Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Nauja TOMS iniciatyva

2015-06-17

Kompanija Toms ir jų partneriai dirba be poilsio tam, kad pagerintų milijonų žmonių gyvenimus. Viena jų naujausių iniciatyvų – bendradarbiavimas su programos Skype kūrėjais ir jų projektu Skype MokyklojeKaip skelbia Toms įkūrėjas Blake Mycoskie, Toms ir projektas Skype Mokykloje (iš anglų k. Skype in the Classroom) sukūrė iniciatyvą, kuri suteiks galimybę moksleiviams, studentams bei jaunimo organizacijoms bendradarbiauti su Toms Dalijimo programos partneriais.

Pagrindinė projekto Skype Mokykloje idėja yra sukurti jokiais būdais neapmokestintą globalią bendruomenę, kuri kviestų mokytojus bendradarbiauti tarptautiniuose projektuose naudojantis Skype programa. Taip yra sukuriama galimybė dalintis įkvėpiančiomis istorijomis ir įgūdžiais bei dalyvauti akis atveriančiose iniciatyvose neišeinant iš klasės. Blake Mycoskie, Toms kompanijos iniciatorius, tikina, kad tokia galimybė virtualiai sujungti viso pasaulio jaunimą, mokslo ir verslo bendruomenę yra įkvėpiantis reiškinys.

Savo laiške, kuriame paskelbė šią naujieną, įkūrėjas rašo, jog vienas didžiausių Skype privalumų – kurį Toms darbuotojai jau naudoja metų metus – galimybė sujungti skirtinguose pasaulio kampuose esančias grupes nepriklausomai nuo geografinių barjerų. Blake Mycoskie didžiuojasi ir džiaugiasi mintimi, jog viso pasaulio mokslo bendruomenė nuo šiol turi progą sukurti pozityvias permainas paprasčiausiomis priemonėmis.

Mokytojai ir ateities lyderiai visame pasaulyje dabar gali sužinoti apie Toms dalijimo iniciatyvą ir prisidėti prie jos  tiesiog paspaudę nuorodą edu.skype.com/toms.

Taip pat tokio bendradarbiavimo proga Blake Mycoskie individualiai kviečia visus naujosios kartos atstovus pasidalinti savo mintimis apie geresnio rytojaus kūrimą. Tiesiog programoje Skype parašykite “TOMSInspiresNextGen” ir pasidalinkite savo istorija. Jei neturite programos Skype, spauskite čia.