Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
-41%

Keen Targhee III Wp Men's 1028129

Tvaresni
94,99 €
30d mažiausia kaina 159,99 € -41%
RMK 159,99 € - 41%
Likutis parduotuvėse
Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

Patogūs ir patvarūs.

  • KEEN.DRY vandeniui atspari, orui laidi membrana;
  • KEEN.ALL-TERRAIN guminis padas, užtikrinantis didesnį sukibimą;
  • 4 mm pado protektorius, užtikrinantis sukibimą;
  • TPU sutvirtinimas;
  • Ekologiška aukščiausios kokybės oda iš LWG sertifikuotos raugyklos;
  • Vandeniui atspari danga be PFAS;
  • Eco Anti-Odor - natūrali kvapo kontrolė;
  • Original Fit-Iconic KEEN bato prigludimas su didele erdve per priekinę pėdos dalį, kad būtų vietos pirštams;

MEDŽIAGOS: Odos ir tinklinio audinio viršutinė dalis; "Speed-lace" raištelių sistema sistema; Greitai džiūstantis pamušalas; Išimamas PU vidpadis;

PRIEŽIŪRA: Švelniai nušveiskite odą minkštu šerių šepečiu arba rankšluosčiu, kad pašalintumėte nešvarumus. Stiprioms dėmėms valyti gali prireikti odos valiklio.

Kilmės šalis: Tailandas / Vietnamas / Kambodža.

Dydžių lentelė

Dydžių lentelė

US UK EU CM (JP) CM ILGIS (NUO KULNO IKI PIRŠTŲ GALIUKŲ)
7 6 39.5 25 24.4
7.5 6.5 40 25.5 24.8
8 7 40.5 26 25.4
8.5 7.5 41 26.5 25.7
9 8 42 27 26
9.5 8.5 42.5 27.5 26.7
10 9 43 28 27
10.5 9.5 44 28.5 27.3
11 10 44.5 29 27.9
11.5 10.5 45 29.5 28.3
12 11 46 30 28.6
13 12 47 31 29.4
14 13 47.5 32 30.2
15 14 48 33 31
16 15 48.5 34

31.8
17 16 49 35 32.6
Priežiūros informacija

Priežiūros informacija

KEEN basučių valymas

Visas KEEN vandens basutes (tiek su odiniais, tiek su poliesterio dirželiais) galima skalbti skalbimo mašinoje šaltame vandenyje naudojant švelnią skalbimo programą ir priemonę. Leiskite išdžiūti natūraliai. Itin pasistengėme ir sukūrėme odinius batviršius, kurie skalbiant nesutrūkinės, nesusitrauks ir neišsitampys. Taip pat basutes galite plauti rankomis kriauklėje su „NikWax Base Wash“ – nemalonius kvapus naikinančia priemone, skirta sintetiniams lauko avalynės audiniams. Išvalę ir išdžiovinę basutes, viršutinį pamušalą ir vidpadį galite įtrinti arbatmedžio eteriniu aliejumi, kuris dar geriau apsaugos nuo nemalonaus kvapo.

KEEN neperšlampamų batų ir avalynės priežiūra

Norėdami pagerinti gaminio savybes, avalynę rekomenduojame valyti šaltame vandenyje naudojant švelnų muilą arba ploviklį, o tada leisti išdžiūti natūraliai, be karščio.

Ar KEEN neperšlampamai avalynei reikia papildomos apsaugos?

Apsauga nuo vandens iš pradžių nėra būtina, tačiau po kurio laiko batus rekomenduojame impregnuoti silikoniniu impregnantu, pavyzdžiui, „Nikwax“, kad jie būtų apsaugoti ir nesusidarytų dėmių. Siūlome purškalą naudoti kas tris mėnesius.

KEEN odinių batų, batelių ir basučių priežiūra

Kruopščiai atrinkome tokius odinius batviršius, kurie tarnaus labai ilgai. Žinoma, jei KEEN batus dažnai avite lauke (tikimės, kad taip ir yra!), įbrėžimų ir nešvarumų išvengti nepavyks. Rekomenduojame naudoti nubuko odos valiklį ir kondicionierių, pavyzdžiui, „Nikwax“ arba „Saddle Soap“. Šias priemones galite rasti internete ir daugumoje avalynės parduotuvių.

KEEN sintetinių batų, batelių ir basučių priežiūra

Šią avalynę rekomenduojame valyti šaltame vandenyje su švelniu muilu. Norėdami pašalinti nešvarumus arba išvalyti dėmes, naudokite standų šepetį arba minkštą šluostę. Leiskite avalynei išdžiūti natūraliai, be karščio.

KEEN vilnos veltinio arba drobės priežiūra

Vilnonę avalynę galima atsargiai nuvalyti šepečiu. Jei ji labai sutepta, naudokite dėmių šalinimo putas, o tada nuvalykite šepečiu. Vilnonės avalynės skalbimo mašinoje skalbti negalima.

Drobinę avalynę rekomenduojame švelniai nuvalyti minkšta, drėgna kempinėle, kad pašalintumėte nešvarumus. Dėmes reikėtų nedelsiant išvalyti naudojant švelnų valiklį. Kaip ir vilnos, drobinės avalynės nerekomenduojame skalbti skalbimo mašinoje.

KEEN avalynės vidpadžių priežiūra

Po ilgesnio naudojimo rekomenduojame išimti vidpadį ir jį išplauti rankomis, naudojant minkštą šluostę bei švelnų skalbiklį, o tada leisti išdžiūti natūraliai, be karščio. Neskalbkite skalbimo mašinoje.

KEEN patarimai dėl avalynės kvapo

Visa KEEN avalynė padengta priemone „Eco Anti-Odor“ be pesticidų, kuri natūralių probiotikų pagalba apsaugo nuo nemalonaus kvapo. Jei pastebėjote, kad jūsų avalynė skleidžia nemalonų kvapą, kurio nesiseka pašalinti, vidpadžius galite išimti ir skalbti skalbimo mašinoje naudojant švelnią programą bei išdžiovinti natūraliai. Tada viršutinį batų pamušalą ir vidpadžius įtrinkite arbatmedžio eteriniu aliejumi. Jei jūsų batai neturi išimamų vidpadžių, pirmiausia galite išplauti batų vidų rankomis naudodami švelnią valymo priemonę.

 

Apie Keen

Apie Keen

KEEN_Logo_10degrees „KEEN“  yra vertybėmis besivadovaujantis, lauko avalynės prekės ženklas, kurio misija - atsakingai kurti originalius ir universalius gaminius, gerinti gyvenimą ir įkvėpti nuotykiams lauke. Įmonė įkurta 2003 m. Šis prekės ženklas sukėlė revoliuciją avalynės pramonėje, pristatydami sandalus „Newport“, pradėdami rinkoje hibridinės avalynės koncepciją ir nustatydama „KEEN“ kelią, kuriuo iki šiol eina nuosekliai diegdama produktų naujoves.

„KEEN“ įkvepia visus gyventi be lubų!

KEEN PAGRINDINĖS VERTYBĖS

Gyventi lauke.. Kartu

„KEEN“ tiki, kad leisti laiką lauke yra kur kas geriau nei viduje. Tai nebūtinai turi būti susįję su įspūdingais solo nuotykiais. Mes valgome, miegame, keliaujame, vaikštome, dirbame ir žaidžiame lauke...Kiekvieną dieną. Grynas oras yra labai naudinga mūsų sveikatai, fizinei ir psichinei. „KEEN“ mėgsta dalintis buvimu lauke su draugais ir šeima, šunimis ir vaikais. Šis prekinis ženklas žino, kad leisti laiką lauke yra labai naudiinga ir sveika, todėl skatina ir kitus aktyviai, tai daryti! Laukas - tai vieta kur jaučiamies laimingi!

2.Būti originaliais, mes negimėme tam, kad sektume kitus.

„KEEN“ tiki, kad gali kurti tai, ko dar niekada nebuvo. Išbando viską. Jei nepavyksta, gyvena toliau ir laukia kitos geresnės dienos. Prekiniui ženklui puikiai sekasi būti originaliam ir jis tiki, kad originalumas yra beribis.

3. Gaminti originalias, ilgaamžes prekes

„KEEN“ gaminiai padeda žmonėms saugiai ir patogiai jaustis lauke. Sukurta avalynė saugo pirštus, palaiko juos šiltus ir sausus, neleidžia paslysti vaikštant įvariais paviršiais. „KEEN“  svarbiausi yra  jų klientai, todėl prekinis ženklas visada stengiasi jiems pateikti tik geriausią avalynę.

4. Elgtis teisingai

„KEEN“ tiki, kad pasaulis būtų geresnis, jei daugiau žmonių elgtųsi teisingai. Tiki, kad reikia būti šalia kitų, kai jiems to reikia. Kalbos yra tik kalbos. Turime imtis veiksmų.

5. Kurti sąžiningai

„KEEN“ tiki, kad mūsų planeta taps sveikesnė ir bus kuriamos stiprios bendruomenės. „KEEN“ sąžiningai prisideda prie aplinkos saugojimo - nuo medžiagų, kurias naudoja avalynės gamybai, iki to, kaip kuria ir gamina savo gaminius.

Dizainas be pavadinimo - 2023-01-27T113247.111

Klientų atsiliepimai (0)

Klientų atsiliepimai

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Rašyti atsiliepimą

Keen Targhee III Wp Men's 1028129

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Dydžio atitikimas

Jeigu matavotės šį modelį, įvertinkite, kaip gaminio etiketėje nurodytas dydis atitiko įprastai nešiojamą dydį.

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

. .

. .

Panašios prekės