Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

New balance - jau tris metus populiariausia pavasario avalynė!

2017-03-17

Sukurti sportui, bet tarnauja kasdien

Jau daugiau kaip 100 metų New Balance gamina visų taip mylimus sportinius batelius. 1906 metais „New Balance“ kompaniją Bostone įkūrė britų imigrantas Williamas Riley, neįtikėtina, bet pagrindinis jo įkvėpimo šaltinis buvo viščiuko koja – trys pirštai, kurie suteikia paukščiui puikią pusiausvyrą. „New Balance“ buvo pirmieji batai, su trimis atramos taškais kojai.


Iš pradžių buvo manyta, jog naujos kartos „New Balance“ batai bus puikus pagalbininkas bėgikams ir sportininkams. Ir iš tiesų iš pradžių pačių įvairiausių dydžių ir formų bateliai buvo pasiūlyti tik sportuojantiems ir bėgiojantiems žmonėms. Su tris atramos taškus sukuriančiais batais labai lengva manevruoti, galima itin greitai judėti. jie paskirsto krūvį į visą kūną, todėl net ir po ilgų treniruočių nejaučiamas nuovargis, netempia kojų, nemaudžia stuburo.

Kompanija įsipareigojusi kurti itin kokybišką produktą ir yra žinoma ne tik kaip aukštos kokybės sportinių batelių gamintoja, bet ir kaip itin aktyvi gamtos saugotoja, štai kodėl batai gaminami iš 100 % perdirbto popieriaus ir 100%  sojos pagrindu gaminamų dažų.

Skirtingai nei panašių tipų avalynės linijos, „New Balance“ batai sužavėjo sportininkus ryškiomis spalvomis, įvairiais modeliais ir stiliais. Tarp skirtingų modelių ir spalvų gausos kiekvienas ras savo mylimus batus. Itin platus įvairių batų pasirinkimas suteikia galimybę gerai jaustis ir laisvai judėti visuomet. Dėl savo ryškių spalvų, plataus pasirinkimo ir aukštos kokybės, jie mėgstami tiek suaugusiųjų, tiek mažų vaikų.

Rekomenduojame moterims :

new-balance-wl574-pink-swanew-balance-wr996-icarusnew-balance-w576-portnew-balance-kl574-pink-white

Visi New Balance modeliai moterims: - https://www.open24.lt/lt/new-balance/moterims

 

Rekomenduojame vyrams:

new-balance-mrl420-red_1new-balance-mrl247-luxe-brown_1new-balance-mrl247-olivenew-balance-w576-port_1

Visi New Balance modeliai vyrams: - https://www.open24.lt/lt/new-balance/vyrams

 

 

Rekomenduojame vaikams:

new-balance-kl574-pink-whitenew-balance-kd373-coralnew-balance-kd373-bluenew-balance-kd373-grey-pink

Visi New Balance modeliai vaikams - https://www.open24.lt/lt/new-balance/vaikams