Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Pavasario Pop UP @Kablys x TOMS Lietuva

2016-04-27

Gegužės 7-8 dienomis popup.lt komanda kviečia į unikalų renginį - Pavasario Pop Up - kurio dalimi šiemet taps ir TOMS Lietuva. Kultūros bare KABLYS vykstančiame renginyje kasmet įprastai susiburia aktualiausi mados, juvelyrikos, interjero, galanterijos, parfumerijos, kosmetikos ir maisto prekės ženklai, pristatanys aktualiausias bei ateitį diktuojančias mados tendencijas.

 

Dvi dienas vykstančio renginio metu TOMS Lietuva komanda neleis Jums nuobodžiauti. Be galimybės apžiūrėti TOMS batus iš arčiau ir susipažinti su mūsų istorija akis į akį, viso renginio metu taip pat kviesime išbandyti:

+ TOMS dirbtuves. Tai puiki galimybė įsigyti unikalius TOMS batus. Kartu su Mommy Said Yes galėsite grafiškai iliustruoti klasikines baltas TOMS alpargatas, o vėliau jas patys ir nuspalvinti. Argi nežavi mintis, jog jau niekada nesutiksite žmogaus su identiškais batais?

+ Virtualią realybę. Visada norėjote nukeliauti į pietų Ameriką, bet pritrūksta ir laiko, ir lėšų? Dabar nukeliauti galėsite per 4 minutes ir visiškai nemokamai - išbandydami virtualios realybės akinius. Virtualios kelionės metu dalyviai aplanko vietinę bendruomenę, kurioje yra dovanojami TOMS batai, ir susipažįsta su Batų dovanojimo programa. 

Galimybę padovanoti batus vaikams, kuriems jų labiausiai reikia.  Pavasario Pop Up metu pradėsime ruoštis TOMS Dienai be batų. Viso renginio metu turėsite galimybę prisidėti prie 100,000 porų išdalijimo vaikams 10-yje šalių. 

 

Lankytojams renginys nemokamas.

Susitinkame kultūros bare Kablys (Kauno g. 5, Vilnius, LT) gegužės 7-8 d., 12-18 val.