Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Ką avi žvaigždės?

2015-07-20

Jie nuolat mus stebina savo įvaizdžiu svarbiuose priėmimuose arba ant raudonojo kilimo, tačiau žymiai įdomiau, kuo jie avi, kai raudonasis kilimas jau suvyniotas, o fotoaparatų blykstės seniai išjungtos. Pasidomėkime, kuo avi pasaulio ir Lietuvos žvaigždės laisvalaikiu. Juolab, kad tendencijas galime vadinti įsitvirtinusiomis tik tada, kai jas demonstruoja patys populiariausi.

Agnė Jagelavičiūtė

Stilistė Agne Jagelavičiūtė, viena pastebimiausių mados asmenybių Lietuvoje, neseniai atidarė pirmąjį virtualaus stiliaus konsultacijų biurą šalyje. Jame stilistė su savo komanda kasdien ne tik dalija patarimus, kaip ir ką derinti, bet ir dalijasi savo įvaizdžio nuotraukomis. A. Jagelavičiūtės viena pagrindinių stiliaus taisyklių - gebėti tą pačią įvaizdžio detalę derinti su daugybe skirtingų rūbų. Puikus pavyzdys - skirtingi įvaizdžiai su basutėmis Mel Special II.

agne mel

Ben'as Affleck'as

JAV aktorius Ben'as Affleckas - ne tik talentingas, bet ir labai stilingas vyras. Visos pasaulio žiniasklaidos mastu šis aktorius išsiskiria kaip tikras tendencijų diktatorius, demonstruojantis avalynę, kuri prieinama visiems. Vyras buvo pastebėtas avintis daugelio žymiausių sportinio stiliaus prekinių ženklų avalynę, tarp jų ir Converse, Nike, New Balance ir Toms.

benas

Didžiosios Britanijos princas George'as

Po to, kai Didžiosios Britanijos princas George‘as pasirodė viešumoje avėdamas Crocs Kids‘ Crocband mėlynas klumpes, Crocs parduotuvės visame pasaulyje skelbėsi, jog išparduoti visi šio modelio dydžiai. Hercogienė pasaulyje jau yra gerai žinoma dėl savo galios mados rinkoje – užtenka pasirodyti viešumoje dėvint ar avint dar nežinomo dizainerio kūriniais ir šie daiktai išpopuliarėja akimirksiu. Tokią galią perėmė ir princas George‘as. Žinovai netgi sukūrė naują sąvoką tokiam žaibiškam karališkojo kūdikio dėvimų rūbų išpopuliarėjimui apibūdinti - tai princo George‘o efektas. 

Crocs avalynei neatsispiria ir Angelina'os Jolie bei Brad'o Pitt'o mažoji atžala, pastebėta ant mamos rankų.

crocs_1