Nemokamas pristatymas ir grąžinimas omnivadpd
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Stilistai rekomenduoja

2017-04-21

 

Mada dar niekada nebuvo tokia demokratiška, prieinama ir atvira visiems kaip šiandien – nesvarbu, ar jūsų asmeninį stilių geriausiai apibūdina griežtasis minimalizmas, ar atvirkščiai, drabužių spinta primena ryškiausią ir nuotaikingiausią šventę. Nebėra jokių sienų, barjerų, ryškios tendencijų hierarchijos – dėmesio centre atsiranda individualumas.

Būdų išreikšti save yra tiek daug, jog kartais nuo jų gali susisukti galva. Praktiškas patarimas: semkitės įkvėpimo iš mados industrijos kūrybingiausiųjų, puošiančių gatves mados savaičių metų. Tai puiki galimybė pamatyti, kaip 2017-ųjų pavasario-vasaros sezono tendencijos, neseniai stebėtos ant podiumo, gali būti pritaikytos realiame gyvenime.Grafika

gatves-stiliaus-derinys-58dbde0a5dabd-min

Grafika, geometriniai raštai – vienas žaismingiausių ir originaliausių būdų įnešti į savo spintą pavasarinės gaivos, ypač jeigu gėlių raštai jums ne prie širdies ar atrodo pernelyg banalūs. Nebijokite ryškiaspalvių drabužių derinti su akį traukiančiais aksesuarais. Šį sezoną itin madingi minimalistiniai, asimetriški auskarai, didžiulės apyrankės. Nebijokite investuoti ir į amžinos klasikos vardo vertus drabužius ir aksesuarus, tokius kaip šviesūs sportbačiai, originalūs akiniai ar klasikinė rankinė – jie yra puikiausi sąjungininkai raštuotiems deriniams.

TOMS sportiniai bateliai -
https://www.open24.lt/lt/toms

 

Marškiniai

vida_press_108520413o-58d66c0c4e565-min

Skulptūriški marškiniai ir suknelės yra viena ryškiausių ir praktiškiausių šio sezono tendencijų. Atsisakoma bet kokių tradicinių nuostatų, susijusių su marškinių nešiojimu: žaismingai apnuoginamas vienas arba abu pečiai, padidintos rankovės tampa puikiu akcentu. Derindamos aksesuarus su gamtos motyvais ir tautine tematika sukursite modernų įvaizdį.

Melissa platformos, kurios išryškins Jūsų stilių - https://www.open24.lt/lt//melissa

 

Raudonagatves-stiliaus-derinys-58dbde1f8da9e-min

Niekam ne paslaptis, jog raudona – ko gero, vienintelė spalva, akimirksniu prikaustanti dėmesį. Tačiau šis sezonas mums sufleruoja, jog magija slypi detalėse – nėra nieko efektingiau, negu minimalistinis, monochrominis derinys, pagardintas ryškiais raudonais akcentais. Investuokite į šio sezono „it“ aksesuarą ir rinkitės raudoną spalvą: tai gali būti tiek auskarai, tiek rankinė, batai ar net šalikas.


Melissa bateliai laiveliai - https://www.open24.lt/lt/melissa

 

 

 Daugiau skaitykite : http://www.elaima.lt/naujiena/mada/pavasario-tendenciju-miesto-gidas-842-750488