Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

7 priežastys apsipirkti internetu

2015-11-23

Internetinės paslaugos nesustabdomai vystosi tam, kad atitiktų visus pirkėjų poreikius. Šiandien galite persiųsti pinigus, užsisakyti namų valymą ar nusipirkti kelionės bilietus į kitą pasaulio kraštą tik keliais spustelėjimais. Nenuostabu, kad dėl begalės privalumų, apsipirkinėjimas internetu šiandien jau lygiavertiškai konkuruoja su įprastomis parduotuvėmis. Štai kokias populiariausias priežastis siūlo internetinio apsipirkinėjimo gerbėjai mūsų parduotuvėje:

1. Prekių pasiūla.

Apsipirkinėjimas internetu Jums suteikia galimybę matyti visas prekes vienoje vietoje. Pavyzdžiui, jeigu gyvenate mažame miestelyje, Jūs savo teritorijoje automatiškai pasiekiate mažesnį prekių asortimentą. Open24 parduotuvėje Jūs galite rasti beveik 40 prekių ženklų, todėl Jums nereikės atskirai apsilankyti visose šių prekių ženklų parduotuvėse – Jūs viską rasite vienoje vietoje.

2. Keitimo ir pinigų grąžinimo garantija.

Didžiausia kiekvieno apsipirkinėtojo internetu baimė – netinkamas batų dydis. Siekiant išvengti nepatogumų mes siūlome nemokamą grąžinimą ir keitimą – šia paslauga galėsite pasinaudoti net per 365 dienas!

3. Atsiskaitymo būdų įvairovė.

Nesvarbu, ar visada turite grynųjų su savimi, ar vertinate atsiskaitymą kortele – Jūs visada turite galimybę rinktis. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis, kreditine kortele ir grynais pinigais prekes pristačiusiam kurjeriui.

4. Greitas prekių pristatymas.

Pamirškite ilgą laukimo procesą ir rymojimą prie lango belaukiant paštininko. Jei užsakymą pateiksite iki tos pačios dienos 12 valandos, užsakytas prekes gausite jau kitą darbo dieną, jei po 12-os valandos – užsakytos prekės bus atgabentos dar kitą darbo dieną.

5. Lengvai prieinamas vertinimas.

Apsipirkinėjimas prekybos centruose – gera mankšta, bet dažnai ir nusivilimas ne tik asortimentu, bet ir kokybe. Open24 leidžia Jums perskaityti visus komentarus apie kiekvieną batų modelį, todėl prieš pirkdami visada galite įsitikinti prekės tinkamumu.

6. Patogumas.

Kur dar Jūs galite apsipirkti vidurnaktį vilkėdami tik pižamą? Nuo šiol Jums nebereikia laukti eilėje ar ilgai šauktis konsultanto pagalbos. Apsipirkinėjimas internetu Jums suteikia galimybę apsipirkti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

7. Sutaupykite kuro ir kitas išlaidas.

Apsipirkinėjimas internetu – puiki galimybė sutaupyti ir tuo pačiu prisidėti prie gamtos išsaugojimo. Apsiperkant internetu Jums nereikės pirkti kuro, važiuoti į prekybos centrą ar mokėti už automobilių stovėjimo aikštelės bilietą. O tai reiškia sutaupytus pinigus, kuriuos galite išleisti naujiems pirkiniams!