Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
Yra sandėlyje

ECOALF Ampueralf Jacket Men's

399,99 €
Likutis parduotuvėse
Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

Lengva ir itin patogi, nes yra pagaminta iš perdirbto poliesterio ir Sorona®. Elastiniai rankogaliai apsaugo nuo šalčio, o Fellex® užpildas sušildo.

Aukšta apykaklė, užtrauktuku užtraukiama striukė su šoninėmis kišenėmis. Pagaminta iš perdirbto poliesterio ir Sorona®. Plunksnų efektas išgautas iš perdirbto poliesterio (Fellex®).

 • Vyriška striukė
 • Stati apykaklė
 • Užsitraukia
 • Šoninės kišenės
 • Priekinė kišenė
 • Pagrindinis audinys: 59% perdirbtas poliesteris / 41% Sorona®. Sorona® yra polimeras pagamintas iš atsinaujinančių, augalinės kilmės ingredientų. Jis taip pat yra perdirbamas kaip poliesteris.
 • Pamušalas: 100% perdirbtas poliesteris
 • Užpildas: 100% perdirbtas poliesteris (Fellex®)
 • Atsparumas vandeniui 7K
 • Pralaidumas orui 20K
 • Sudėtyje yra „Bluesign®“ patvirtintų medžiagų
 • Be PFC
 • Veganiškas
Dydžių lentelė

Dydžių lentelė

Ecoalf /EU UK US MM
40 6.5 7.5 257
41 7 8 264
42 8 9 270
43 9 10 277
44 9.5 10.75 284
45 10.5 11.5 290
46 11 12 297

Dydžių lentelė yra preliminari ir priklausomai nuo modelio gali šiek tiek neatitikti. Renkantis dydį vadovaukitės dydžių lentele ir klientų rekomendacijomis dydžių skalėje.

Apie ECOALF

Apie ECOALF

"Ecoalf įkurta 2009 metais. Tiek prekės ženklo pavadinimas, tiek koncepcija atsirado po to, kai gimė mano du sūnūs: Alfredo ir Alvaro. Norėjau sukurti tikrai tvarų mados prekės ženklą ir tikėjau, kad tvariausias dalykas yra nustoti nerūpestingai naudoti gamtos išteklius ir užtikrinti naujos kartos išteklius. Perdirbimas - galėtų būti to sprendimas. Jei mes sugebėtume pagaminti naujos kartos perdirbtus produktus, kurių kokybė ir dizainas būtų tokios pat kokybės, kaip ir geriausių produktų pagamintų iš neperdirbtų medžiagų.

Praėjus 10 metų mūsų misija ir vizija liko nepakitusi, su daugiau įdedamų jėgų ir aiškumo nei bet kada anksčiau. Mūsų planeta kenčia, tad mes turime veikti. Atėjo laikas prisiimti atsakomybę.
Mes tikime, kad turime misiją, apimančią ne tik verslą. Mada yra viena didžiausių plataus vartojimo prekių pramonė pasaulyje ir antra - teršalų. Tikiu, kad laikas, kai mada buvo tik gera išvaizda, baigėsi.
 
Labiau nei bet kada, tai turi būti padaryta teisingai , kad galėtume gerai jaustis. Mes turime galimybę ir atsakomybę permąstyti norimą ateities verslo modelį. Niekas negali būti blogiau už grįžimą prie normalumo. Mes norėtume pasidalinti savo apmąstymais ir priemonėmis, kurių nusprendėme imtis būdami dar labiau įsitikinę, nei bet kada ir prisiimdami atsakomybę. Būkime visi šio apsisprendimo dalimi ir dirbkime kartu dėl  planetos ateities“.
 
Meilė ir prieraišumas,
 
Javier Goyeneche

Prezidentas, įkūrėjas

Klientų atsiliepimai (1)

Klientų atsiliepimai

5

Bendras įvertinimas

Kokybiska striuke, tik mazokas dydis.

Rašyti atsiliepimą

ECOALF Ampueralf Jacket Men's

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

Klausimus mums galite rašyti K.U.K. skiltyje.

Atsiliepus apie aptarnavimą ir parduotuvę prašome rašyti svečių knygoje.