Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

TOMS dovanojimo etapai

2015-09-16

Mes pasiryžę daryti tik teigiamą poveikį, bet iki šiol suprantame, kad dar neturime visų atsakymų į savo klausimus. Būtent todėl TOMS batų dalijimas yra atliekamas ypač atsargiai, suplanuotai ir padedant Dalijimo partneriams. Norite sužinoti daugiau apie visą procesą? Skaitykite toliau!

d1

1 etapas: lygybės užtikrinimas.

Viskas prasideda nuo pirkinio. Nustačius nusipirktų porų skaičių, mes su savo Dovanojimo partneriais – humanitarinėmis organizacijos, turinčiomis ilgalaikę patirtį regionuose, kuriuose dirba – užtikriname lygiai tokį patį išdalijamų batų skaičių.

d2

2 etapas: poreikių nustatymas.

TOMS Dovanojimo partneriams nustačius zonas, kuriose pagalba yra reikalingiausia, ateina didžioji painiava. Kaip tik tuomet mūsų Dovanojimo departamentas dirbdamas su Dovanojimo partneriais nustato reikalingus dydžius, kiekius ir batų tipus.

d3

3 etapas: pristatymas ir paskirstymas.

Po dydžių ir kiekių nustatymo ateina sudėtingiausias etapas – pristatymas. Mes išsiunčiame reikalingus kiekius batų Dovanojimo parnteriams, kurie batus tiesiogiai atiduoda vaikams, taip pat suteikdami ir kitą reikiamą paramą.

d4

4 etapas: sąskaitų sutvarkymas.

Dovanojimas neturėtų būti siejamas su slepiamomis lėšomis, todėl mes padedame padengti visas dalybos išlaidas (nuo transportavimo iki išdalijimo – net jeigu batai būtų dalijami išnešiojant ant asiliuko).

d5

5 etapas: peržiūra ir patobulinimas.

Mes nuolat mokomes. Su savo Dovanojimo partnerių pagalba mes stengiamės apdoroti visą atgalinį ryšį tam, kad visą procesą būtų galima patobulinti ir padaryti efektyvesniu.

d6

6 etapas: kartojimas.

Mes esame įsipareigoję dovanoti atsakingai ir tęstingai. Mes stengiamės dovanoti sistemingai – suteikti batų būtent tiek, kiek reikia. Taip pat dirbdami su Dovanojimo parneriais, mes ne tik dovanojame batus, bet kartu stengiamės suteikti vaikams ir visą kitą reikalingą pagalbą.