Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

TOMS - Holivudo patvirtinta!

2015-07-21

Šiais laikais žymūs žmonės turi daug įtakos mūsų kultūrai. Dažnai perkame tam tikrą suknelės modelį, džinsų porą, video žaidimą ar kavos rūšį vien todėl, nes matėme tai žurnalų puslapiuose ar interneto portaluose. Šiandien atsiskleidžia dar ir nauja tendencija – įžymybės tampa ir svarbios visuomeninės nuomonės formuotojomis bei naujų žinių skleidėjomis. Nesvarbu, ar Jūsų nuomonė sutampa ar ne, šansas, kad žinote, kokias pažiūras atstovauja Jūsų mėgstamos žvaigždės, yra labai didelis.

Būtent dėl tokios naujos informacijos sklaidos šiandien kiekvienas jaunas žmogus, besidomintis pramogų pasauliu, žino prekinį ženklą TOMS. Tai ne tik puikus papildymas Jūsų vasariniam garderobui, bet ir savo pažiūrų demonstravimas. Juk TOMS – tai daugiau nei avalynė, tai pagalba kitam, kurią pamilo visas Holivudas. Oskarui nominuota aktorė Keira Knightley, Oskarų laimėtojos Julia Roberts ir Anne Hathaway, muzikantas Lenny Kravitz, Hario Poterio filmų kino žvaigždė Tom Felton ir paaulių svajonių aktorius Zac Efron – visi myli TOMS.

 

1toms_hathaway1toms_drakas1toms_julia1toms_lenny1toms_keira1toms_efron

Net ir mažosios Holivudo įžymybės, tokios kaip Angelina Jolie ir Brad Pitt dukra Shiloh arba Jessica Alba dukra Honor avi TOMS:

 

1toms_pitt1toms_alba2