Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Dosniausia naujiena - TOMS kuprinės

2016-02-12

Už kiekvieną nupirktą TOMS kuprinę ar rankinę TOMS suteikia saugaus gimdymo galimybę tiems, kuriems jos labiausiai reikia.

MISIJA SKAIČIAIS

Šiuo metu saugaus gimdymo galimybė suteikta daugiau nei 70 tūkst. moterų. Tikimasi, kad su išankstiniu pasiruošimu ir apmokymais, skirtais saugesniam gimdymui, net 80% moterų turėtų būti suteikta galimybė išvengti infekcijų. Specialus pasirengimas taip pat padės išvengti net pusės kūdikių mirčių.

KAS DOVANOJAMA?

TOMS bei Dovanojimo partneriai gimdyvėms gimdymo metu suteikia būtiną pagalbą dviem būdais:

  • Saugaus gimdymo komplektu. Kiekvienas Gimdymo komplektas susideda iš muilo, pirštinių, marlės, virkštelės kirpimo įrankio, chirurginio skalpelio ir švaraus paviršiaus gimdyvei.
  • Gimdymo palydovų apmokymu. Dovanojimo partneriai apmoko vietinius sveikatos apsaugos darbuotojus, taip pat lanko besilaukiančias motinas jų bendruomenėje. Taip motinos yra geriau paruošiamos gimdymo procesui.

KUR DOVANOJAMA?

Bangladeše, Etiopijoje, Haityje ir Indijoje.

KAIP TAI VEIKIA?

Kai pirkėjas nusiperka TOMS rankinę arba kuprinę, mes suteikiame lėšas savo Dovanojimo partneriams, o jie savo ruožtu suteikia reikalingus apmokymus vietiniams darbuotojams ir paskirsto Saugaus gimdymo komplektus, kuriuose yra reikalingos priemonės saugiam gimdymui.

Motinos ir kūdikiai yra išgelbėjami: Su išankstiniu pasiruošimu ir priemonėmis saugiam gimdymui net 80% motinų ir kūdikių galės išvengti infekcijų ir net 50% visų kūdikių bus apsaugoti nuo mirties

KODĖL TAI SVARBU?

Infekcijos yra vienos dažniausių motinų ir jų kūdikių mirties priežasčių. Net 40 milijonų moterų nuolat gimdo antisanitarinėmis sąlygomis ir be jokių gimdymo palydovų pagalbos. Tikimasi, kad suteikiant tinkamas priemones ir pasiruošimą gimdyvėms, kasmet bus išgelbėta beveik pusė milijono kūdikių ir mamų.

 

Kuprinių ir rankinių katalogą rasite čia...