Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
Yra sandėlyje
-40%

NATIVE Juliet

Vegan
59,99 €
35,99 €
Likutis parduotuvėse
Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

NATIVE Juliet

Elegantiškos ir itin funkcionalios. Basutės su EVA pagrindu, pagamintos su PU dirželiais. Padas su grioveliais padidina sukibimą su danga, o dvigubo tankio EVA padas sušvelnina žingsnius.

  • PU dirželiai su EVA pamušalu;
  • „Hok & Loop“ uždarymas;
  • Itin lengvas guminis įdėklas pado viduje;
  •  EVA padas.

Kilmės šalis: Kinija.

Dydžių lentelė

Dydžių lentelė

 

Gamintojo dydis

US dydis

Vyrams

US dydis

Moterims

EU dydis UK dydis
3M 5W
3 5 34.5
4M 6W
4 6 36
5M 7W
5 7 37.5  4
6M 8W 6 8 39
7M 9W 7 9 40  6
8M 10W 8 10 41.5 7
9M 11W 9 11 42.5  8
10M 10 12 44
11M 11   45 10
12M 12   46.5 11
13M 13   47 12

 

Apie NATIVE

Apie NATIVE

logo 2

Live Lightly ™

„NATIVE“ yra nusistačiusi ambicingus SBTi patvirtintus, moksliškai pagrįstus tikslus siekdami, kad kenksmingas poveikis klimatui būtų sumažintas. „NATIVE“ dirba su neįtikėtinais partneriais visoje savo bendruomenėje, kad sukurtų teigiamą poveikį žmonėms ir planetai. Kiekvieną kartą, kai dėvite Native avalynę, prisidedate prie tvaresnio gyvenimo.

100% veganiška avalynė

NATIVE krupščiai atsirenka medžiagas, kurias naudoja avalynės gamybai. „Plant Shoe“ yra gaminami tik iš augalinės kilmės komponentų, kurių sudėtis yra veganiška.

Medžiagos naudojamos avalynės gamybai: 

Ananasų lapų pluoštas, gaunamas iš Filipinų, yra apsaugotas nuo išmetamų atliekų ir paverčiamas naujoviška tekstile. Batų viršutinė dalis sukurta iš unikalus šių pluoštų mišinio, kuri sukuria neapdorotą, nedažytą avalynę – saugant aplinką.

Linas  – viena iš seniausių pasaulyje naudojamų natūralių medžiagų. „Plant Shoe“ lininio mišinio vidpadis yra patvaraus komforto, natūralaus pralaidumo orui ir nepakartojamo minkštumo.

Kenafas – universalus ilgas kuokštelinis pluoštas, kuris yra paverčiams į veltinį, kad avalynės padas užtikrintų išskirtinį patvarumą nuo nusidėvėjimo. Su kiekvienu žingsniu pluoštai suminkštėja natūraliai, išlaikant savo tvirtumą, kad visada jaustumėtės patogiai.

„Lactae Hevea“  visiškai gryna medžiaga, gauta iš gryno „Hevea“ medžio pieno, yra perdirbama į natūralų latekso padą, kuriame nėra jokių naftos chemikalų ar priedų. Pagaminta pasitelkus amatininkų patirtį,  vienos batų poros sukūrimas užtrunka maždaug dvi savaites. Rezultatas yra gaminys, paruoštas dėvėti visą gyvenimą dėl metodiško darbo ir mažo ekologinio poveikio.

Medvilnė – plačiai paplitusi avalynės ir drabužių gamyboje. Ji gali būti megzta arba įausta beveik į bet ką; nuo minkštos ir lanksčios viršutinės dalies iki tvirto drobinio pamušalo arba paprastų raištelių. Ekologiška medvilnė, kuri yra „Native“ avalynės viršutinėje dalyje, yra atsakingai parinkta tausojanti žemę.

Native Shoes Remix™ Project

„Native‘‘ vykdo projektą „Native Shoes Remix™ Project‘‘, kurio metu perdirbami Jūsų mėgstami batai. Tai tik viena maža dalis plano siekiant sukurti teigiamą poveikį mūsų planetai.

Dėl unikalaus šlifavimo proceso kiekvienas batų stilius – nuo sandalų iki megztų sportbačių gali būti perdirbamas. Unikali „Native shoes‘‘ sudėtis gali būti perdirbama  į universalią medžiagą, kuri yra naudinga kuriant žaidimų aikštelių: sėdimas vietas, grindis, izoliaciją ir kt. Tinkamai prižiūrėta avalynė yra paaukojama geriems tikslams, o avalynė, kuri nebėra tinkama avėti tampa „Native Shoes Remix™‘‘ projekto dalimi! 

nativee

Klientų atsiliepimai (0)

Klientų atsiliepimai

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Rašyti atsiliepimą

NATIVE Juliet

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Dydžio atitikimas

Jeigu matavotės šį modelį, įvertinkite, kaip gaminio etiketėje nurodytas dydis atitiko įprastai nešiojamą dydį.

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

Klausimus mums galite rašyti K.U.K. skiltyje.

Atsiliepus apie aptarnavimą ir parduotuvę prašome rašyti svečių knygoje.

Panašios prekės