Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
Yra sandėlyje
-40%

ECOALF OREGONALF SNEAKERS WOMAN

83,99 €
nuo 50,39 €
Likutis parduotuvėse
Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

„Oregalf“ sportbačiai – stilingi, itin patogūs ir leidžiantys Jūsų pėdoms kvėpuoti. Jie pagaminti iš perdirbto poliesterio – medžiagos, mažinančios vandens suvartojimą ir išmetamą CO2 kiekį. Taip pat šie sportbačiai pagaminti iš tvarios medžiagos – „Soronos®“. „Sorona®“, tai tekstilinis pluoštas, kuriame kukurūzų likučiai naudojami kaip aliejaus darinių pakaitalas. Be tvaraus gamybos proceso, šie sportbačiai yra kvėpuojantys, turi išimamą kvėpuojantį vidpadį ir yra labai lengvi. 

ECOALF – nes nėra planetos B! Ecoalf vykdo misiją kurti tvarų prekinį ženklą. Šio prekinio ženklo produktai yra pagaminti iš perdirbtų medžiagų. Kaip žaliavą Ecoalf  naudoja atliekas  ir taip stengiasi mažinti gamtos išteklius, kadangi šių perdirbtų pluoštų gamybai reikia mažiau energijos ir vandens. Ecoalf  kartu su „Upcycling the Oceans“ vykdo projektą, kurio tikslas – padedant žvejybos pramonei išvalyti vandenynus nuo jūrinių atliekų ir suteikti plastiko atliekoms antrą gyvenimą juos perdirbant. Daugiau informacijos tvarumo tema galite rasti čia

  • Pagrindinis audinys: 59% perdirbtas poliesteris / 41% Sorona®;
  • Pamušalas: 100% poliesteris;
  • Vidpadis: 82% EVA / 18% DUMBLIAI;
  • Padas: 100% TPR;
  • Nėriniai: 100% poliesteris;
  • Su raišteliais;
  • Veganiški.

Pagaminta Kinijoje.

 

Dydžių lentelė

Dydžių lentelė

Ecoalf /EU UK US MM
36 3.5 5 230
37 4 5.5 237
38 5 6.5 244
39 6 7.5 250
40 6.5 8 257
41 7 8.5 264
42 8 9.5 270

 Dydžių lentelė yra preliminari ir priklausomai nuo modelio gali šiek tiek neatitikti. Renkantis dydį vadovaukitės dydžių lentele ir klientų rekomendacijomis dydžių skalėje.

Apie ECOALF

Apie ECOALF

"Ecoalf įkurta 2009 metais. Tiek prekės ženklo pavadinimas, tiek koncepcija atsirado po to, kai gimė mano du sūnūs: Alfredo ir Alvaro. Norėjau sukurti tikrai tvarų mados prekės ženklą ir tikėjau, kad tvariausias dalykas yra nustoti nerūpestingai naudoti gamtos išteklius ir užtikrinti naujos kartos išteklius. Perdirbimas - galėtų būti to sprendimas. Jei mes sugebėtume pagaminti naujos kartos perdirbtus produktus, kurių kokybė ir dizainas būtų tokios pat kokybės, kaip ir geriausių produktų pagamintų iš neperdirbtų medžiagų.

Praėjus 10 metų mūsų misija ir vizija liko nepakitusi, su daugiau įdedamų jėgų ir aiškumo nei bet kada anksčiau. Mūsų planeta kenčia, tad mes turime veikti. Atėjo laikas prisiimti atsakomybę.
Mes tikime, kad turime misiją, apimančią ne tik verslą. Mada yra viena didžiausių plataus vartojimo prekių pramonė pasaulyje ir antra - teršalų. Tikiu, kad laikas, kai mada buvo tik gera išvaizda, baigėsi.
 
Labiau nei bet kada, tai turi būti padaryta teisingai , kad galėtume gerai jaustis. Mes turime galimybę ir atsakomybę permąstyti norimą ateities verslo modelį. Niekas negali būti blogiau už grįžimą prie normalumo. Mes norėtume pasidalinti savo apmąstymais ir priemonėmis, kurių nusprendėme imtis būdami dar labiau įsitikinę, nei bet kada ir prisiimdami atsakomybę. Būkime visi šio apsisprendimo dalimi ir dirbkime kartu dėl  planetos ateities“.
 
Meilė ir prieraišumas,
 
Javier Goyeneche

Prezidentas, įkūrėjas

Klientų atsiliepimai (0)

Klientų atsiliepimai

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Rašyti atsiliepimą

ECOALF OREGONALF SNEAKERS WOMAN

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Dydžio atitikimas

Jeigu matavotės šį modelį, įvertinkite, kaip gaminio etiketėje nurodytas dydis atitiko įprastai nešiojamą dydį.

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

Klausimus mums galite rašyti K.U.K. skiltyje.

Atsiliepus apie aptarnavimą ir parduotuvę prašome rašyti svečių knygoje.