Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

AUDIMAS Daugkartinė apsauginė kaukė 2 vnt.

Negrąžintina prekė
Dydžių atitikimas
1 dydžiu per maži Atitinka 1 dydžiu per dideli
2 € 12,90 €
Likutis parduotuvėse
Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

AUDIMAS Daugkartinė apsauginė kaukė 2 vnt.

Daugkartinio naudojimo kaukės su kišenėle filtrams. Pasiūta iš trijų sluoksnių su papildoma kišenėle filtrui (filtrai nepridedami).  Tai nėra sertifikuotos medicininės kaukės, tačiau jos puikiai tinka norint apsaugoti save nuo bereikalingo veido lietimo, patekus šalia čiaudinčio žmogaus, einant į parduotuvę ar darbą. Šiuo metu viešose vietose PRIVALOMA dėvėti apsauginę kaukę.

 •         Dydžiai M ir L, galima reguliuoti elastinį gumų ilgį užtvirtinant mazgeliu,
 •         Itin gerai apgaubia veidą ir priglunda, skalbiamos, lengvai prižiūrimos, suteikia psichologinį komfortą, lengva kvėpuoti,
 •         Kaukę būtina keisti kas dvi valandas arba pajutus drėgmę jos filtruose ar pačioje kaukėje, todėl rekomenduojame turėti 4 vnt. rinkinį asmeniui,
 •         Skalbimas rankomis šiltame ūkinio muilo tirpale, po to išskalaujant tekančiu vandeniu. Skalbyklėje su panašios spalvos drabužiais 40 laipsnių temperatūroje, nenaudojant agresyvių skalbiklių. Dezinfekuoti lyginant drėgną iki visiško sausumo 110-120°C,
 •         Prieš supakavimą kaukės apdorotos garais. Dėl higieninės ir epidemiologinės saugos veido kaukės nėra keičiamos ar grąžinamos,
 •         Pakuotėje 2 vnt.,
 •         Sudėtis: Viršutinis sluoksnis:  86% poliesteris, 14% elastanas,
 •         Antibakterinis vidurinis sluoksnis:  85% poliesteris, 15% elastanas,
 •         Vidinis sluoksnis (pamušalas – kišenėlė): 92% medvilnė, 8% elastanas.

Pagaminta Lietuvoje.

Apie AUDIMAS

Apie AUDIMAS

Logo Audimas„Audimas“ – 1931  metais įkurtas lietuviškas prekės ženklas, aktyviam laisvalaikiui ir sportui.  

„Audimo“ apranga sukurta judėti: drabužiai skirti kasdieniam gyvenimui mieste ir aktyviam laisvalaikiui, kuriuos bet kuriuo sezonu vilkėdami pajusite, kaip gera ir patogu sportuoti, bėgioti ar tiesiog aktyviai leisti laiką.

Kurdami naujas drabužių kolekcijas:

 • Siekia, kad gaminiai atitiktų šiuolaikinio vartotojo keliamus reikalavimus: rūbai lengvai derinami tarpusavyje, pasiūti iš patvarios ir neglamžios medžiagos, pasižymintys sportinių drabužių funkcinėmis savybėmis, bet tuo pat metu išliktų patrauklūs ir stilingi. 
 • Gamyboje taiko inovatyvius technologinius  sprendimus, kurie palengvina skubančio žmogaus gyvenimą bei suteikia drabužiui unikalumo ir kuria pridėtinę vertę.
 • Drabužių funkcionalumui užtikrinti, naudoja pažangiausias audinių marginimo ar besiūles technologijas, kurios leidžia juos dėvėti įvairiomis sąlygomis.
 • Siekiant aukščiausios kokybės, ypatingą dėmesį skiria gaminių medžiagoms: natūraliems ir funkcionaliems dirbtiniams pluoštams, inovatyviems audiniams. 

Visi gaminiai yra sukurti Lietuvoje.

Bendradarbiavimas

Ne vienerius metus sėkmingai kuria bendras kolekcijas su žymiais lietuvių dizaineriais: Juozu Statkevičiumi, Sandra Straukaite, Robertu Kalinkinu, Kristina Kuopienyte, Liucija Kvašyte, mados namais „Kristi Andress“  bei sportininkais profesionalais  jogos mokytoja Milana Jašinskyte.

Daugiau nei 15 metų bendradarbiavo su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu kaip oficialūs Lietuvos olimpiečių sportinės aprangos tiekėjai. Kūrė specialias kolekcijas geriausiems  mūsų šalies sporto atstovams.

Nuo 2013 metų bendradarbiauja ir su Baltarusijos tautiniu olimpiniu komitetu.

Klientų atsiliepimai (0)

Klientų atsiliepimai

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Rašyti atsiliepimą

AUDIMAS Daugkartinė apsauginė kaukė 2 vnt.

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

Klausimus mums galite rašyti K.U.K. skiltyje.

Atsiliepus apie aptarnavimą ir parduotuvę prašome rašyti svečių knygoje.