Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

NAUJAS PREKINIS ŽENKLAS – Butterfly Twists!

2017-05-22

BUTTERFLY TWISTS istorija prasidėjo 2007 metais, kai du broliai (Emmanuel Eribo, Frank Eribo) ir du jų mokyklos  draugai (Mark Quaradeghini ir Philippe Homsy) susilažino, kad pralaimėjusysis visą vakarėlį turės avėti aukštakulnius. Lažybos prasidėjusios pokštu, virto idėja apvertusia vaikinų gyvenimą aukštyn kojoms.

Nors pralaimėjusysis nepanoro atskleisti savo vardo ir neįvykdė lažybų susitarimo, tačiau jis kartu su draugais solidarizavosi su moterimis ir užsibrėžė tikslą sukurti avalynę, kuri suteiktų žavesio ir tuo pačiu nevaržytų judesių, sukurtų komforto jausmą, nevargintų ir negadintų smagaus vakarėlio.  

Vaikinai neturėjo jokios patirties mados ir avalynės industrijoje, tačiau jų entuziazmas ir tikėjimas idėja juos vedė pirmyn. Pasiruošimas idėjos įgyvendinimui truko 2 metus. Vaikinai per 2 metus surinko dizainerių komandą, kuri sugebėjo suderinti stiliaus ir prabangos detales, komfortą ir universalumą. Komandai pavyko užpatentavo lengvą, minkštą, lankstų padą, kuris didina prekės ženklo žinomumą ir paklausą. 

BUTTERFLY TWISTS kolekcija debiutavo 2009 metais, Londone. Dabar jau ir pas mus, apžiūrėk naują kolekciją jau dabar  https://www.open24.lt/butterfly-twists

 

BT