Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Kaip prižiūrėti tekstilinius TOMS batus?

2017-03-29

TOMS – batai, kurie kvepia pavasariu. Visi juos mėgsta, tačiau dažnai sulaukiame Jūsų klausimų, kaip prižiūrėti tekstilinius TOMS® batus. Taigi, ką daryti, jei Jūsų mylimiausi batai išsipurvino?

Rekomenduojame TOMS® batus plauti rankomis šaltame vandenyje, naudojant švelnų skalbiklį. Visai nerekomenduojame batų skalbti aukštoje temperatūroje bei džiovinti TOMS® batus elektrinėje džiovyklėje, nes aukštesnės temperatūros poveikis gali turėti neigiamos įtakos batų tvirtumui. Netinkamai prižiūrėti batai gali netekti kokybės garantijos. Atkreipkite dėmesį, kad po skalbimo yra galima medžiagos išblukimo tikimybė, tačiau tai nekenkia batų patvarumui ir funkcionalumui bei nelaikoma defektu.

Patikimiausias TOMS avalynės džiovinimo būdas – natūralus džiovinimas, paliekant juos kambario temperatūroje ar gryname ore. Jokiu būdu nerekomenduojame TOMS batų džiovinti elektrinėje džiovyklėje. Turėkite omenyje, kad džiovinimas po tiesioginiais saulės spinduliais gali sukelti spalvų išblukimą. Norint pagreitinti natūralų batų džiūvimo procesą, rekomenduojama į batų vidų prikišti popieriaus. Tam labiausiai tinka paprastas popierius ar rudas maišelių popierius. Nerekomenduojame džiovinimui naudoti spausdinto popieriaus, nes rašalas gali įsigerti ir į batus. Džiovinimas su popieriumi viduje taip pat padeda panaikinti nemalonų kvapą.

Jei, nepaisant įspėjimų, vis tiek jaučiate poreikį naudoti elektrinę džiovyklę, tai rekomenduojama daryti labai žemoje temperatūroje ar režime be kaitinimo.

 


womens

 Mylimiausi modeliai moterims:men

Mylimiausi modeliai vyrams:

 

 

 

kids


Mylimiausi modeliai vaikams: