Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
-39%

DIADORA EAGLE 7

33,76 €
30d mažiausia kaina 38,59 € -13%
RMK 54,99 € - 39%
Likutis parduotuvėse
Apie DIADORA

Apie DIADORA

„Diadora“ laisvalaikio batai – aktyvaus ir apie tvaresnį rytojų galvojančio pirkėjo pasirinkimas

 „Diadora“ – Italijos įmonė, kurios veikla yra orientuota į sportinio stiliaus laisvalaikio avalynės ir aprangos, skirtos visai šeimai, gamybą. Mūsų internetinėje parduotuvėje daugiausiai dėmesio sulaukia „Diadora“ kedai, iš kurių plataus asortimento (kedai moterims, kedai vyrams, kedai vaikams) tinkamiausią variantą nesunkiai gali išsirinkti kiekvienas, ieškantis avalynės aktyviam laisvalaikiui ar sportinei veiklai, pavyzdžiui, bėgiojimui.

Mūsų siūlomi batai internetu yra suskirstyti į pagrindines kategorijas (dydis, sezonas, tipas, medžiaga, kaina ir kita), tad, pasinaudojus tinkamais filtrais, apsipirkimas bus patogus ir  neužims daug laiko. Visada patrauklios kainos bei, žinoma, papildomos nuolaidos, kurias sekti internetu itin paprasta, nudžiugins ir galimybe sutaupyti, kokybišką produktą įsigyjant pigiau.

Kokiais privalumais išsiskiria „Diadora“ batai?

Išskyrėme pagrindines priežastis, dėl kurių „Diadora“ batai – populiarus pasirinkimas tarp mūsų klientų.

Kedai, orientuoti į aktyvų laisvalaikio leidimą bei sportą 

Aktyviam laisvalaikiui reikalingi visapusiškai patogūs, komfortiški sportbačiai, leidžiantys pajusti tikrą judėjimo džiaugsmą. Profesionalūs bėgimo batai savo charakteristika skiriasi nuo, pavyzdžiui, futbolui ar aktyviems pasivaikščiojimams skirtos avalynės. Iš plataus „Diadora“ siūlomo batų asortimento galite išsirinkti variantą, geriausiai atitinkantį Jūsų individualius poreikius.

Inovatyvių technologijų taikymas batų gamyboje

„Diadora“ kedai, priklausomai nuo konkrečios batų paskirties, gaminami pasitelkiant net 36 skirtingas technologijas, pavyzdžiui, efektyvią bato pado amortizaciją, avalynės atsparumą drėgmei, lengvumą, pralaidumą orui, pado apsaugą nuo nusidėvėjimo ir kita. Kiekvienas technologinis sprendimas yra gerai apgalvojamas ir priimamas siekiant patenkinti ar net pranokti paties išrankiausio pirkėjo lūkesčius.

Avalynės dizainas, orientuotas į skirtingą pirkėjų skonį

Vieni, rinkdamiesi laisvalaikio avalynę, pirmenybę teikia neutralioms spalvoms ir klasikiniam stiliui, tuo tarpu kiti pirkėjai pageidauja, jog kedai taptų išskirtine įvaizdžio detale, ir, dizaino atžvilgiu, ieško originalesnių sprendimų. Iš  „Diadora“ avalynės asortimento, kuris nuolat papildomais naujais modeliais, tikrai išsirinksite batus, atitinkančius ne tik kokybės, bet ir estetikos pageidavimus.

Avalynė, kurios gamyba paremta tvarumo puoselėjimo idėjomis

„Diadora“ yra pelniusi „EcoVadis“ auksinį medalį, skiriamą įmonėms, kurios savo veikloje išskirtinį dėmesį skiria tvarumo bei socialinės atsakomybės idėjų puoselėjimui. Dalis modelių yra gaminami išimtinai iš perdirbtų medžiagų, produktų pakavimui naudojamos perdirbtos popierinės pakuotės, o vienai gaminių linijai buvo pasirinktas itin originalus ir, svarbiausia, visiškai ekologiškas sprendimas – pakavimo medžiaga, pagaminta iš išmestų jūros žolių.

,,Diadora“ kedai – tai galimybė visiems šeimos nariams gyventi aktyvų bei komfortišką gyvenimą ir prisidėti prie tvarios visuomenės kūrimo.

diadora

Klientų atsiliepimai (0)

Klientų atsiliepimai

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Rašyti atsiliepimą

DIADORA EAGLE 7

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Dydžio atitikimas

Jeigu matavotės šį modelį, įvertinkite, kaip gaminio etiketėje nurodytas dydis atitiko įprastai nešiojamą dydį.

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

. .

. .

Panašios prekės