Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

TOMS @ Kalėdų Pop Up Tautos Namuose

2016-12-06

Šį gruodį popup.lt komanda jau antrus metus džiugins kalėdiniu aktualiausių Lietuvos mados ir dizaino kūrėjų momentiniu renginiu, kuris šiemet įvyks ir Kaune. Prie milžiniškos dalyvių kompanijos šiemet prisijungia ir TOMS LietuvaKalėdų Pop Up @ Tautos namai, po vienu stogu subursiantis per 60 stipriausių lietuviško dizaino vardų, vyks gruodžio 17-18 dienomis Kauno kultūros centre "Tautos namai".

 

Ką siūlysime mes?

+ Šlepečių ir megztų alpargatų pasirinkimą, kuris gali tapti puikia dovana ir sau, ir kitam. Ypač, kai dovanodamas TOMS Tu dovanoji daugiau nei batus ar šlepetes. Dovanodamas TOMS Tu dovanoji antrą batų porą tiems, kuriems to labiausiai reikia, nes už kiekvieną nupirktą porą TOMS kitą padovanoja vaikams, kuriems tie batai reiškia kokybiškesnį gyvenimą. 

+ Virtualios realybės pramogą. Virtualios kelionės metu dalyviai aplanko vietinę bendruomenę, kurioje yra dovanojami TOMS batai, ir susipažįsta su Batų dovanojimo programa. 

 

Ką siūlys Pop Up dalyviai?

+ Kalėdų Pop Up lankytojams pasiūlys susipažinti su šiuolaikiniais stipriausiai mados, juvelyrikos, interjero, galanterijos, kosmetikos ir maisto gamintojais bei kūrėjais, pamatyti ir pasimatuoti naujausio sezono kolekcijas bei gaminius. Be abejo, rekomenduojame kažką ypatingo išsirinkti ne tik sau, bet ir pasirūpinti išskirtiniais Kalėdų pirkiniais.

+ Pop Up erdvėje įsikurs jauki momentinė desertinė, kavos baras.

 

Svarbiausios detalės:

+ Vieta: Kauno kultūros centre “Tautos namai”, Vytauto pr. 79. - - - ŽEMĖLAPIS - - - 

+ Laikas: gruodžio 17-18 d. 12-18 val.

+ Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/240812833000090/

+ Renginys nemokamas.