Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Konkurso „Susigrąžink pinigus už savo paskutinį pirkinį Open‘eurais“ taisyklės

 1. Konkurso  Susigrąžink pinigus už savo paskutinį pirkinį Open‘eurais“ organizatorius - UAB "Open 24".
 2. Konkursas „Susigrąžink pinigus už savo paskutinį pirkinį Open‘eurais“ vyks nuo  2017 m. birželio 1 d. iki 2018 m. kovo 1 d.
 3. Konkurso „Susigrąžink pinigus už savo paskutinį pirkinį Open‘eurais“ dalyviai – visi per kalendorinį mėnesį nuo apsipirkimo www.open24.lt internetinėje parduotuvėje arba Crocs parduotuvėse savo įsigytus batus nufotografavę ir į Instagram arba Facebook socialinį tinklą viešai nuotrauką su grotažyme #manoOpen24 įkėlę asmenys.
 4. Konkurso  „Susigrąžink pinigus už savo paskutinį pirkinį Open‘eurais“ prizai:

4.1. 99% nusipirkto ir nufotografuoto pirkinio vertės padengiantis kuponas avalynei įsigyti www.open24.lt internetinėje parduotuvėje. Kuponu galima padengti 99% pirkinio sumos. Kuponas galioja vienam apsipirkimui www.open24.lt parduotuvėje ir galioja mėnesį po laimėtojo paskelbimo. Žaidimo metu laimėtas kuponas ir prekės į pinigus nekeičiami. Visos pretenzijos dėl prekių kokybės priimamos ir turi būti pateiktos per 14 kalendorių dienų nuo prizo atsiėmimo.

 1. Dalyvaudamas konkurse, dalyvis sutinka, kad jo įkelta nuotrauka, nurodant nuotraukos autorių, gali būti naudojama rinkodaros tikslais. Žaidimo organizatorius užtikrina asmeninių duomenų konfidencialumą.
 2. Konkurso dalyvis sutinka laikytis nurodytų taisyklių ir organizatoriaus sprendimų. Organizatorius, įtaręs konkurso taisyklių pažeidimą, turi teisę atidėti prizo atidavimą iki tyrimo pabaigos. Jeigu tyrimo metu paaiškėja, kad konkurso taisyklės buvo pažeistos, organizatorius turi teisę neatiduoti prizo taisykles pažeidusiam nugalėtojui.
 3. Konkurso dalyvis asmeniškai atsako už pateikiamų nuotraukų autentiškumą.
 4. Bet koks bandymas pakenkti konkurso eigai yra netoleruojamas. Organizatorius pasilieką teisę šalinti dalyvius iš konkurso be iš ankstinio įspėjimo, jei dalyvis nesąžingai ir sąmoningai trukdo jo eigai: fotografuoja ne www.open24.lt parduotuvėje įsigytus batus, naudoja ne savo nuotrauką ir pan.
 5. Su laimėtojo sutikimu, UAB “Open24” įgyja teisę viešai skelbti prizo laimėtojų vardus ir pavardes.
 6. Konkurso dalyviams nėra taikomi amžiaus apribojimai.
 7. Konkurso laimėtojai bus išrinkti burtų keliu ir paskelbti kiekvieno mėnesio pirmosiomis dienomis (iki 5 kito mėnesio dienos).  
 8. Prizo laimėtojas bus informuotas asmeniškai socialinio tinklo paskyra, kurioje konkurse dalyvaujanti nuotrauka bus paskelbta
 9. Prizą laimėtojas galės atsiimti per 2 savaites nuo informavimo dienos.
 10. Prizą laimėtojas galės atsiimti susisiekęs per socialinio tinklo paskyrą nurodytu el. paštu.
 11. Neatsiėmus prizo per nustatytą laiką iš laimėtojo pretenzijos nebus priimamos. Naujas laimėtojas bus išrinktas burtų keliu.
 12. Laimėti prizai į piniginius vienetus nekeičiami.
 13. Crocs parduotuvėse apsipirkę dalyviai privalo saugoti pirkimo čekį. 
 14. Konkurso dalyviai turi teisę pareikšti pretenzijas dėl konkurso eigos per vieną mėnesį nuo konkurso pabaigos. Pretenzijas galima pareikšti raštu, įteikiant jas UAB „Open 24“,  Konstitucijos pr. 26, Vilniuje. Visos pretenzijos bus išnagrinėtos ir konkurso dalyviui atsakymas bus pateiktas per 15 kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo raštiško pareiškimo gavimo dienos.
 15. Konkurse negali dalyvauti UAB „Open24 “ darbuotojai bei jų šeimos nariai.
 16. Organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso sąlygas ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti internetinėje svetainėje https://www.open24.lt/lt/cashback/ bei  Open24.lt Facebook ir Instagram paskyrose.
 17. Papildoma informacija teikiama internetinėje svetainėje https://www.open24.lt/lt/cashback/ bei Open24.lt Facebook ir Instagram paskyrose.