Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

TOMS - batai už batus!

2015-05-27

Juk taip paprasta daryti pasaulį gražesniu! 2006-aisiais keliaudamas po Argentiną, bendrovės TOMS įkūrėjas Blake Mycoskie pamatė, kaip vargsta vaikai, augantys be batų. Norėdamas padėti, jis įkūrė TOMS Shoes – bendrovę, kurioje kiekviena nupirkta batų pora reiškia naują batų porą skurstančiam vaikui. One for One® (liet. Batai už batus). Sužinokite, kaip tai vyksta.

 

“Batai už batus”  - nuo idėjos iki įgyvendinimo

1 žingsnis: partnerystė

Jūs nusiperkate batus, o Toms sudaro sutartis su gamintojais ir labdaros organizacijomis,  kad labdarai būtų pagaminta tiek batų porų, kiek jų buvo nupirkta.

 

2 žingsnis: poreikių išsiaiškinimas

Batų dalinimo skyrius išsiaiškina, kokių batų modelių ir dydžių reikia, ir siunčia užsakymą avalynės gamintojams.

 

3 žingsnis: pristatymas ir įteikimas

Iš avalynės gamyklų batai yra tiesiai pristatomi labdaros organizacijoms, kad kuo greičiau tiesiogiai pasiektų vaikus, kuriems labiausiai jų reikia.

 

4 žingsnis: dalinimo užtikrinimas

Avalynės dalinimas neturi kainuoti papildomai. Toms apmoka visas transportavimo išlaidas į bet kurią pasaulio vietą bet kokiu būdu: nuo krovinių gabenimo jūromis iki asilo-nešiko nuomos.

 

5 žingsnis: darbų apžvalga

Toms nuolat mokosi: “peržiūrime ir įvertiname iškylančius sunkumus, aptariame juos su partneriais ir prisitaikome prie naujų aplinkybių, taip efektyvindami savo darbą.

 

6 žingsnis: atsakomybė ir tęstinumas

Toms įsipareigoja dovanoti batus atsakingai ir palaikyti nuolatinį labdaros organizavimą. Po kiekvienos labdaros kampanijos tuoj pat pradeda kitą.