APSIPIRK BE KAMŠČIŲ!
-25% VISKAM su kodu: SHOP
Pirkti dabar
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
2022-12-02

Įsigiję vaikišką striukę, nepamirškite ir savo garderobo!

Vaikai rudens ir žiemos pramogomis noriai mėgaujasi nepaisant oro sąlygų. O neretai – ir tėvų nuomonės, jog tam tikra veikla, pavyzdžiui, braidymas balose vėsesniu oru, nėra tinkamas užsiėmimas. Tėveliai, jei norite būti ramūs dėl atžalos sveikatos, visų pirma turite pasirūpinti tinkamais lauko drabužiais.

Vaikai rudens ir žiemos pramogomis noriai mėgaujasi nepaisant oro sąlygų. O neretai – ir tėvų nuomonės, jog tam tikra veikla, pavyzdžiui, braidymas balose vėsesniu oru, nėra tinkamas užsiėmimas. Tėveliai, jei norite tausoti savo vertingas nervų ląsteles, kurių auginant vaikus dar tikrai prireiks ateityje bei, žinoma, būti ramūs dėl atžalos sveikatos, visų pirma turite pasirūpinti tinkamais lauko drabužiais. Šiltos, tačiau „kvėpuojančios“ striukės žiemai, nuo darganoto oro patikimai sauganti lietaus apranga vaikams – pirkiniai, kurie turėtų būti kiekvieno vaiko spintoje, nepriklausomai nuo amžiaus.

Mūsų asortimente siūlomi ne tik kokybiški, žaismingo dizaino lietaus rūbai ir striukės vaikams, bet ir stilinga, funkcionali lauko apranga suaugusiems. Tėveliai, pasirūpinę vaikų apranga, nepamirškite atnaujinti ir savo garderobo! Galbūt vilkėdami tinkamus drabužius ir patys dažniau norėsite prisijungti prie vaiko šėlionių lauke.

Striukės vaikams ar kombinezonai?

Atlikus reviziją spintoje ir pamačius, jog (deja) praeito sezono striukės ir/ arba lietaus drabužiai vaikams nebetinka, nes yra per maži ar buvo tokie mylimi, jog prarado savo „paradinę“ išvaizdą,  metas leistis į naujų lauko rūbų paiešką. Norint ją pradėti, visų pirma turėsite atsakyti, kas – kombinezonai ar striukės vaikams – Jums šį sezoną aktualu. Aišku, abiejų tipų rūbai turi savų privalumų, tad, idealu, jei savo spintą (o ir piniginę) galite atverti tiek kombinezono, tiek žieminės striukės vaikams įsigijimui. Visgi, dažnu atveju tenka rinktis arba vieną, arba kitą variantą.

Remiantis specialistų komentarais ir, svarbiausia, praktine tėvų patirtimi, vientisi kombinezonai yra rekomenduojami jaunesniems, mažiau judriems vaikams arba turint konkretų tikslą – užsiimti žiemos pramogomis, pavyzdžiui, slidinėti. Striukė (nuo lietaus ir vėjo ar žieminė) –  lauko rūbas, suteikiantis daugiau laisvės ir, kas aktualu vyresniems vaikams, labiau derantis prie įvairios aprangos, pavyzdžiui, suknelės ar sijono.

Vaiką aprengus vientisu kombinezonu, tėveliai gali būti ramūs, jog, šiam pasilenkus, nuogos nugaros neperpūs vėjas ar stipriau „nežnybtels“ šaltukas. Aišku, panašų privalumą turi ir ilgesnio modelio žieminės striukės, pavyzdžiui, „REIMA Lunta“ ar „REIMA Vaanila“ modeliai. O lietingu rudens laikotarpiu yra nepamainomi „Reima“ lietaus rūbai, pavyzdžiui, atskiras „REIMA Tihku“ komplektas, kurį sudaro striukė ir lietaus kelnės vaikams.

Žieminė striukė – daug praktiškesnis pasirinkimas, kai reikia, pavyzdžiui, ilgesnį laiką keliauti automobiliu. Jei važiuojant pasidaro per šilta, striukę galima tiesiog nusivilkti, o dėvint kombinezoną, tai padaryti gerokai sudėtingiau. Minėtas pavyzdys puikiai galioja ir vykstant į prekybos centrą, pas daktarus ar kitą uždarą patalpą.

Kombinezonai dažnam siejasi su mažesnių vaikų apranga. Pabandykite pasiūlyti šį rūbą apsirengti savo paaugliui, besiruošiančiam susitikti su draugais ir įsitikinsite, jog minėtas teiginys tikrai turi pagrindo! Žieminės striukės paaugliams, kurių pasirinkimas mūsų internetinėje parduotuvėje labai platus, leis vaikui, nepriklausomai nuo oro sąlygų, mėgautis komfortu, bet ir džiaugtis savo išvaizda. Striukės, priklausomai nuo pasirinkto modelio, gali puikiai atrodyti tiek prie sportinės aprangos, tiek prie puošnesnių drabužių. Aišku, žinant vaikų, o ypač – paauglių charakterio ypatybes, geriausia, jog striukės pasirinkime dalyvautų ir pats vaikas. Visgi, jei surizikavote pirkinį išrinkti savo nuožiūra ir striukė ar rūbai nuo lietaus Jūsų atžalai netiko ar tiesiog nepatiko, galėsite pasinaudoti „Open24“ siūloma nemokama prekių keitimo ar grąžinimo garantija.

„Reima“ striukės ir lietaus apranga – pasirinkimas, kuris niekada nenuvilia

Dalis tėvų, nesvarbu, pirkdami dėvėtą ar naują vaikišką aprangą, yra linkę eksperimentuoti ir išbandyti skirtingų gamintojų drabužius. Arba tiesiog „medžioja“ geriausią kainą ir perka neatsižvelgdami į prekinį ženklą. Kita pirkėjų kategorija, įsigijusi konkretaus gamintojo produkciją ir likusi patenkinta gaminiu, apsistoja ties vienu prekiniu ženklu. Ir taip, sutikite, gerokai palengvina visus būsimus vaiko garderobo papildymus. Būtent taip savo gerbėjų gretas nuolat didina ir „Reima“ – gamintojas, kurio „arkliukas“ – aukščiausios kokybės funkcinė vaikiška apranga, tarp jų – ir striukės.

Tikriausiai net ir patys reikliausi pirkėjai sunkiai sugalvotų tokį pageidavimą, apie kurį „Reima“, kurdami vaikiškų striukių ir kitų rūbų modelius, nebūtų pagalvoję!  Pavyzdžiui, žieminė vaikiška striukė „REIMA Nuotio“, visų pirma akį patraukusi žaismingu dizainu (galima rinktis net iš 3 skirtingų variantų), savo techniniais parametrais nustebina dar labiau.

Šio modelio „Reima“ striukę vaikas galės drąsiai dėvėti net ir spaudžiant 20° C šalčiui, nesibaiminant nei stipresnių vėjų ar oro atšilimą lydinčių kritulių.  „REIMA Nuotio“ striukės atsparumo vandeniui indeksas – nuo 10 000 mm. Paprastai tariant, striukė neperšlampa net ir tada, kai vaikas, lyjant stipriam lietui, visą dieną praleidžia lauke. Atsparumą drėgmei padidina ir papildomas pagrindinių siūlių užsandarinimas.

„Kvėpuojantis“ audinys – dar viena svarbi detalė, į kurią būtina atkreipti dėmesį renkantis vaikišką striukę. Mūsų aptariamo striukės modelio oro pralaidumo rodiklis yra nuo 5 000 g/m2/24h. Paprasčiau tariant, jei vaikas, aktyviai leisdamas laiką lauke, sušils, prakaitas bus efektyviai išgarinamas pro striukės audinį. Ši savybė garantuoja ne tik komfortą (menkas malonumas maudytis prakaite, ar ne?), bet ir padeda išvengti situacijos, kai, perkaitimą palydėjus vėjo perpūtimui, „prikimba“ peršalimas.

Drėgmės „atstūmimo“ efektas, reiškiantis, jog striukę skalbti reikia gerokai rečiau. Jaukus gobtuvas, suteikiantis papildomą apsaugą nuo vėjo, o, prireikus, lengvai nusegamas. Galimybė reguliuoti striukės apimtį apačioje, taip apsisaugant nuo sniego patekimo po rūbais. „Reima“ pagalvoja apie viską, ar ne?

Funkcionali ir stilinga lauko apranga tėvams

Ar daug laiko praleidžiate lauke vėsiuoju metų laiku? Jei Jūsų dienotvarkė yra sustyguota „namai-darbas-namai“ maršrutu, tikėtina, jog gryno oro gurkšnį įkvepiate tik įlipdami į automobilį ir išlipdami iš jo. Tačiau, namuose pradėjus krykštauti mažyliui, viskas kardinaliai pasikeičia. Pradedant emocine būsena ir baigiant tokiomis praktiškomis detalėmis, kaip apranga. 

Tėvai, o ypač – mamos, „besiilsinčios“ vaiko priežiūros atostogose, neretai yra priverstos kone gyventi lauke, dažnai – ir nepriklausomai nuo oro sąlygų. Kai kurie mažyliai ramiai miegoti gali tik vežimėlyje, tad, saugant vaikelio miegą, neretai tenka „sukti“ ilgus ratus ne keliolika minučių, bet ir kelias valandas.

Ūgtelėjusiems, aktyviems vaikams laukas – idealiausia vieta patenkinti savo, kaip jaunojo tyrinėtojo, smalsumą bei, žinoma, galimybė išlieti susikaupusią energiją. Vaikai, kurie namuose slampinėja iš kampo į kampą, nerasdami sau veiklos ar, priešingai, versdami namus aukštyn kojomis ir taip bandydami tėvų kantrybę, lauke dažnai kardinaliai pasikeičia ir mielai pasineria į nerūpestingas šėliones. Galiausiai, reguliarus laiko leidimas lauke – pagrindinė profilaktika nuo įvairių ligų. Tad, net jei vaikas kartais ir pats nerodo iniciatyvos (juk sėdėjimas prie televizoriaus ekrano taip įtraukia!), turėtumėte jį paskatinti eiti į lauką.

Puikiai suprantame, mintis, jog ir pačiam/pačiai teks mindžikuoti kieme, prižiūrint vaiką, neretai visiškai nevilioja. Tačiau beveik galime garantuoti, jog, pasibaigus šiam nuostabiam gyvenimo etapui ir vėl sugrįžus į „normalų“ ritmą, ilgėsitės kiekvienos akimirkos, praleistos stebint lauke žaidžiantį savo vaiką ar… paskui jį bėgiojant!

Kad netektų iš šalčio „kalenti“ dantimis ar keikti lietingą orą, pasirūpinkite tinkamais lauko drabužiais. Kokybiškos, žinomų prekinių ženklų striukės moterims ir striukės vyrams, siūlomos „Open24“ internetinės parduotuvės asortimente, puikiai suderina funkcionalumą bei estetiką. Tad, pavyzdžiui, sulaukę kvietimo iš draugės „susimesti“ vaikus į automobilį ir vykti į kavinę arbatos, neteks sukti galvos, ką rengtis. Juk puikiai atrodote ir su ta striuke, kurią vilkėdama, ką tik bėgiojote su vaiku lauke!

Taip pat skaitykite