Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Sportbačiai - visur ir visada

2016-06-08

Sprendžiant iš paskutinių tendencijų ir gatvės stiliaus pavyzdžių, galima pastebėti, jog sportinė avalynė nuo šiol tinka absoliučiai bet kur ir absoliučiai visada. Sportinė avalynė matoma net ant aukštosios mados podiumų. Vis dėlto, kad ir kaip atkakliai ir drastiškai kūrėjai trintų ribas tarp oficialios ir laisvalaikio aprangos - kiekvienam deriniui būtinas tinkamas kontekstas. Turint jį omenyje, galima kurti efektyviausiai atrodantį įvaizdį be jokios baimės prašauti. Tai galioja ir sportiniams bateliams.

Laisvalaikis: kuriant kasdieninį stilių, su sportbačiais galima paprasčiausiai nesiskirti – šie tinka ir prie džinsų (ar kitokių kelnių), ir prie įvairiausio tipo suknelių. Adidas batai juodomis juostelėmis – neįtikėtinai puikus derinys su klasikine suknute, belieka priderinti elegantišką delninukę ir akinius nuo saulės. Nepamirškite ir jau klasika tapusio Converse ir suknelės dueto. Itin populiaru derinti maksi ilgio sukneles su skeltuku, sportbačiais ir odine baikerio striuke. 

adidas keln

adidas sukne

convers sukn Atostogos. Planuojant atostogų derinius, lagamine vietos privalote atrasti dviejų tipų batams: basutėms ir, žinoma, sportbačiams. Šiuos galima derinti prie visų ansamblių, kuriuos nešiojate kartu su basutėmis. Vis dėlto svarbu atkreipti dėmesį į audinius: jeigu jūsų vasariniame garderobe – vien tik plonytės, vėjyje plazdenančios suknelės, prie jų geriau derinti lengvesnės medžiagos batelius (tokie kaip Vans). Tuo tarpu Adidas labiau tiks prie šiek tiek standesnių audinių.

vans

 

Vakarui: tikra tiesa, jog sportbačius galima derinti ir su puošniais paltais, suknelėmis, o eidama į kokteilinį vakarelį laisvai galite rinktis tą patį suknelės derinį, kurį vilkėjote dieną. Oficialesnis variantas, išlaikantis sportinį nerūpestingumą: moteriškas kostiumas, derinamas kartu su sportbačių mylėtojų garbinamais New Balance, Nike ar Adidas bateliais. Avalynė taps tikru įvaizdžio akcentu, jeigu pasirinksite blizgančius, raštais dekoruotus arba spalvotus sportbačius – šių sajunga su klasikiniu kostiumu garantuotai atkreips dėmesį. 

nike_nb_adidas

 

Šaltinis: https://stiliusos.lt/skaitykla/2016/05/sportbaciai-aveti-visur-ir-visada/