Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Crocsų sugrįžimas jaučiamas ne tik mados pasaulyje, bet ir Holivude

2017-06-09

Kai likus kelioms  dienoms iki 2017-ųjų visų laikų žymiausias ir daugiausia įtakos turintis žurnalas Vogue paskelbė savo 2017 metų tendencijų sąrašą, niekas negalėjo patikėti tik vienu dalyku – kad Crocs avalynė oficialiai grįžta! Ir šiek tiek mažiau nei prieš dešimtmetį savo sėkmės viršūnę išgyvenęs prekės ženklas grįžta ne šiaip sau, o su trenksmu. Jau dvejose pastarosiose dizainerio Christopher Kane kolekcijose dominavusi avalynė tik dar kartą įrodė, kad komfortas puikiausiai dera su mada ir naujausiomis tendencijomis.

Su Crocsais – lyg nuo aukštosios mados podiumo

„Crocs“ atgimimu galima laikyti 2016 rudenį, kai pirmąkart buvo pristatyta Christopher Kane 2017-ųjų pavasario-vasaros kolekcija, kur Crocsai sužibėjo tiesiogine ta žodžio prasme. Dizaineris pristatė marmurą imituojančiu paviršiumi ir mineralinių akmenų žibančiomis dekoracijomis išsiskiriančias Crocs klumpes. Nors kolekcijoje pristatytos įmantresnės Crocs Classic silueto klumpių versijos kaina siekia 325 eurus, daugiau nei dešimtkart pigiau kainuojančios klasikinės klumpės šį sezoną yra laikomas lygiai tokiu pačiu mados topu.

Po pusmečio buvo pristatyta ir kita, nemažiau įtakos turėjusi, to paties dizainerio 2017-ųjų rudens-žiemos kolekcija. Šįkart pristatytos Crocs klumpės, dekoruotos kailiu, primenančios vieną perkamiausių Crocs Blitzen II Clog modelių. Taigi, vėlgi, nebūtina pakloti šimtus eurų norint atrodyti lyg ką tik nužengus nuo podiumo.

Crocs fashion podium

Įžymybių įtaka

Crocsų sugrįžimas jaučiamas ne tik mados pasaulyje, bet ir Holivude. Štai aktorės Leighton Meester, Katie Cassidy, Whoopi Goldberg ir Jennifer Garner užfiksuotos žaismingoje Crocs derina įvairiausias klasikinių klumpių spalvas prie kasdienių savo derinių. Visiems taip gerai iš tokių filmų kaip „Dar nebučiuota“ ar „Čarlio angelai“ žinoma aktorė Drew Barrymore apskritai yra šio sezono Crocs ambasadorė. Neatsilieka ir vienas žymiausių Amerikietiškų imtynių kovotojų John Cena, kuris būdamas Crocs ambasadoriumi, mėgsta savo klumpės avėti ir laisvalaikiu.

Atsidavusiais Crocs gerbėjais galima laikyti ir Karališkąją Didžiosios Britanijos šeimą. Ir mažasis princas Georgas, ir pati Kate Middleton yra ne kartą užfiksuoti avintys Crocs.

Crocsfashion 3_1

Crocsfashion 4