CYBER MONDAY! 
Visoms prekėms esančioms šiame kataloge papildoma nuolaida iki -25%. Akcija galioja iki 2022-11-30 (imtinai)*
Pirkti dabar
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Prekių garantija, grąžinimas ir keitimas

 

Netiko ar nepatiko užsakyta prekė?

Pas mus turite net 365 dienų prekių grąžinimo garantiją. Grąžinama prekė turi būti neavėta ir nepraradusi prekinės išvaizdos (originalioje nesugadintoje pakuotėje, su originaliomis etiketėmis).

Prekės nebus priimamos atgal, jei:

 • Buvo naudojamos (dėvimos, avimos, ir pan.); 
 • Buvo sugadintos;
 • Nebuvo išsaugotos jų vartojamosios savybės;
 • Prarado prekinę išvaizdą;
 • Nuo jų buvo nuimtos originalios etiketės.
 • Grąžinama ne originalioje/originalioje sugadintoje prekės pakuotėje.

Taip pat remiantis valstybiniu „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumų“ 17 punktu: „Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti pinigus  netenkinamas įsigijus šias prekes: apatinius drabužius, kojines, puskojines, liemenėles ir kitus panašius dirbinius.

  

Norite internetu įsigytą prekę grąžinti arba pakeisti ?  

Pirmiausia - prisijunkite prie savo pirkėjo paskyros. Į savo pirkėjo paskyrą galite patekti vienu iš šių būdų:

 • jei esate registruotas pirkėjas, prisijunkite prie savo Pirkėjo paskyros su savo turimais prisijungimais. 
 • jei esate neregistruotas pirkėjas, galite atlikti grąžinimą be registracijos ( į savo paskyrą pateksite per užsakymo patvirtinimo el.laišką, kurį gavote po užsakymo atlikimo elektroniniu paštu) arba
 • jei esate neregistruotas pirkėjas,  galite užsiregistruoti: Open24 svetainėje viršuje spauskite "Prisijungti" ir "Registracija". Užsiregistruokite vesdami užsakyme naudotą elektroninio pašto adresą ir tada prisijunkite. 

Pastaba: jei prekę norite keisti (o ne grąžinti), Jums būtina užsiregistruoti.  

 Prisijungus papulsite į "Mano užsakymai" langą, kuriame matysite įsigytų prekių sąrašą. Pasirinkite užsakymą ir susiraskite prekę, kurią grąžinate ir spauskite po ja esantį mygtuką "Grąžinti/keisti prekę".  Toliau pildykite pagal nurodymus.

 • Jei pildydami grąžinimo formą pasirinkote, kad prekę norite grąžinti ir atsiimti pinigus, pinigai bus grąžinti per 10 darbo dienų po prekės gavimo.
 • Jei pildydami grąžinimo formą pasirinkote, kad prekę norite keisti,  tai supildę grąžinimą iškart atlikite naują įprastą užsakymą. Keitimo užsakymo suma susidengs su grąžinamos prekės suma. Jei keičiate į tą pačią, tik kito dydžio prekę, suma susidengs visiškai ir nieko primokėti nereikės. Sistema keitimo užsakyme automatiškai nesudengia tik lojalumo taškų , jei juos naudojote pradinio užsakymo metu. Supildžius grąžinimą, naudoti lojalumo taškai grąžinami atgal į Kliento paskyrą per 15 min. ir juos vėl galite naudoti  keitimo  užsakyme ar sekančio apsipirkimo metu). Keičiama prekė Jus pasieks maždaug per 5-7 darbo dienas, skaičiuojant nuo prekės atidavimo/išsiuntimo Gavėjui dienos.

Pastaba: jei pildant grąžinimą pasirinksite, kad norite prekę keisti, bet keitimo užsakymo nesupildysite per 7 dienas, bus grąžinami pinigai. 

 

Kokiu būdu galite išsiųsti/ atnešti grąžinamą prekę?

Prekių grąžinimas yra NEMOKAMAS. Pildydami prekės grąžinimo formą per savo Pirkėjo paskyrą galėsite pasirinkti, kaip norite grąžinti prekę. Galimi pasirinkimai:  

 • Per DPD kurjerį 
 • Per Omiva paštomatą
 • Į fizinę parduotuvę (laikinai negalimas) 

Supildę prekės grąžinimą per DPD kurjerį, iškart matysite grąžinimo etiketę su Siuntėjo ir Gavėjo duomenis. Etiketę būtina užklijuoti  (arba užrašyti ranka) ant grąžinamos pakuotės. Prekes Jūsų nurodytu adresu paims DPD kurjeris per 1-2 darbo dienas (9-18 val). Jei nurodysite klaidingą adresą/pašto kodą - kurjeris neatvyks. Prieš atvykdamas kurjeris neskambina ir neinformuoja sms žinute. Jei kurjerio nesulauksite ar bus reikalingas pakartotinis iškvietimas, susisiekite su mumis klientams@open24.lt  arba tel. nr. 8 (5) 2080009 (I-V 9.00-21.00 h).

Supildę prekės grąžinimą per Omniva paštomatą, gausite sms žinutę ir elektroninį laišką su grąžinimo kodu bei išsamią instrukciją, kaip išsiųsti prekę per Omniva paštomatą. Kodas prekės grąžinimui galioja 7 dienas. Jei kodas nebegalioja ir Jums reikia naujo grąžinimo kodo - susisiekite su mumis klientams@open24.lt  arba tel. nr. 8 (5) 2080009 (I-V 9.00-21.00 h)

Supildę prekės grąžinimą ir pasirinkę, kad prekę nunešite į fizinę parduotuvę, atvykite į bet kurią Jums patogiausią Crocs arba Open24 fizinę parduotuvę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose arba Panevėžyje, jos darbo metu. Su savimi turėkite prekės grąžinimo patvirtinimo laišką, kurį gavote po grąžinimo formos supildymo el.paštu arba žinokite savo grąžinimo numerį RLT. Parduotuvės darbuotojas prekę priims ir patvirtins jos grąžinimą. Jei pildydami pasirinkote, kad pageidaujate pinigų grąžinimo, pavedimą atliksime per  10 d.d. Jei pildydami pasirinkote, kad prekę keičiate ir supildėte keitimo užsakymą per savo paskyrą, išsiųsime keičiamą prekę per  1-2 d.d. Jei prekę grąžinate dėl galimo gamyklinio defekto, atsakymas dėl pinigų grąžino grąžinimo arba prekės pakeitimo gali trukti iki 10d.d.

 

SVARBU: Grąžinimai priimami tik užpildžius internetinę grąžinimo formą. Prekė turi būti su visomis originaliomis etiketėmis, nesugadinta ir nedėvėta/neavėta. Prekę supakuokite į papildomą pakuotę taip, kad nebūtų sugadinta jos originali prekė ir originalus įpakavimas. 

 

Prekių gamyklinė garantija

Visoms prekėms suteikiame 2 metų gamyklinę garantiją. Jei per šį laikotarpį atsiras gamyklinis defektas,  mes grąžinsime už prekę sumokėtus pinigus arba pakeisime prekę.

 

Kaip grąžinti nekokybišką prekę?
internetiniame puslapyje savo pirkėjo paskyroje turite užpildyti prekių grąžinimo formą, pasirinkdami grąžinimo priežastį "Brokas". Jeigu nesate tikri, ar jūsų atveju bus pritaikyta garantija, susisiekite su mumis el. paštu klientams@open24.lt  , prisegdami prekės nuotrauką.

 

 Kada netaikoma kokybės garantija?

 • esant mechaniniam pažeidimui (pvz. nutraukti dirželiai, raišteliai ar kitos dekoracijos; vientisos medžiagos suplėšymas, tekstilės pažeidimai ir kt.)
 • esant natūraliam nusidėvėjimui (nutrintas padas, bato deformacija, išvaizdos pakitimai, atsiradę dėl savito avėjimo; išblukusi spalva ir kt.)
 • esant pokyčiams, atsiradusiems dėl netinkamos priežiūros (spalvos pokyčiai, atsiradę dėl purvo ar kitų apnaš; odos ar kitų natūralių medžiagų struktūros pakitimas ir kt.)
 • žybsinčioms LED detalėms.
 • vidpadžiams, pakaloms, raišteliams. 
 • lipnioms juostelėms suteikiama 12 mėnesių garantija.

 

Skundų/ginčų sprendimas ir EGS platforma

Klientas, norėdamas pateikti skundą, turi kreiptis tiesiogiai į UAB Open24 užpildydamas formą svetainėje  www.open24.lt per savo paskyrą arba informaciją siųsdamas elektroniniu paštu  klientams@open24.lt. Jeigu Klientas nėra patenkintas galutiniu UAB Open24 atsakymu dėl vartojimo ginčų neteisminio sprendimo, jis gali kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (adresas Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, Lietuva, elektroninis paštas  tarnyba@vvtat.lt, telefonas 852626751, interneto svetainėje  www.vvtat.lt) jos teritoriniuose padaliniuose apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje: http://ec.europa.eu/odr/ . 

Įgyvendinant Europos Parlamento ir tarybos direktyvą Nr. 2013/11/ES dėl alternatyvaus vartotojų ginčų sprendimo bei Europos parlamento ir tarybos reglamentą Nr. 524/2013 dėl elektroninio vartotojų ginčų sprendimo Europos Komisija sukūrė Elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformą:  http://ec.europa.eu/odr/.

Lietuvoje EGS platforma leidžia nepriklausomai, nešališkai, skaidriai, efektyviai, greitai ir teisingai internetu spręsti nacionalinius ir Europos Sąjungos vidaus rinkoje kylančius tarpvalstybinius vartotojų ir el. prekybą vykdančių verslininkų ginčus. EGS platforma lengva naudotis, prie jos galima prisijungti visų rūšių įrenginiais. Platforma yra daugiakalbė. Joje teikiama automatinio vertimo paslauga, kad būtų lengviau spręsti skirtingose Europos Sąjungos valstybėse narėse įsikūrusių asmenų ginčus. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba yra paskirta šios EGS platformos kontaktiniu centru Lietuvoje, kuris teikia pagalbą visoms ginčo šalims bet kuriame ginčo sprendimo etape.