Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Patarimai keliaujantiems ir atostogaujantiems! Ką pasiimti į kelionę?

2017-07-19

Šeimos atostogos – pats tikriausias džiaugsmas, bet ir... iššūkis. Susiruošti ilgesnei kelionei ar išvykai nėra taip jau paprasta. Kaip pasirengti poilsiui be įtampos ir prognozuojamai. Siunčiame kelis svarbius patarimus keliaujantiems ir atostogaujantiems! Ką pasiimti į kelionę?

1) Kaip apsisaugoti atostogų metu nuo pėdų nuospaudų ir pritrynimų? Prieš perkant batus rekomenduojame išmėginti kelis dydžius ir išsirinkti Jums labiausiai tinkamą. Primename, kad nauja avalynė neturėtų spausti ar varžyti pėdų. Taip pat naujus batus rekomenduojame išmėginti prieš kelionę. Tam puikiai tinka trumpi pasivaikščiojimai, kurių metu nauja avalynė spės prisitaikyti prie jūsų pėdų.

 

2) Nepamirškite šlepečių ar "crocsų"! Šios rūšies avalynė lengvai telpa lagamine ir gali labai praktiškai praversti kelionės metu. Šlepetės puikiai tinka einant lengvai pasivaikščioti, "čilinant" prie baseino ar šlepsint iš/į dušą.

www.open24.lt/lt/crocs/

 

3) Vakare metas "dūzgėms"! Stilingos TOMS alpargatos ar sportbačiai išties praverčia kelionėje, kai norite išeiti "pasižmonėti". Tai patogus apavas, kuris tinka ir išskirtinėms progoms.

www.open24.lt/lt/toms/

 

4) Patinka ekstremalios ir nuotykių kupinos kelionės? Crocs Swiftwater'iai - tikriems nuotykių mėgėjams: juos vadiname "varyk, kur tik nori"; greitai džiūstanti viršutinė medžiaga ir užsegamas dirželis - juos paverčia patogumo garantija; itin lengvas ir minkštas vidpadis - užtikrina komfortą; priekinė pirštų apsauga leis lengvai įveikti didžiausias kliūtis.

www.open24.lt/lt/swiftwater

 

5) Norite iš tiesų pasimėgauti atostogomis pajūryje ar atsipalaiduoti prie baseino? "Flip-flopus" jau nuo seno avi plaukikai ir banglentininkai (net Jėzus juos avėjo). Kodėl? Viskas labai paprasta - juos lengva apsiauti, telpa į bet kokį lagaminą ar kuprinę, puikiai laikosi ant pėdų ir jie yra išskirtinai patogūs bet kurioms pėdoms. Štai kodėl "flip-flopai" jau ir tavo "privalau pasiimti" sąraše.

www.open24.lt/lt/katalogas/flip-flopai/

 

6) Praneša blogą orą, o dangus grasina lietumi? Nenuliūstame ir dabar. Botai dar nėra nei vieno nuvylę. CROCS botus rekomenduojame dėl to, kad jie yra pasakiškai lengvi - jausitės tarsi apsiavę įprastus sportbačius, o pėdos išliks nuolat sausos. Taigi, jei norite nesusigadinti atostogų - botus taip pat pakuojame į kelioninį lagaminą.

www.open24.lt/lt/katalogas/lietaus-batai/