abiejų atsiskyrusių bato pusių, trumpam paliekami išdžiūti, o tada atsiskyrusios pusės suspaudžiamos. Klijuojama sritis turi būti švari, sausa ir tinkamai paruošta. Visada laikykitės gamintojo nurodymų.

„Columbia“ avalynės odos arba sintetinių medžiagų taisymas

Galima įsigyti odos taisymo rinkinių, kurie padeda pataisyti odos įplėšimus, nudegimus, įpjovimus ir kitus pažeidimus. Kai kuriais jų net galima pataisyti ir iš naujo nudažyti nusidėvėjusios ar išblukusios odos vietas. Odiniams batams taisyti galima įsigyti specialius avalynei skirtus rinkinius arba naudoti baldų apmušalų taisymo rinkinius. Paprastai taip pat naudojami dažai, kad būtų galima užmaskuoti pataisytas vietas.

Atsakomybės apribojimo pareiškimas: Prieš pateikdami jau taisytus drabužius ar avalynę garantiniam aptarnavimui, susisiekite su garantinio aptarnavimo skyriumi. Jei drabužius ar avalynę taisė ne „Columbia“ garantinio aptarnavimo specialistai, jūsų gaminiui taikoma „Columbia“ ribotoji garantija gali nebegalioti.

Apie Columbia

Apie Columbia

Columbia_2Element_Logo_CP_ProcessBlue

COLUMBIA ISTORIJA

Columbia Sportswear kompanija gamina keliautojams skirtą įrangą. Įmonė  įkurta Portlande, Oregono valstijoje ir jau daugiau nei 70 metų džiugina šiaurės vakarų Ramiojo vandenyno pakrantės gyventojus. Jau daugiau nei 40 metų įmonę valdo Gertas Boyle. Jo vadovavimo metais Columbia išaugo į pasaulinio lygio sportinės aprangos kompaniją, tokią kokia yra dabar. Ji vis dar įsikūrusis Portlande ir kuria drabužius bei avalynę saugančius Jūsų kūną ir pėdas nuo šalčio, lietaus ir perkaitimo, kad ir kas nutiktų. Unikalus Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų pakrantės paveldas ir Boyle šeimos užsispyrimas išskiria Columbia kompaniją iš kitų.

Šeimos verslas tapo pasaulinio lygio. Gert Boyle tėvai buvo Vokietijos piliečiais. 1938 metais jie pabėgo iš nacistinės Vokietijos ir įsikūrę Portlandę įsigijo nedidelę skrybėlių parduotuvėle, kurią pavadino Columbia Hat Company. Ši skrybėlių parduotuvė tapo durimis į pasaulinio lygio verslą.

COLUMBIA PRODUKTAS

Mes naudojame holistinį požiūrį į gyvavimo ciklus. Tą požiūrį taikome vertindami mūsų produktą socialiniu, aplinkos apsaugos, etiniu ir cheminio poveikio aspektu. Tai daryti mums padeda mūsų naudojamas Higg Index. Higg Index tai drabužių pramonėje naudojamas vertinimo metodas kontroliuojamas Sustainable Apparel Coalition.

DIZAINAS, KOKYBĖ IR ILGAAMŽIŠKUMAS

Mes esame įsipareigoję kurti naujoviškus ir funkcionalius produktus vartotojams, kurie dalyvauja įvairiose lauko veiklose, tam kad jie galėtų mėgautis savo pomėgiais ilgiau ir komfortabiliau. Mūsų drabužiai ir avalynė saugo kūną ir pėdas nuo šalčio, lietaus ir perkaitimo.  Kokybė ir ilgaamžiškumas yra svarbūs aspektai, dėl to mes  turime veiksmingą medžiagų ir produktų kokybės tyrimo standartus,  siekiant užtikrinti, kad mūsų produktai yra patvarūs. Tai padeda išplėsti drabužių tarnavimo laiką. Drabužių ilgaamžiškumas ir ilgas jų naudojimas tausoja gamtinius išteklius bei leidžia vartotojams iš mūsų produktų turėti maksimalią naudą. Columbia didžiuojasi aukštos kokybės gaminiais ir taiko jiems riboto laiko garantiją.

UNIVERSALUMAS IR DIZAINAS

Mūsų dizainerių komanda turi pagrindinį tikslą: „sukurti ilgaamžišką ir populiarų produktą“. Mes siekiame sukurti produktą, kuris bus geriausias kokybės ir universalumo atžvilgiu taip pat bus tinkamas naudoti visais sezonais. Funkcionalumas ir klasikinis dizainas garantuoja, kad pirkėjas su mūsu produktu jausis užtikrintai visokiomis oro sąlygomis ir bet kokioje socialinėje aplinkoje.

MEDŽIAGOS

Medžiagų pasirinkimas ir naudojimas labai svarbus kokybiškų drabužių kūrimo proceso veiksnys. Audinių ir medžiagų pluoštų gamyba sudaro didelę produkto pagaminimo dalį . Taip pat tai yra vienas iš sudėtingiausiai kontroliuojamų ir valdomų sričių dėl didelio žaliavų perdirbimo rinkoje dalyvaujančių tiekėjų skaičiaus. Mes siekiame naudoti tik tas medžiagas kurios yra išgautos naudojant humaniškus, etinius ir aplinkai nekenkenčius metodus.

Perdirbtas polesteris: apie 80% Columbia gaminamų produktų yra iš polesterio. Polesterio išgavimui reikalingos žaliavos kurios labai glaudžiai susijusios su nafta. Naudojant perdirbtą polesterį mažinamas energijos kiekis reikalingas naftos gavybai. Polesterio naudojimas mažina atlieku ir plastiko kiekį, kuris teršia gamtą. Nuo 2014 metų Columbia įsigijo ir perdirbo daugiau nei 10 mln.  jardų medžiagų reikalingų polesteriui gaminti.

Izoliacinės(pamušalo viduje) medžiagos: mums svarbu, kad mūsų naudojami natūralūs pūkai ir plunksnos butų išgauti vadovaujantis etikos ir humaniškumo normomis. 2016 metų rudenį Columbia užsibrėžė naudoti 100% sertifikuotus natūralius pūkus ir plunksnas remiantis „Textile Exchange’s TE Responsible Down“ standartais. Tai užtikrins, kad mūsų naudojami pūkai ir plunksnos yra aukščiausios kokybės ir yra gautos iš atitinkamai prižiūrimų žąsų, ančių ir kitų vandens paukščių.

Oda: maždaug 95 % Columbia naudojamos odos gaunama iš raugyklos priklausančios Leather Working Group. Leather Working Group- tai kelių suinteresuotų šalių grupė odos pramonėje, kuri atsakinga už kokybę, tvarią ir nekenksmingą aplinkai gamybą odos versle.

CHEMIKALAI

Mes siekiame kurti produktus kurie būtų saugus visiems, kad su jais kontaktuoja: darbuotojai kurie juos gamina, vartotojai kurie juos naudoja ir aplinka. Mes naudojamės draudžiamų medžiagų sąrašu sudarytu pagal pasaulinius standartus ir įstatymus. Taip pat turime testavimo programą kuri padeda užtikrinti, kad mūsų produktai atitinka minėtus standartus. Mes vykdome didelio masto mokymus apie standartus ir testavimo programas visoms mūsų produktų gamybos grupėms, kad visame pasaulyje populiarūs Columbia produktai atitiktų visus mūsų užsibrėžtus kokybės ir saugu standartus bei reikalavimus.

PFC

Perfluorinti organiniai junginiai (PFC) buvo naudojami kaip ilgalaikis vandens repelentas (DWR). Tačiau PFC, ypač ilgos grandinės PFC, yra linkęs biologiškai kauptis laukinės gamtos ir žmogaus organizmuose ir yra ilgai nesunykstančios aplinkoje. Mes atsisakėme ilgosios grandinės PFC naudojimo ir pakeitėme jį į trumposios grandinės PFC, kuris yra laikomas mažiau patvariu, todėl mažiau kenkia aplinkai. Mes ir toliau naudojame vandeniui atsparias ir orui laidžias alternatyvias medžiagas, kad patenkinti vartotojų lūkesčius ir yra saugios žmogui bei aplinkai.

Camolumbia front

Klientų atsiliepimai (0)

Klientų atsiliepimai

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Rašyti atsiliepimą

Columbia FACET 75 ALPHA OUTDRY WOMEN'S

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Dydžio atitikimas

Jeigu matavotės šį modelį, įvertinkite, kaip gaminio etiketėje nurodytas dydis atitiko įprastai nešiojamą dydį.

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

. .

. .