APSIPIRK BE KAMŠČIŲ!
-25% VISKAM su kodu: SHOP
Pirkti dabar
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
2022-04-22

„Diadora“ avalynės asortimente – ir bėgiojimo entuziastų dėmesio verti batų modeliai

Esate tas, kuris, važiuodamas automobiliu, nuolat ilgesingu žvilgsniu palydi rytiniu krosu besimėgaujančius bėgikus? O gal, priešingai, stovite (tiksliau – bėgate) kitoje barikadų pusėje ir kas dieną ar bent kelis kartus per savaitę „šokate“ į sportinius batelius ir ristele leidžiatės į kūno bei minčių (jei dar nežinojote, bėgimas – ideali emocinės relaksacijos priemonė!) treniruotę? Tiesa, šįkart mes ne apie bėgimo naudą, kuri, net ir nesigilinant į detales, neabejotinai labai DIDELĖ. Itališkas prekinis ženklas Diadora savo pirkėjams siūlo platų sportinių drabužių ir avalynės asortimentą, kuriame – ir bėgimo batai moterims, vyrams bei vaikams.

Net ir stipriausią entuziazmą užsiimti šia malonia bei naudinga sporto šaka greitai sumažinti gali nepakeliamas kojų nuovargis ar net skausmas, juntamas, atrodo, net ir po ne itin intensyvaus bėgiojimo. Viena iš galimų tokios nemalonios pasekmės priežasčių – netinkamai pasirinkti kedai bėgiojimui. Norėdami, jog ir jūsų užsidegimas sportuoti dėl to „neužgestų“, siūlome atlikti namų darbus ir susipažinti su pagrindiniais patarimais, kaip turėtų būti įsigyjami bėgiojimo batai internetu. Kai ant jūsų kojų bus tie vieninteliai, idealiausiai tinkantys Diadora“ batai, patikėkite, skriesite tarytum ant sparnų, net nepajusdami, kaip greitai pralekia jūsų treniruotė.

Bėgiodami jausitės komfortiškai, išlaikysite taisyklingą laikyseną, lengviau pasieksite norimų rezultatų. Kokybiški bėgiojimo batai efektyviai „sugers“ pėdai tenkančius smūgius, taip užkirsdami kelią galimam skausmo pasireiškimui, sumažės netgi traumų tikimybė (netinkama avalynė – viena pagrindinių to priežasčių). O jei po bėgiojimo ir jausite nuovargį, tai šis neabejotinai atneš tik teigiamas emocijas!

Diadora

Moteriški ir vyriški kedai neturėtų kelti neigiamų emocijų net ir aktyviems feminizmo šalininkams

Bėgiojimo kedai moterims ir kedai vyrams į atskiras kategorijas skirstomi ne tik pagal batų dydį ar dizaino sprendimus: šie gaminami atsižvelgiant į skirtingą lyčių kūno anatomiją. Pavyzdžiui, moterų klubai, lyginant su vyrų, yra platesni, tad natūraliai ir pronacija (kelių linkimas į vidų einant ar bėgant) pas dailiosios lyties atstoves įprastai yra ryškiau išreikšta.

Vadinasi, net jei jūs, savo pasaulėžiūros vedini, piestu stojatės prieš skirstymą į tai, kas „vyriška“, o kas – „moteriška“ ar tiesiog, tarp kitai lyčiai skirtų batų, pamatėte, atrodo, sau skirtą variantą, prisiminkite, jog, renkantis bėgiojimo batus, ši klasifikacija yra labai svarbi.

Turime puikų pasiūlymą porai, norinčiai bėgioti… stilingai! Jai – išskirtinio, riboto dizaino „DIADORA Equipe Atomo Women's“ bėgiojimo batai, komforto atžvilgiu atitinkantys užkietėjusios aktyvaus gyvenimo būdo entuziastės, o estetikos – moters, kiekviename žingsnyje norinčios išlikti dėmesio centre, poreikius.  Jam –  tos pačios kolekcijos, Italijos vėliavos spalvomis dekoruoti, itin komfortiški „DIADORA Equipe Atomo“ bėgiojimo bateliai. 

Kedai bėgiojimui iš karto turi „gulti“ ant kojos „kaip nulieti“

Kalbant apie batus, neretai galima išgirsti: „Nieko, prasitampys!“. Tuo tarpu bėgiojimo batai, vos tik šiuos apsimovus, turi tikti idealiai. Pirštai negali liesti kedo priekio, priešingu atveju, tikėtina, bus ne tik nepatogu bėgioti, bet, atsiradus nutrynimams, sunkiai galėsite dėvėti ir kitą avalynę.

„Diadora“ kedai, kaip ir kita bėgiojimui skirta avalynė, dažniausiai rekomenduojami rinktis vienu ar puse dydžio didesni nei įprastai avimi batai. Būtent šios firmos sportinių batų asortimente galima rasti ir „֧pusinių“ dydžių (tai yra ne tik, pavyzdžiui, 39, bet ir 39,5 dydį), tad tikrai rasite sau idealiai tinkantį variantą.

Diadora kedai
Diadora kedai

Diadora kedai – kokybė, verta savo kainos

Net jei ir nesate tikri, jog bėgiojimas taps neatsiejama jūsų gyvenimo dalimi, kokybiškai avalynei, pritaikytai konkrečiai šiai sporto šakai, investicijų gailėti tiesiog negalima. Vadovaujantis šiuo patarimu, turėtų būti įsigyjami ne tik kedai vaikams (pinigų, išleidžiamų atžalų poreikiams tenkinti, žinoma, dažniausiai neskaičiuojame), bet ir bėgiojimo avalynė kitiems šeimos nariams.

„Diadora“ siūlo avalynę, skirtą aktyviam laisvalaikiui, tačiau savo asortimente turime ir specializuotų batų bėgiojimui, kurių gamyboje įgyvendinami sprendimai, išpildantys  konkrečius, su šia sporto šaka susijusius, reikalavimus.  

Puikus pavyzdys – vyriški „Diadora Mythos Blushield Elite TRX 2“ treniruotėms bei varžyboms skirti bėgiojimo batai, kurie yra itin lengvi, pasižymintys puikiomis amortizacijos savybėmis, užtikrinantys pėdos stabilumą. Šio modelio batų padų gamyboje yra naudojama speciali, mažiau nusidėvinti „Duratech 5000“ medžiaga.

Diadora kedai

Bėgiojimo batai turi būti patogūs, tačiau estetika – taip pat svarbus kriterijus

Sutikite, žmogaus psichologija – itin įdomi sritis, galinti nustebinti neįtikėtinais atradimais. Kas galėtų paneigti, jog gražūs bėgiojimo batai gali tapti reikšmingu stimulu, paskatinsiančiu pagaliau išbėgti į „trasą“? Juk nuodėmė būtų tokius gražius kedus slėpti spintoje, ar ne?

Žinoma, jei, renkantis sportinę avalynę, tektų priimti sprendimą, prioritetą skirti dizainui ar patogumui, dominuotų būtent pastaroji savybė. Tačiau, peržvelgus „Diadora“ siūlomą bėgiojimui bei aktyviam laisvalaikiui skirtą avalynės asortimentą, akivaizdu, jog kompromiso tarp funkcionalumo bei estetikos pirkėjams daryti neteks. Skyrę šiek tiek laiko paieškoms, tikrai atrasite ne tik patogius, bet ir savo dizainu priimtiniausius bėgiojimo batelius, nesvarbu, pirmenybę teikiate ryškioms, akį traukiančioms spalvoms ar, priešingai, ieškote „saugesnio“, iš aprangos neišsiskiriančio varianto. 

Tradicinio, sportinio dizaino vyriški bėgimo bateliai „Diadora Passo Men“ – komfortiškos bėgiojimo patirties garantas.

„Diadora Mythos Blushield 7 Vortice Hip Women's“  – itin lengvi, dėl gamyboje naudotos „Blushield“ technologijos, pasižymintys puikiomis amortizacinėmis savybėmis, pralaidūs orui, santūraus, tačiau stilingo dizaino moteriški bėgiojimo batai, atrasiantys savo vietą tiek profesionalios bėgikės, tiek šios sporto šakos mėgėjos lentynoje.

Bėgiojimo batai internetu: misija įmanoma?

Pasimatuoti, pavaikščioti, jog pajustum, ar tinkamas batų dydis ir ar tai – tau idealiai sukurti bėgiojimo batai: atrodo, paprasti patarimai, bet kaip šiuos pritaikyti, kai perkami batai internetu, o ne tradicinėje fizinėje parduotuvėje? Viskas labai paprasta: svarbiausia – išsirinkti tinkamą pardavėją, iš anksto galvojantį apie visus klientams galinčius kilti klausimus bei problemas.

Open24.lt klientams prieinama galimybė netikusius/nepatikusius bėgiojimo batus ar kitą mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytą prekę grąžinti per 365 dienas nuo pirkimo dienos. Vadinasi, jūs, gavę savo išsirinktus „Diadora“ kedus, galite šiuos ramiai pasimatuoti, drąsiai pavaikščioti kambaryje. Tiesa, tikriausiai nereikia priminti, jog grąžinama kokybiška prekė neturi būti praradusi prekinės išvaizdos, tad išbandyti naujojo pirkinio bėgiojimo trasoje nepavyks.

Tačiau puikiai apsieisite ir be to. Pasimatavus kedus kelis kartus, ir būtinai – skirtingu dienos metu (prisiminkite, jog vakare ar intensyviau pabėgiojus, koja patinsta, o bėgiojimo batai turi išlikti patogūs ir tokiose „ekstremaliose“ situacijose), jūs tikrai suprasite, ar reikia pildyti prekių grąžinimo formą, ar darbų sąraše, prie „nauji bėgiojimo kedai“, drąsiai galite padėti pliusą.

Stengiamės, jog Jūs galėtumėte apsipirkti kuo įmanoma patogiau ir pajustumėte visus internetinės prekybos privalumus. Siūlome ne tik patrauklias kainas, į klientą orientuotą prekių keitimo/grąžinimo politiką bei išsamius produktų aprašymus, bet ir platų gamintojų bei produktų asortimentą.

Domina būtent „Diadora“ kedai bėgiojimui? Tai – neabejotinai teisingas pasirinkimas. Ši Italijos įmonė, norėdama pasiūlyti laisvalaikio avalynę, geriausiai atitinkančią tiek visų šeimos narių poreikius tiek, kalbant konkrečiai apie bėgiojimo batus, šios šakos kultivavimui būtinus reikalalavimus, savo produktų gamyboje pasitelkia net 36 inovatyvias technologijas, pavyzdžiui, avalynės atsparumą vandeniui, patikimą pado sukibimą su paviršiumi, neįtikėtiną batų lengvumą ir kita. Aišku, kaip socialiai atsakinga įmonė, „Diadora“ didelį dėmesį skiria ekologijos bei tvarumo idėjų puoselėjimui. Puikus tokio elgesio pavyzdys – „Heritage“ linijos gaminių pakavimas į dėžes, kurios pagamintos iš išmestų jūros žolių. 

Jei šio prekinio ženklo avalynės patogumo dar neišbandėte, pats metas susipažinti su „Diadora“ asortimentu. Galėsite išsirinkti ne tik savo svajonių bėgiojimo batus, bet ir stilingus laisvalaikio kedus visai šeimai!

 

Taip pat skaitykite