KOKS RUDUO, TOKS IR PASIŪLYMAS. Visoms vasaros prekėms papildoma -20% nuolaida su kodu:
*nuolaidos galioja prekėms esančioms šiame kataloge. Nuolaidos galioja iki 2023-10-15.
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
-50%

REIMA Soutu 521601A

Waterproof
29,99 €
30d mažiausia kaina 29,99 €
RMK 59,99 € - 50%
Likutis parduotuvėse
Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

REIMA Soutu

Kvėpuojanti, vandeniui ir vėjui nepralaidi  striukė vaikams. Reimatec dizainas su dviejomis kišenėmis.

8 000 mm waterproofness banners

Atsparumas vandeniui nuo 8 000 mm. Sužinokite daugiau >>

Breathability at least 7000

Oro pralaidumas: nuo 7 000 g/m2/24h. Sužinokite daugiau >>

 • Visos siūlės užsandarintos, nepralaidžios vandeniui;
 • Medžiaga atspari vandeniui, vėjui, purvui (BIONIC-FINISH®ECO sistema be anglies fluorido) ir leidžianti kūnui kvėpuoti;
 • Tinklelio pamušalas;
 •  Lengvai nuimamas, saugus gobtuvas;
 • Reguliuojami rankovių galai;
 • Dvi kišenės su užtrauktuku;
 • Atsparumas drėgmei iki 10 000 mm;
 • Oro pralaidumas 7000 g/m2/24val;
 • Atsparumas trinčiai 30 000 ciklų;
 • Pagrindinė medžiaga: 100% poliesteris, poliuretanas;
 • Pamušalas: 100% poliesteris.
 • Kilmės šalis: Kinija/ Italija/ Indija/ Vietnamas.
Waterproof

Waterproof

Mėgaukimės lietumi!

 • REIMA kvėpuojantis ir vandeniui nepralaidus poliuretano audinys apsaugo mūsų mažuosius nuo lietaus ir šalčio.
 • Neperšlampamos siūlės suteikia dar daugiau apsaugos.
 • Audinys yra lengvai prižiūrimas ir reikalauja mažiau skalbimų, taip sunaudojame mažiau vandens ir ploviklių, bei prisidedame prie gamtos saugojimo. 
 • REIMA lietaus drabužiai yra 100% saugūs žmogui ir aplinkai. 
Rekomenduojama temperatūra

Rekomenduojama temperatūra

Keičiantis orams lauke labai svarbu yra drabužių sluoksniavimas. Kiekvienas sluoksnis turi savo funkciją.

 • Pagrindinis sluoksnis: pašalina drėgmę. Sintetiniai ir mišraus audinio drabužiai pašalina drėgmę ir perneša ją į išorinius sluoksnius. Thermolite ir vilnos audinys puikiai tiks pagrindiniam sluoksniui, nes šios medžiagos yra visiškai pralaidžios orui ir jaučiasi maloniai liečiantis su oda.
 • Vidurinis sluoksnis: papildomai šilumai. Pavasarį pakanka vieno vidurinio sluoksnio, o žiemą gali būti dėvimi net keli viduriniai sluoksniai. Labai svarbu, kad vidurinis sluoksnis būtų pakankamai laisvas, itin aptemptas vidurinis sluoksnis riboja vaiko judesius ir nesuteikia papildomos šilumos. Flysas yra puikus pasirinkimas viduriniam sluoksniui, nes jis yra kvėpuojantis ir savo šilumos savybėmis prilygsta vilnai. Flyso audinį lengvą prižiūrėti, jis greitai džiūsta. Viduriniam sluoksniui taip pat puikiai tinka ir vilna, kuri šildo net ir tada, kai yra drėgna.
 • Viršutinis sluoksnis: apsauga nuo netinkamų oro sąlygų (lietaus, vėjo ir sniego). Svarbiausia viršutinio sluoksnio funkcija yra apsaugoti nuo netinkamų oro sąlygų. Rekomenduojame rinktis vandeniui nepralaidų ir kvėpuojantį viršutinį sluoksnį, kuris puikiai tiks giedrą dieną, kai lyja ar esant šlapiam sniegui lauke.

*Su Reima aksesuarais galite lengvai reguliuoti visos aprangos šilumą. Nepamirškite išsirinkti ir tinkamos avalynės!

**Temperatūrų pojūtis yra individualus, tad patiems reiktų įvertinti prie kokios temperatūros galite dėvėti pasirinktą viršutinį sluoksnį.

Rekomenduojama temperatūra priklauso nuo to, kaip sluoksniuosite aprangą (žr. lentelėje):

SLUOKSNIAVIMAS IR ŠILUMOS INDEKSAS (LT)

Kaip prižiūrėti REIMA drabužius?

Kaip prižiūrėti REIMA drabužius?

Dizainas be pavadinimo - 2022-11-03T134313.750Reima® apranga atspari purvui ir lengvai prižiūrima, be to, joje nėra kenksmingų cheminių medžiagų. Sutaupysite energijos, vandens, skalbimo priemonių ir laiko - mažiau laiko praleisite skalbdami ir turėsite daugiau laiko būti lauke! Toliau pateikiami keli išbandyti skalbimo patarimai, kad kasdienybė taptų šiek tiek lengvesnė. Būtinai visada patikrinkite gaminio etiketėse pateiktas priežiūros instrukcijas!

 

LAUKO DRABUŽIAI

Skalbkite mažiau, mėgaukitės daugiau

Lauko aprangą retai reikėtų skalbti skalbyklėje, nes kiekvienas skalbimas blogina gaminio technines savybes. Nešvarumus galima nuplauti vandeniu arba nuvalyti drėgnu skudurėliu. Jei reikia, skalbkite skalbyklėje išvertę drabužį iki 40 °C temperatūroje.(Būtinai atkreipkite dėmesį kas parašyta ant gaminio etiketės). Užsekite visus užtrauktukus, kad jie nepažeistų kitų audinių.

Nenaudokite audinių minkštiklio

Nenaudokite audinių minkštiklių, nes jie gali sumažinti funkcinių audinių pralaidumą orui. Elastingo audinio trikotažas, pavyzdžiui, UV spindulius saugantys drabužiai, negali atlaikyti audinių minkštiklių.

Džiovinkite drabužius kambario temperatūroje

Nepamirškite drabužius išdžiovinti iš karto po skalbimo. Lauko drabužius džiovinkite išverstus, kad vandeniui atspari danga nestabdytų džiovinimo proceso. Drabužiai greitai išdžius kambario temperatūroje. Taip pat galite džiovinti džiovyklėje iki 40 °C temperatūroje, jei tai leidžiama priežiūros instrukcijose (Priežiūros instrukciją rasite ant gaminio etiketės). Džiovinimas per aukštoje temperatūroje gali sumažinti drabužių apsaugą nuo drėgmės.

Lieptpalčių džiovinti džiovyklėje negalima jų paviršius nėra apdirbtas.

Avalynės priežiūra 

„Reima“ kolekcijoje yra purvui, vandeniui atsparios ir visiškai neperšlampamos avalynės, kurios priežiūra yra kuo paprastesnė. Nešvarumus galima nuvalyti šepetėliu arba drėgnu skudurėliu. Kai kuriuos „Reima“ batus taip pat galima skalbti skalbimo mašinoje, tačiau būtinai atkreipkite dėmesį kas rašoma priežiūros instrukcijoje pateiktoje ant bato etiketės.

Lietaus apranga

Skalbimo instrukciją rasite ant gaminio etiketės. Skalbti atskirai, išorine puse. Prieš skalbiant būtina užsegti užtrauktukus ir lipukus. Skalbimo metu negalima naudoti valiklių, minkštiklių ir baliklių. Baigus skalbti iškart išimkite skalbinius, kad išvengtumėte spalvos pasikeitimo, džiovinkite kambario temperatūroje. Lietpalčių džiovinti džiovyklėje negalima, jų paviršius nėra apdirbtas.

 

 

VILNONIAI IR KŪDIKIŲ DRABUŽĖLIAI

Vilnonių drabužių skalbimas ir priežiūra

Visada atidžiai perskaitykite skalbimo instrukcijas! Jei instrukcijose nenurodyta rekomenduojama skalbimo temperatūra, drabužį skalbkite 30 °C temperatūroje. Naujausius vilnonius drabužius paprastai galima skalbti skalbimo mašinoje, tačiau jei skalbimo instrukcijoje nurodyta, kad drabužį reikia skalbti rankomis arba skalbti labai švelniai, būtinai atsižvelkite į tai kas rašoma skalbimo instrukcijoje. Vilna yra gana jautri medžiaga, todėl venkite ją mirkyti ir be reikalo trinti. Geriausias patarimas šaltuoju metų laiku: vilnonius drabužius išneškite į lauką išvėdinti arba tinkamai išskalbkite juos sniege! Šaltas oras atgaivins drabužį ir jo nereikės taip dažnai skalbti. Vilnos gaminiams naudokite specialias priemones, kurios yra skirtos vilnonių drabužių priežiūrai.

Džiovinimas

Vilnonius drabužius visada džiovinkite lygiai, kad jie neprarastų savo formos. Vilnoniams drabužiams džiovinti pasirinkite tinkamai šiltą ir gerai vėdinamą vietą ir venkite tiesioginių saulės spindulių.

Švelniai skalbkite

Skalbdami kūdikių drabužėlius venkite stipriai kvepiančių skalbiklių, kruopščiai išskalaukite gaminius. Nereikia naudoti audinių minkštiklio. Sunkiai įveikiamos dėmės gali būti sudėtingos, tačiau prieš skalbimą skalbimo mašinoje jas galima apdoroti muilu -  tai padės kuo lengviau ir švelniau pašalinti nešvarumus. Vilnos gaminiams naudokite specialias priemones, kurios yra skirtos vilnonių drabužių priežiūrai.

Atkreipkite dėmesį į medžiagų pasirinkimą

Mažylio drabužius dažnai reikia skalbti kasdien, todėl verta rinktis tvarias, natūralias medžiagas, kurias prireikus galima skalbti skalbimo mašinoje. Visus „Reima“ naujagimiams skirtus drabužius galima skalbti skalbimo mašinoje, kad turėtumėte daugiau laiko žaisti su savo mažyliu. Tačiau visada atkreipkite dėmesį kas rašoma priežiūros instrukcijoje pateiktoje ant etiketės.

Džiovinkite drabužius kambario temperatūroje

Visus Reima Newborn drabužėlius galima lengvai džiovinti kambario temperatūroje.

 

MAUDYMOSI KOSTIUMĖLIAI

Visada kruopščiai skalbkite

Dažnai ir kruopščiai skalbkite nuo saulės apsaugančią aprangą. Chloras ir sūrus jūros vanduo silpnina audinius, todėl maudymosi kostiumėlius reikia skalbti po kiekvieno naudojimo. Jei į maudymosi kostiumėlio vidų pateko smėlio, išdžiūvusį maudymosi kostiumėlį galite švelniai ištempti ir pašalinti smėlį.

Nenaudokite audinių minkštiklio

Skalbkite skalbimo mašinoje su švelniu skalbikliu be baliklių ne aukštesnėje kaip 40 °C temperatūroje. Nenaudokite audinių minkštiklių, nes jie gali sumažinti elastingumą. Neskalbkite maudymosi kostiumėlių toje pačioje skalbyklėje kaip ir drabužių su velcro užsegimais, nes dėl šiurkštaus užsegimo drabužiai gali suplyšti. (Visada atkreipkite dėmesį kas rašoma priežiūros instrukcijoje pateiktoje ant etiketės).

Nedžiovinkite saulėje

Maudymosi kostiumėlių negalima palikti džiūti kaitrioje saulėje, nes ultravioletiniai spinduliai gali sumažinti maudymosi kostiumėlio elastingumą. Aukštos kokybės maudymosi kostiumėliai greitai išdžius pavėsyje!

 

REIMA AKSESUARAI

Visada atidžiai perskaitykite skalbimo instrukcijas! Skalbkite kartu su panašiomis spalvomis, išorine puse. Nenaudokite audinių minkštiklio ir ploviklių, kurie turi balinančių sudedamųjų dalių. Džiovinkite kambario temperatūroje. Pirštinės išdžiūsta labai greitai, išverstos į kitą pusę, bet būkite atsargūs, kad nesuplėšytumėte pirštinių pamušalo.

Dydžių lentelė

Dydžių lentelė

Reima® kombinezonuose palikta šiek tiek vietos augimui (apie 6 cm). Jei Jūsų vaiko ūgis rudenį yra arti 104 cm ūgio ir vaikas yra vidutinio kūno sudėjimo, tai 104 dydžio kombinezonas jam turėtų puikai tikti žiemos metu. Tačiau žinant, kad vaikai kartais labai sparčia auga, dėl to pasirinkus didesnį dydį neturėtumėte apsirikti. 

Amžius  metais  1 1.5 2 3 4
Ūgis (cm) (A) 80 86 92 98 104
Krūtinė (B) 50.5 52 54 56 58
Liemuo (C) 51 52 53 54 55
Klubai (D) 56 57 58 60 62
Petys+ranka (E) 34.9 38.1 40.6 43.1 45.6
Vidinė kojos pusė (F) 30 33.5 37 40.5 44
Išorinė kojos pusė(G) 48.5 52 56 60 63

 

Amžius  metais  5 6 7 8 9
Ūgis (cm) (A) 110 116 122 128 134
Krūtinė (B) 60 62 64 66 69
Liemuo (C) 56 57 58 60 62
Klubai (D) 64 66 68 70 72
Petys+ranka (E) 48.3 51 53.7 56.4 59,6
Vidinė kojos pusė (F) 47.5 51 54.5 58 61,5
Išorinė kojos pusė(G) 67 71 75 79 83

 

Amžius  metais  10 11 12 13 14
Ūgis (cm) (A) 140 146 152 158 164
Krūtinė (B) 72 75 78 81 84
Liemuo (C) 64 66 68 70 72
Klubai (D) 75 78 81 84 87
Petys+ranka (E) 62,8 65,7 68,6 71,6 74,6
Vidinė kojos pusė (F) 65 68,5 71,5 74,5 77,5
Išorinė kojos pusė(G) 87,2 91,4 95,1 98,8 102,5

 

reima-sizechart-A-EN overalls_LT

Apie REIMA

Apie REIMA

„Reima“ rūbai vaikams  ir vaikiški batai internetu – pasirinkimas pirkėjų, kokybei keliančių aukščiausius standartus

Suomių prekinio ženklo „Reima“ gaminiai (avalynė ir apranga vaikams) yra skirti patenkinti aktyvių vaikų, norinčių leisti laiką lauke bet kokiomis oro sąlygomis bei tėvų, vertinančių rūbų kokybę, ilgaamžiškumą, patikimą apsaugą nuo įvairių gamtos stichijų (šalčio, vėjo, drėgmės, saulės), poreikius.   

Reima lietaus rūbai vaikams, striukės, avalynė, džemperiai vaikams ir kita apranga, skirta mūsų mažiesiems – protinga investicija į daiktą, kuris, neprarasdamas savo estetikos bei funkcionalumo, gali džiuginti net kelis sezonus, o, šį išaugus, perduodamas dėvėti/avėti kitam.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų asortimentą „Reima“ vaikiškų rūbų bei avalynės, o patrauklios nuolaidos, kurias sekti internetu yra itin patogu, leis džiaugtis ir galimybe sutaupyti.

Kuo išskirtinė Reima avalynė ir apranga vaikams?

Tiek Reima striukės, tiek kiti rūbai bei avalynė yra gaminami pasitelkiant modernias technologijas, garantuojančias maksimalų funkcionalumą, komfortą bei apsaugą nuo įvairių, neigiamą poveikį turėti galinčių aplinkos veiksnių bei, ne mažiau svarbu, prisidedančias prie aplinkosaugos idėjų puoselėjimui. 

Patvarumas ir ilgaamžiškumas

Galite būti tikri, jog visi „Reima“ produktai yra ilgaamžiai. Medžiagų, iš kurių šie gaminami, patvarumas įvertinamas atliekant tam tikrus automatizuotus testavimus, pavyzdžiui, rūbų paviršiaus atsparumą veikiant švitriniu popieriumi. 

Garantuotas funkcionalumas ir komfortas ištisus metus

„Reima“ lietaus rūbai patikimai apsaugos Jūsų vaiką nuo lietaus bei žvarbaus vėjo. Žieminiai kombinezonai garantuos šilumą net ir žvarbiausią dieną. Dėl lauko rūbų audinio pralaidumo orui, vaikas išvengs prakaitavimo sukeliamo diskomforto, net ir užsiimdamas aktyvia veikla. Vasaros sezonui skirta kolekcija, pasižyminti unikaliomis apsauginėmis savybėmis nuo vabzdžių („antibite“) bei saulės („sunproof“), taip pat – vėsumos efektu („Xylithol Coolling“), leis vaikui nevaržomai džiaugtis gamtos teikiamais malonumais, išvengiant galimų nemalonių reiškinių. 

Kokybiškos ir saugios medžiagos

Gaminant „Reima“ avalynę bei rūbus, naudojamos tik saugios, perdirbtos ar lengvai perdirbamos medžiagos (medvilnė, poliesteris, poliuretanas), griežtai atsisakoma tokių kenksmingų medžiagų, kaip, pavyzdžiui, PVC, teflonas ir kitų, o natūralų kailį pakeičia vilna ar pūkai.

Dizaino sprendimai, savo patrauklumo neprarandantys ištisus metus

„Reima“ savo produkcijos asortimentą nuolat papildo kolekcijomis, dizainu orientuotomis net ir į didžiausios stileivos poreikius. Tiesa, kiekvienas priimamas estetinis sprendimas yra nesenstantis. Vadinasi, tas pats rūbas išliks patrauklus bei madingas ištisus sezonus.

Tvarumas ir ekologija

Gaminių patvarumas ir ilgaamžiškumas, nesudėtinga audinių priežiūra, iš mados neišeinantis dizainas, aplinkai nekenkiančios, perdirbtos, ekologiškos medžiagos –  tik dalis sprendimų, kuriais remdamasi „Reima“ puoselėja ekologijos ir tvarumo idėjas.

Klientų atsiliepimai (2)

Klientų atsiliepimai

5

Bendras įvertinimas

Labai patenkinta pirkiniu. Dydis pilnai atitinka, mano sunus 98 cm ugio, pirkom 98 dydi, tai tinka puikiai ir dar yra siek tiek vietos augimui. Medziaga slidi, bet maloni, ne kaip guma. Kapisonas taip pat gerai apgludes, nespaudzia ir nekrenta.
Puikiai tiks saltesnemis lietingomis vasaros dienomis arba silta pavasari.
Uzsakyma perdave kurjerui ta pacia diena. Kurjeris pristate i Omniva per dvi dienas (uzsakiau 1dieni ryte, turejau 3dieni per pietus). Turint galvoje, kad karantinas ir kurjeriai apkrauti darbu (kaip ir internetine prekyba) likau labai patenkinta.
Rekomenduoju ir sia striuke ir pardaveja.
Pastaba: pažymėjau, jog kurjeris prekę atvežtų balandžio 12d., o buvo paskambinta jau kitą dieną po užsakymo. Greitis nėra blogai, tačiau kam data opcijos dėl pristatymo datos, jei jų nepaisoma? O visa kita puiku. Dėkui:)

Rašyti atsiliepimą

REIMA Soutu 521601A

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

. .

. .

Panašios prekės