Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Ką daryti, kad kojos išliktų šiltos?

2018-01-11

Šaltuoju metų laiku pirmiausiai ir labiausiai  šąla galūnės: kojos ir rankos. Jei sušąla pėdos, kuriose yra daugybė su kitais organais susijusių receptorių, sušąla ir visas organizmas, todėl norint išvengti peršalimo ar dar rimtesnių ligų, labai svarbu tinkamai apsaugoti Jūsų pėdas.

Pagrindinės kojų apsaugos priemonės:

1) Avikailio avalynė. Avikailis yra natūralus produktas, kuris absorbuoja drėgmę ir suteikia šilumą bei komfortą. Avikailis leidžia kojai natūraliai „kvėpuoti“, t.y. šiltesniu metų laiku kojos išlieka vėsios, o šaltuoju metų laiku joms tikrai bus šilta.

2) Apsaugoti avalynę nuo drėgmės. Žiemą, avint odinius batus, būtina naudoti priežiūros priemones. Odinę avalynę reikia impregnuoti, nes žiemos metu gatvės yra barstomos druskomis, o jos - gadina odinius batus. Jei išsaugosite avalynę nepažeistą - sumažinsite tikimybę sušlapti ir sušalti pėdas.

3) Avėti vilnones kojines. Jokios kitos kojinės taip gerai neapsaugo nuo šalčio, kaip močiutės rankų darbo vilnonės kojinės. Natūrali vilna nesulaiko drėgmės ir leidžia pėdoms kvėpuoti. Sausos pėdos ilgiau išlieka šiltos!

4) Avalynė turi nespausti. Renkantis avalynę, labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį. Žieminiai batai turėtų būti truputį didesni nei vasariniai ar demisezoniniai. Matuojantis batus sustumkite pėdą į bato priekį ir pamėginkite įkišti nykštį tarp bato pakulnės ir kulno. Nykštys turi tilpti – taip būsite užtikrinti, kad galėsite batus avėti su storesnėmis kojinėmis.

Kokią avalynę rinktis?  

UGG, Emu ir Koalabi. Tai avalynė, gaminama iš natūralaus avikailio. Galbūt tai reikalauja truputį daugiau priežiūros, tačiau ji atsiperka su kaupu. Natūralaus avikailio batai ir šiltos kojinės  neleis Jūsų pėdoms šalti, tad šiuos  batus galėsite avėti visą lietuvišką žiemą.  

emu-stinger-mini-juoda     koalabi-classic-tall-australian-3m-protected-juoda  ugg-classic-mini-m-chestnut

 

Crocs avalynė visuomet išsiskiria savo lengvumu ir termoizoliacinėmis savybėmis. Tai laisvalaikio ir kasdienio naudojimo avalynė, kuri puikiai tinka trumpoms išvykoms į gamtą. Ji leidžia nevaržomai judėti, todėl yra tinkama avėti miesto gatvėse. 

crocs-kids-crocband-lodgepoint-boot-ocean-navy crocs-allcast-ii-boot-wheat crocs-winter-puff-boot-tamsiai-melyna-tamsiai-melyna

Sorel, Columbia – avalynė skirta avėjimui per  didžiausius šalčius. Kai kurie ekspertai sako, kad ši avalynė net per šilta mūsų klimatui. Jei keliaujate į gamtą ar praleidžiate daug laiko lauke - ši avalynė būtent Jums. 

 sorel-newbie-black-grill sorel-glacy-explorer-black sorel-flurry-tp-black-super-blue