Kilo klausimų? 8 (5) 2080009
-40%

NATIVE Charley Youth

Vegan
39,99 €
23,99 €
Likutis parduotuvėse
Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

Šių sandalų stilius ir patogumas prasideda nuo pado, kuris amortizuoja pėdas ir yra su kontūruotu EVA  padu. Batų užsegimas su dirželiais leidžia lengvai ir greitai nusiauti ir apsiauti sandalus. 

  • PU su EVA pamušalu viršutinė dalis;
  • Dvigubas kabliuko ir kilpos užsegimas
  • Dvigubo tankio EVA;
  • EVA padas;
  • Kontūrinis EVA padas.

Kilmės šalis: Kinija.

Dydžių lentelė

Dydžių lentelė

Mažylių dydžių lentelė

Gamintojo dydis USA dydis EU dydis UK dydis
C2 2 17 2
C3 3 18 2.5
C4 4 19 3
C5 5 20 4
C6 6 22 5
C7 7 23 6
C8 8 24 7
C9 9 25 8
C10 10 27 9

 

Vyresnių vaikų dydžių lentelė

Gamintojo dydis USA dydis EU dydis UK dydis
C11 11 28.5 10
C12 12 30 11
C13 13 31.5 12
J1 1 32.5 13
J2 2 33.5 1
J3 3 35 2
J4 4 36 3
J5 5 37.5 4
J6 6 39 5
Apie NATIVE

Apie NATIVE

logo 2

Live Lightly ™

„NATIVE“ yra nusistačiusi ambicingus SBTi patvirtintus, moksliškai pagrįstus tikslus siekdami, kad kenksmingas poveikis klimatui būtų sumažintas. „NATIVE“ dirba su neįtikėtinais partneriais visoje savo bendruomenėje, kad sukurtų teigiamą poveikį žmonėms ir planetai. Kiekvieną kartą, kai dėvite Native avalynę, prisidedate prie tvaresnio gyvenimo.

100% veganiška avalynė

NATIVE krupščiai atsirenka medžiagas, kurias naudoja avalynės gamybai. „Plant Shoe“ yra gaminami tik iš augalinės kilmės komponentų, kurių sudėtis yra veganiška.

Medžiagos naudojamos avalynės gamybai: 

Ananasų lapų pluoštas, gaunamas iš Filipinų, yra apsaugotas nuo išmetamų atliekų ir paverčiamas naujoviška tekstile. Batų viršutinė dalis sukurta iš unikalus šių pluoštų mišinio, kuri sukuria neapdorotą, nedažytą avalynę – saugant aplinką.

Linas  – viena iš seniausių pasaulyje naudojamų natūralių medžiagų. „Plant Shoe“ lininio mišinio vidpadis yra patvaraus komforto, natūralaus pralaidumo orui ir nepakartojamo minkštumo.

Kenafas – universalus ilgas kuokštelinis pluoštas, kuris yra paverčiams į veltinį, kad avalynės padas užtikrintų išskirtinį patvarumą nuo nusidėvėjimo. Su kiekvienu žingsniu pluoštai suminkštėja natūraliai, išlaikant savo tvirtumą, kad visada jaustumėtės patogiai.

„Lactae Hevea“  visiškai gryna medžiaga, gauta iš gryno „Hevea“ medžio pieno, yra perdirbama į natūralų latekso padą, kuriame nėra jokių naftos chemikalų ar priedų. Pagaminta pasitelkus amatininkų patirtį,  vienos batų poros sukūrimas užtrunka maždaug dvi savaites. Rezultatas yra gaminys, paruoštas dėvėti visą gyvenimą dėl metodiško darbo ir mažo ekologinio poveikio.

Medvilnė – plačiai paplitusi avalynės ir drabužių gamyboje. Ji gali būti megzta arba įausta beveik į bet ką; nuo minkštos ir lanksčios viršutinės dalies iki tvirto drobinio pamušalo arba paprastų raištelių. Ekologiška medvilnė, kuri yra „Native“ avalynės viršutinėje dalyje, yra atsakingai parinkta tausojanti žemę.

Native Shoes Remix™ Project

„Native‘‘ vykdo projektą „Native Shoes Remix™ Project‘‘, kurio metu perdirbami Jūsų mėgstami batai. Tai tik viena maža dalis plano siekiant sukurti teigiamą poveikį mūsų planetai.

Dėl unikalaus šlifavimo proceso kiekvienas batų stilius – nuo sandalų iki megztų sportbačių gali būti perdirbamas. Unikali „Native shoes‘‘ sudėtis gali būti perdirbama  į universalią medžiagą, kuri yra naudinga kuriant žaidimų aikštelių: sėdimas vietas, grindis, izoliaciją ir kt. Tinkamai prižiūrėta avalynė yra paaukojama geriems tikslams, o avalynė, kuri nebėra tinkama avėti tampa „Native Shoes Remix™‘‘ projekto dalimi! 

nativee

Klientų atsiliepimai (0)

Klientų atsiliepimai

Šis produktas neturi klientų atsiliepimų.


Rašyti atsiliepimą

NATIVE Charley Youth

Įvertinimas

Bendras įvertinimas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Patogumas: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Išvaizda: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)
Kokybė: 1 2 3 4 5 (pasirinkite)

Dydžio atitikimas

Jeigu matavotės šį modelį, įvertinkite, kaip gaminio etiketėje nurodytas dydis atitiko įprastai nešiojamą dydį.

Jūsų atsiliepimas

Čia rašykite tik savo įspūdžius ir atsiliepimus konkrečiai apie šią prekę.

Klausimus mums galite rašyti K.U.K. skiltyje.

Atsiliepus apie aptarnavimą ir parduotuvę prašome rašyti svečių knygoje.

Panašios prekės