Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Saldi VANS rudens kolekcija!

2015-10-12

Kiekvieną sezoną kompanija "Vans" pristato naują kolekciją, stebintami ir džiugindami vis naujais siluetais, spaudinių raštais, naujomis medžiagomis ir drąsiais spalvų kontrastais. Šis sezonas - ne išimtis!

Originalus "Vans" šūkis "Papasakoki draugui apie Vans". Užmanymas buvo toks, kad jei klientas liko patenkintas šiais sportiniais bateliais,  turėjo apie tai papasakoti dar trims žmonėms. Ir tai sėkmingai veikė visą laiką, nuo 1966 metų. Įmonės steigėjų  Van Doren šeima turėjo 3 pagrindinius kriterijus sėkmei garantuoti: kokybė, vertė  ir aukščiausias klientų aptarnavimo lygis. Šiandien, praėjus daugiau nei  40 metų, kompanijos šūkis ir prekių kokybė išliko tokie patys.

"Vans" yra sportinio stiliaus avalynė, tačiau išsskirtine ją daro nevaržomos laisvės ir amžinos jaunystės pojūtis, spalvų dinamiškumas, raštai. Neapleidžia jausmas, kad kiekvienas modelis gimsta diegiant kūrybinę saviraišką. Tai tarsi novatoriški meno kūriniai ant jūsų pėdų. "Vans" įkūnijo pasaulio vaizduotės galią, tapo neatsiejama įvaizdžio dalimi banglentininkų, muzikantų, menininkų tarpe, taip, kaip laisvai nevaržomas bohemos gyvenimo būdas,  tapo įkvėpimo šaltiniu kuriant šią avalynę.

Peržiūrėkite kolekciją...