Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
-44%

NATIVE Jefferson

Vegan
24,99 €
30d mažiausia kaina 29,99 € -17%
RMK 44,99 € - 44%
Likutis parduotuvėse
Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

NATIVE  Jefferson drąsus ir veržlus – tai puikus gero skonio ir subtilaus maišto derinys.

„Native“ bendradarbiauja kartu su „Zappos for Good“, kad surinktų Jūsų pamėgtus „Native“ batus ir juos perdirbtų. 

  • Veganiška konstrukcija;
  • Lengvas EVA viršus, pamušalas ir padas suteikia minkštumo ir komforto, kuris niekada neišnyks;
  • Batai leidžia pėdoms kvėpuoti;
  • Galima plauti rankomis.

Kilmės šalis: Vietnamas.

Dydžių lentelė

Dydžių lentelė

Gamintojo dydis

US dydis

Vyrams

US dydis

Moterims

EU dydis UK dydis JP/CM Coliai
3M 5W
3 5 34.5 21.5 8.65
4M 6W
4 6 36 22.5 9
5M 7W
5 7 37.5  4 23.5 9.25
6M 8W 6 8 39 24.5 9.65
7M 9W 7 9 40  6 25.25 9.85
8M 10W 8 10 41.5 7 26 10.25
9M 11W 9 11 42.5  8 27 10.6
10M 10   44 28 11
11M 11   45 10 28.5 11.4
12M 12   46.5 11 29.5 11.6
13M 13   47 12 30 12.2
Apie NATIVE

Apie NATIVE

logo 2

NATIVE – batai, sukurti galvojant apie tvarią dabartį bei švarią ateitį

NATIVE avalynė vaikams ir suaugusiems (sandalai, basutės, batai) yra sukurta pasitelkus tvarias gamybos technologijas bei natūralias, kruopščiai atrinktas medžiagas, reikšmingai prisidedančias prie tikslo mažinti kenksmingą poveikį aplinkai.

Įsigiję pageidaujamo tipo bei stiliaus NATIVE batus, parduodamus „Open24“ parduotuvėje internetu, ne tik džiaugsitės kokybiška, stilinga bei patogia avalyne, skirta visai šeimai, bet ir įdėsite savo indėlį švaresnės ateities link.

Iš kokių medžiagų yra gaminami NATIVE batai?

NATIVE avalynė yra gaminama tik iš augalinės kilmės, 100 % veganiškos sudėties komponentų. Tai – pagrindinis šio prekinio ženklo išskirtinumas ir, žinoma, privalumas, kurį įvertina sąmoningi, prie aplinkos puoselėjimo realiais darbais prisidėti norintys pirkėjai.

  • Viršutinė NATIVE batų dalis gaminama iš Filipinuose augusių ananasų lapų pluošto. Ši medžiaga, kuriant avalynę, papildomai neapdorojama ir nedažoma, taip ne tik išgaunant originalų estetinį efektą, bet ir saugant aplinką.

  • Iš lino – audinio, kuris nuo seno vertinamas ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje, yra gaminami patvarūs, pralaidūs orui, itin minkšti ir komfortiški NATIVE batų vidpadžiai. 

  • Kenafas – ilgas, kuokštelinis pluoštas, išgaunamas iš kanapių šeimai priklausančių augalų, yra naudojamas NATIVE batų padų gamybai. Iš šios medžiagos pagamintas padas, dėvint avalynę, natūraliai suminkštėja. Taip garantuojamas dar didesnis batų patogumas, tačiau išskirtinis pluošto patvarumas, saugantis padą nuo nusidėvėjimo, išlieka.

  • Iš „Hevea“ medžio pieno išgautos „Lactae Hevea“ medžiagos, pasitelkus atitinkamas technologijas bei ilgametę patirtį, yra pagaminamas itin tvirtas, patvarus natūralaus latekso padas, sudėtyje neturintis naftos produktų ar kitų, aplinkai kenksmingų priedų.

  • Ekologiška medvilnė, naudojama kai kurių NATIVE batų modelių gamyboje, vertinama ne tik dėl tvarumo, bet ir draugiškų pėdos sveikatai komfortui bei patvarumo.

Ne mažiau svarbi detalė, jog visų tipų NATIVE batai, atitarnavę Jums ar Jūsų vaikams, vėliau gali būti perdirbti, o išgautos medžiagos panaudotos tikslingai – įrenginėjant vaikų žaidimų aikšteles. Tai – pagrindinė „Native Shoes Remix™“ projekto, prie kurio galite prisidėti ir Jūs, idėja.

„Bloom“ technologija

Kas yra „Bloom“ ?

Naujoviškas avalynės sprendimas „Rise by „Bloom“, pagamintas iš pakartotinai panaudotos dumblių biomasės, yra sukurtas taip, kad pakeistų tam tikrą dalį plastiko polimero, paprastai naudojamo gaminant įprastus EVA batus. „Bloom“ procesas tuo pat metu išvalo mūsų ežerus ir gėlo vandens ekologiją nuo pernelyg gausiai augančių dumblių ir nepageidaujamą perteklių paverčia aplinkai nekenksmingu produktu. Tas pats gamybos procesas užrakina CO2 ir išvalo 50 kubinių metrų (50 m3) oro, kad ekosistema būtų švaresnė ir sveikesnė.

Screenshot 2022-10-26 104743

Live Lightly ™

„NATIVE“ yra nusistačiusi ambicingus SBTi patvirtintus, moksliškai pagrįstus tikslus siekdami, kad kenksmingas poveikis klimatui būtų sumažintas. „NATIVE“ dirba su neįtikėtinais partneriais visoje savo bendruomenėje, kad sukurtų teigiamą poveikį žmonėms ir planetai. Kiekvieną kartą, kai dėvite Native avalynę, prisidedate prie tvaresnio gyvenimo.

100% veganiška avalynė

NATIVE kruopščiai atsirenka medžiagas, kurias naudoja avalynės gamybai. „Plant Shoe“ yra gaminami tik iš augalinės kilmės komponentų, kurių sudėtis yra veganiška.

Medžiagos naudojamos avalynės gamybai: 

Ananasų lapų pluoštas, gaunamas iš Filipinų, yra apsaugotas nuo išmetamų atliekų ir paverčiamas naujoviška tekstile. Batų viršutinė dalis sukurta iš unikalus šių pluoštų mišinio, kuri sukuria neapdorotą, nedažytą avalynę – saugant aplinką.

Linas  – viena iš seniausių pasaulyje naudojamų natūralių medžiagų. „Plant Shoe“ lininio mišinio vidpadis yra patvaraus komforto, natūralaus pralaidumo orui ir nepakartojamo minkštumo.

Kenafas – universalus ilgas kuokštelinis pluoštas, kuris yra paverčiams į veltinį, kad avalynės padas užtikrintų išskirtinį patvarumą nuo nusidėvėjimo. Su kiekvienu žingsniu pluoštai suminkštėja natūraliai, išlaikant savo tvirtumą, kad visada jaustumėtės patogiai.

„Lactae Hevea“  visiškai gryna medžiaga, gauta iš gryno „Hevea“ medžio pieno, yra perdirbama į natūralų latekso padą, kuriame nėra jokių naftos chemikalų ar priedų. Pagaminta pasitelkus amatininkų patirtį,  vienos batų poros sukūrimas užtrunka maždaug dvi savaites. Rezultatas yra gaminys, paruoštas avėti visą gyvenimą dėl metodiško darbo ir mažo ekologinio poveikio.

Medvilnė – plačiai paplitusi avalynės ir drabužių gamyboje. Ji gali būti megzta arba įausta beveik į bet ką; nuo minkštos ir lanksčios viršutinės dalies iki tvirto drobinio pamušalo arba paprastų raištelių. Ekologiška medvilnė, kuri yra „Native“ avalynės viršutinėje dalyje, yra atsakingai parinkta tausojanti žemę.

Native Shoes Remix™ Project

„Native‘‘ vykdo projektą „Native Shoes Remix™ Project‘‘, kurio metu perdirbami Jūsų mėgstami batai. Tai tik viena maža dalis plano siekiant sukurti teigiamą poveikį mūsų planetai.

Dėl unikalaus šlifavimo proceso kiekvienas batų stilius – nuo sandalų iki megztų sportbačių gali būti perdirbamas. Unikali „Native shoes‘‘ sudėtis gali būti perdirbama  į universalią medžiagą, kuri yra naudinga kuriant žaidimų aikštelių: sėdimas vietas, grindis, izoliaciją ir kt. Tinkamai prižiūrėta avalynė yra paaukojama geriems tikslams, o avalynė, kuri nebėra tinkama avėti tampa „Native Shoes Remix™‘‘ projekto dalimi! 

 

nativee

Klientų atsiliepimai (1)

Klientų atsiliepimai

5

Bendras įvertinimas

Batai siaurai kojai yra per platus, tai turėtų būti parašyta aprašyme.

Rašyti atsiliepimą

NATIVE Jefferson

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Dydžio atitikimas

Jeigu matavotės šį modelį, įvertinkite, kaip gaminio etiketėje nurodytas dydis atitiko įprastai nešiojamą dydį.

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

. .

. .

Panašios prekės