Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

TOMS OCEANA KOLEKCIJA

2018-02-26

PROBLEMA

Ar žinojote, kad dėl pernelyg intensyvios žvejybos yra sutrikdoma nusistovėjusi ekosistema, o žuvies ištekliai nespėja atsikurti iki mokslininkų rekomenduojamo saugaus ir sveiko lygio? Banginiai ir kiti vandens žinduoliai nėra aprūpinami pakankamu kiekiu maisto, dėl to kasmet sparčiai nyksta.

KOLEKCIJA

Banginių kolekciją sudaro riboto kiekio veganiška avalynė, įkvėpta pilkųjų ir kuprotųjų banginių populiacijų atkūrimo ir jų migracijos kelių. Kolekcijoje rasite devynis avalynės siluetus visai šeimai: vyrams, moterims ir vaikams.  

KAIP GALI PADĖTI

„TOMS“ remia organizaciją „Oceana“, kuri rūpinasi ir saugo banginius bei kitus vandenyne gyvenančius žinduolius nuo išnykimo. Ši organizacija siekia sumažinti intensyvią ir nesaugią žvejybą Brazilijoje, Peru ir Filipinuose bei siekia sumažinti parduodamą kiekį JAV ir Kanadoje.

Per visą „Oceana“ organizacijos laikotarpį buvo atlikta nemažai naudingų pakeitimų ir priimta įstatymų, kurie prailgina banginių gyvenimo laikotarpį. „Oceana“, įkurta 2001 m., yra didžiausia tarptautinė organizacija, orientuota vien tik į mūsų vandenynų ekosistemos gerinimą. Iki šiol „Oceana“ mokslinėse kampanijose saugomos daugiau nei milijonas kvadratinių mylių vandenyno ir nesuskaičiuojama daugybė banginių, ryklių, jūrų vėžlių ir kitų jūros būtybių.

TOMS oceana1

AR ŽINAI?

Ir kuprotosios, ir pilkosios banginės gali sverti daugiau nei penki suaugę drambliai.