Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Naujiena - TEN POINTS

2016-09-06

Trumpa istorija.

TEN POINTS – tai švedų prekinis ženklas įkurtas 1983 metais. Kiekviena pora batų, kuri yra pažymėta jų logotipu – yra pagaminta rankomis, naudojant metodus, dėl kurių batai tampa ilgaamžiai. Su jais Jūs ne tik atrodysite gerai, bet ir jausitės gerai.

 

Ilgesnė istorija.

Kompanija, kuri įkūrė TEN POINTS buvo išrasta Norrtälje mieste 1983 metais. Pirmoji jų kolekcija, pavadinimu TEN POINTS buvo išleista po dviejų metų. Ši kolekcija tapo tokia sėkminga, kad neilgai trukus kompanija nusprendė persivadinti savo pirmosios kolekcijos vardu. Nuo to laiko, jie koncentruojasi į savitą Švediško stiliaus versiją. TEN POINTS vizija buvo ir vis dar yra labai paprasta: kurti puikios kokybės batus, su kuriais žmogus jaustųsi ypatingas.

Pirmieji metai yra pažymėti sunkiu darbu ieškant tinkamų gamintojų visoje Europoje bei platintojų, kurie pasiryžtų priimti dar visiškai nežinomą prekės ženklą. Įmonei įsitvirtinus prekybos srityje  - jų mados kryptis tapo dar labiau rafinuotesnė, bet tuo pačiu aštresnė bei labiau savita.

Šiandien TEN POINTS yra žinomi kaip kokybiški, modernūs, Švediško dizaino ir komforto batai. Dabar jie yra vieni geriausiai parduodamų prekės ženklų daugelyje pasaulio šalių.

i-KdGHsJW-XL

 

Šaltinis: http://www.tenpoints.se/Ten-Points-web/ABOUT