Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Kaip prižiūrėti batus žiemą?

2016-01-20

Žiema yra negailestinga. Iš visų keturių sezonų ji yra pavojingiausia mūsų odai, rūbams ir, žinoma, batams. Šią žiemą mes galime Jums padėti apsaugoti savo batus. Vadovaukitės šiais paprastais žingsniais ir išsaugokite batus naujus ilgesnį laiką.

Oda

  1. Pasirūpinkite iš anksto.

Svarbiausia batus apsaugoti sezono pradžioje tam, kad ateityje batai būtų atsparesni bet kokiai išorės žalai. Šiam žingsniui idealiausiai tinka impregnatoriai. Iš anksto pasirūpinę impregnatoriumi išvengsite druskų žymių ant batų dar prieš prasidedant sniego sezonui. Mes rekomenduojame prieš sezoną išsirikiuoti visus savo žieminius batus ir procedūrą atlikti visiems kartu.

Mes rekomenduojame:

Shoeboy's Impregnantas "Protect Plus" 75ml

Shoeboy's Batų impregnantas 400ml

Shoeboy's Impregnuojančios putos 200ml

Shoeboy's Nano technologijos batų impregnantas 400ml

  1. Valykite, valykite ir darkart valykite.

Kuo dažniau, tuo geriau. Nesvarbu, ar tai druskų nuosėdos ar tiesiog kasdienis purvas, Jūsų pirmas žingsnis besirūpinant batais visada turėtų būti valymas. Idealiausia batus būtų nuvalyti kasdien grįžus namo.

Shoeboy's Valymo putos riebalintai odai 200ml

Shoeboy's Universali Valymo Priemonė

  1. Prižiūrėkite ir drėkinkite.

Visi odos produktai turi būti nuolat drėkinami. Nors odos poliruoklis juos paverčia blizgiais ir spindinčiais, tai dar nereiškia, jog toks rūpestis padės batus apsaugoti nuo odos pažeidimų, pavyzdžiui, trūkinėjimo, ateityje. Dėl šios priežasties mes rekomenduojame naudoti vašką, kondicionierius arba odos spalvą atnaujinančius kremus.

Shoeboy's Multicolour Care 75ml

Shoeboy's Odos priežiūros vaškas 200ml

Shoeboy's Tepalai Lygiai odai

Versta oda

Verstos odos batai visuomet karaliauja rudens/žiemos sezono kolekcijų viršūnėse. Tačiau kaip šiuos batus prižiūrėti viso sezono metu taip, kad juos galėtume užsidėti ir kitą sezoną? Štai kur klausimas. Ypač, kai žiema mus mėgsta lepinti ne tik puriu sniegu, bet ir pliaupiančiu lietumi.

  1. Pasirūpinkite iš anksto.

Kaip vasarą pajūryje nederėtų degintis be kremo nuo saulės, taip nederėtų ir žiemą žengti į snieguotas gatves su pirmiausia neapsaugotais verstos odos batais. Tam reiktų naudoti impregnatorius. Išduosime paslaptį: prieš impregnavimą ir po impregnavimo visuomet rekomenduojami batus sušukuoti verstos odos šepetėliu. 

Shoeboy's Šepetėlis verstai (nubuko) odai

Shoeboy's Impregnantas "Protect Plus" 75ml

Shoeboy's Batų impregnantas 400ml

  1. Valykite, valykite ir darkart valykite.

Taisyklė čia yra viena: kad ir ką darytumėte, nevalykite verstos odos batų vandeniu. Nors taisyklė gana paradoksali, tačiau naudodami vandenį galite pažeisti ir batų spalvą, ir tekstūrą. Jei ištepėte batus, juos reiktų valyti verstos odos trintuku. Susidūrus su šlapiu purvu, jį reiktų palikti per naktį ir tada nušveisti trintuku.

  1. Neišmeskite šeštadieninio laikraščio.

Jeigu išėjus iš namų Jus užklupo netikėtas pliaupiantis lietus, apsaugokite savo batus nuo tolimesnės žalos juos džiovindami iškart grįžę namo. Tam Jums prireiks laikraščio. Visą bato vidų užkiškite laikraščiu tam, kad jis sugertų drėgmę iš vidaus. Jokiais būdais džiovinimui nenaudokite plaukų džiovintuvo ar radiatorių – taip tik pažeisite odą visam laikui.

Avikailio batai

  1. Pasirūpinkite iš anksto.

Kaip ir visais kitais žieminiais batais savo spintoje, avikailio batais reikėtų pasirūpinti iš anksto. Tą pačią dieną, kai gavote savo Ugg silueto batus dėžėje, išpurkškite juos impregnantu. Impregnavimas iš anksto padės išvengti bet kokių dėmių ar purvo ateityje.

Shoeboy's Nano technologijos batų impregnantas 400ml

  1. Valykite.

Svarbiausia taisyklė: nedžiovinti batų prie tiesioginio karščio šaltinio. Radiatoriai, elektriniai šildytuvai, plaukų džiovintuvai, o ypač saulė išblukins Jūsų batų spalvą, o versta oda liks sausa ir pasišiaušusi. Taip pat reiktų vengti valymo priemonių naudojimo tiesiogiai ant bato. Valydami savo avalynę, pirmiausia priemonę užpurkškite ant kempinėlės ar šluostės. Kitu atveju, ant batų gali likti dėmės.

Shoeboy's Universali Valymo Priemonė

  1. Atsikratykite lietaus žymių.

Meteorologai ne visada būna teisūs. Būtent dėl to kartais tenka išeiti iš namų su savo avikailio batais ir būti užkluptam lengvo lietaus. Jei ant Jūsų batų po tokio pasivaikščiojimo liko lietaus lašų dėmės, juos geriausia išvalyti trinant vieno bato paviršių į kitą.

 

Papildomi patarimai:

 + Visuomet išbandykite produktus prieš juos naudodami visam batui! Nesvarbu, kokį produktą naudosite, jį visada geriau išbandyti ant mažos, mažai matomos vietos bate. Taip įsitikinsite, jog tikrai nepakenksite savo avalynei.

+ Laikykite savo batus kvepiančius! Nėra nieko baisiau nei prastas kojų kvapas. Mes rekomenduojame retkarčiais plauti savo batų vidpadžius, juos pakeisti naujais arba naudoti batų dezodorantą (pavyzdžiui, šį: Shoeboy's Batų gaiviklis 100ml).