Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Gegužės 10 - Diena be batų

2016-05-02

2016 metų gegužės 10 diena - TOMS Diena be batų! Tai diena, kai visas pasaulis sujungia savo jėgas tam, kad 10-yje šalių būtų išdalinta 100,000 porų batų vaikams, kuriems to labiausiai reikia. 

 

Kodėl reikalinga Diena be batų?

Kasmet mes švenčiame Diena be batų tam, kad skleistume pasauliui žinią apie vaikų sveikatą ir švietimą. Mes turime svajonę, jog vieną dieną visi vaikai turėtų batus. Tik su Jūsų pagalba gegužės 10 dieną mes artėjame prie savo svajones išpildymo padovanodami 100,000 batų 10-yje skirtingų šalių.

 

Prisijunkite prie mūsų 

Gegužės 10 dieną įkelkite savo basas kojas arba TOMS batus į Instagramą su žymėmis #withoutshoes #dienabebatu tam, kad padėtumėte išdalinti 100,000 naujų porų batų vaikams 10-yje šalių.*

 

+ 1 ŽINGSNIS: NUSIAUKITE BATUS.

Kad ir kur būtumėte, kad ir ką veiktumėte, nusiaukite batus ir nufotografuokite savo pėdas be batų arba savo TOMS batus.

+ 2 ŽINGSNIS: ĮKELKITE NUOTRAUKĄ Į INSTAGRAMĄ.

Jūsų įkelta nuotrauka padeda mums artėti prie išsikelto tikslo - už kiekvieną įkeltą nuotrauką mes padovanojama porą batų tam, kam jos labiausiai reikia. Nepamirškite naudodami groteles (hashtag) pažymėti #withoutshoes #dienabebatu, kad galėtume jus lengvai atrasti.

+ 3 ŽINGSNIS:  ŽENKITE DAR TOLIAU.

Pažymėkite savo draugus, pakvieskite juos prisidėti prie iniciatyvos ir padėkite mums greičiau įgyvendinti svajonę. Ačiū už jūsų pastangas!

 

* - Bus išdalinta iki 100,000 porų batų, vienas žmogus gali padovanoti tik veną porą. Profilis privalo būti viešas.