Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Kodėl vaikams žiemai verta rinktis Crocs?

2017-11-23

Žiemos metu, kai kasdien darosi vis vėsiau, vaikų noras žaisti ir būti lauke niekur nedingsta. Crocs pasirūpino, kad nei lietus, nei sniegas nesutrukdytų žaisti kieme ar mokyklos aikštelėje. Mamos renkasi vaikiškus Crocs ne vienerius metus iš eilės dėl jų lengvumo ir šiltumo, o patogi bato konstrukcija ir žaismingos spalvos žavi vaikus.

Batai lengvai apsiaunami ir nusiaunami, todėl vaikas pats galės lengvai apsiauti ir nusiauti grįžęs namo. Aulo viršus užsegamas lipukais, o vaikams tai ypač patinka, nes nereikia rištis raištelių. Šie žieminiai Crocs puikiai pritaikyti lietuviškai žiemai - vandeniui atspari apatinė bato dalis iki užkulnio ir aulo siūlių pagaminta iš Croslite™ medžiagos, todėl net ir didžiausios pliurzos bus lengvai įveikiamos.

Mėgstantiems taškytis balose šiais metais pasiūlėme naują Crocs™ Swiftwater Waterproof Boot Kid's, visiškai nepralaidų vandeniui modelį. Batai dekoruoti šviesą atspindinčiomis detalėmis, kad vaikai būtų matomi ir tamsoje. Išformuotas Croslite™ padas ir vėjui atsparus nailono aulas apsaugantis nuo lietaus ir sniego padės apsisaugoti nuo sniego patekimo į bato vidų.

 Vaikiškus Crocs modelius rasite - www.open24.lt/crocs/ziemai/vaikams/

 

Untitled-5