Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Skirtingi Crocs™ komforto lygiai - skirtingas patogumas

2017-02-20

Ar žinojote, kad Crocs naudoja tris skirtingas technologijas trims skirtingiems patogumo lygiams? Trumpai apie kiekvieną iš jų.

Ikoniškas Crocs ™ komfortas: viengubas patentuotos Croslite™ medžiagos padas.

Ikonišku vadinamas viengubas patentuotos Croslite™ medžiagos padas yra tai, nuo ko viskas prasidėjo. Visuose klasikiniuose Crocs™ modeliuose esantis padas, išlietas iš Croslite™ medžiagos, yra ypatingai lengvas, tačiau tuo pačiu stimuliuojantis pėdos amortizaciją ir neleidžiantis pėdai nė kiek pavargti visos dienos metu.

Dvigubas Crocs komfortas: dvigubas patentuotos Croslite medžiagos padas.  

Bato konstrukcija paprasta: patentuotos Croslite medžiagos vidpadis yra jungiamas kartu Croslite medžiagos išoriniu padu. Taip vidpadis tarnauja kaip antras purus pado sluoksnis tarp Jūsų ir pasaulio. Šio tipo batai taip pat išssiskiria savo išformuotomis papildomomis atramomis pėdos skliautui ir užkulniui vidpadyje.  Skirtumą pajusite kiekviename žingsnyje. 

Modeliai:

 

Trigubas Crocs komfortas: trys patentuotos Croslite medžiagos sluoksniai tarp Jūsų ir pasaulio.

Dvigubą Croslite medžiagos padą papildė trečiasis prie pėdos prisitaikantis poliuretano sluoksnis, dar kitaip žinomas kaip memory foam. Šių batų konstrukcija dar įmantresnė: ant jau ikonišku tapusio Croslite medžiagos pado yra jungiamas tos pačios medžiagos pagal pėda išformuotas vidpadis, o ant jo viršaus – naujausiasias poliuretano  sluoksnis. Poliuretanas yra žinomas kaip viena lengviausiai prie žmogaus linkių prisitaikančių medžiagų, todėl šių batų siūlomas komfortas – dar ilgaamžiškesnis.

Modeliai: