PERPUS: nuolaidos visoms žiemos prekėms!
Pasiūlymas galioja viskam šiame kataloge*
TIKRINTI PASIŪLYMĄ
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Svečių knyga

Jūsų komentaras

Rašyti komentarą

Svečių knygoje prašome rašyti atsiliepimus apie prekes, aptarnavimą, parduotuvę.
Jei norite, kad atsakytume į jūsų klausimą, prašome jį užduoti K.U.K. skiltyje.

Gausite el. laišką, kai Open24 pakomentuos Jūsų įrašą.


Lankytojų komentarai

Nudžiugino itin greitas pristatymas.
Prekes pirkau internetu. Du kartus teko grąžinti
dėl netinkamo dydžio. Kauno Akropolio parduotuvėje dirba tikrai labai maloni darbuotoja. Visada pasitinka su šypsena. Gaila, kad neįsidėmėjau vardo...
Open24.lt atsakymas

Sveiki, Vilija,

ačiū už malonų komentarą!  Pasidalinsime juo su Kauno Akropolio Crocs parduotuvės darbuotojomis:) 

Neapsakomas patogumas!!! Greitas pristatymas. Super!
Apsipirkau antrą kartą internetu. Pirmą kartą gavau tapkutes ir buvo man per didelės. Mano vidpažio dydis 24,5 cm,tokį ir pasirinkau. Gautų tapkučių vidpadis 26cm. Man aiškiai per didelės,o ir per plačios. Atvežė kurjeris greitai. Maloniai nustebino prie tapkučių gautas dovanų kuponas30€. Todėl grįžau vėl į open24.lt. Pakartotinai išsirinkau tokias pat tik mažesniu dydžiu ir dar apipirkau visą savo šeimą. Per didelės atiteko vyrui,jam kaip tik. Likom visi patenki ti ir dėkingi. Siūlyčiau atidžiau sužymėti vidpadžio dydį,nes aš dažniausiai į tai kreipiu didžiausią dėmesį. Ačiū ir sėkmės☺☺☺
Operatyvus pristatymas į paštomatą (sekančią dieną po pirkimo). Sėkmingas apsipirkimas el. parduotuvėje, pirktos dvi poros Crocs avalynės ir dydis pasirinktas buvo idealiai. Modeliai atitiko lūkesčius. Nuotraukose prekės tokios, kokios ir realybėje.
Prekė jau kitą dieną buvo pristatyta į paštomatą. Dydis šiek tiek netiko, teko grąžinti, bet viskas vyko labai sklandžiai. Ačiū ir sėkmės.
Greitas pristatymas , Reima batų kokybė gera,
Ozo open24 pardavėjos laaabai nemalonios ir arogantiškos. Net nekalbu apie pagalbą išsirenkant dydį, modelį. Tiesiog uždavus klausimą, atsakymas: taip, ne. Viskas. Atrodo, kad joms mokama tik už prekių nuskanavimą.
Antrą kartą lankėmės Oze, antrą kartą panelėms neįdomu, ką tu ten išsirinsi, rasi ar ne.
Labai patinka open24- geros prekės, šaunios parduotuvės, bet negi Jūs tiek nemėgstate savo klientų, kad visiškai nesirūpinate savo "parduotuvės veidu"? Išėjome apsipirkę, bet jautėmės tikrai nesmagiai.
Open24.lt atsakymas

Laba diena, Kristina, 

ačiū už Jūsų išsamų atsiliepimą ir išsakytą nuomonę apie apsilankymą mūsų Open24 fizinėje parduotuvėje PC Oze. 

Atsižvelgsime į Jūsų išsakytas pastabas ir stengsimės kiek galėdami gerinti savo aptarnavimo kokybę, nes Jūsų nuomonė mums itin svarbi.

Atsiprašome dėl tokios nesmagios patirties apsipirkimo metu. Jūsų atsiliepimą perdavėme parduotuvių tinklo vadovei. Atvejį aptarsime su mūsų darbuotojomis.  

 

Noriu padėkoti pardavėjai, kuri dirbo 2021-09-18 diena 20:20 Klaipėdos Akropolyje esančioje parduotuvėje aptarnavo mane su vaiku. Likome labai patenkitos ir kad labai maloni ir šauni pardavėja padėjo nusipirkti Crocs batus. Šaunu, kad Jūsų kolektyve dirba tokia maloni pardavėja . Ačiū tai darbuotojai Tikiuosiu pagyrsite. Ačiū.
Prekę užsakiau rugsėjo 1 d., o kitą dieną jau galėjau atsiimti iš paštomato, nustebinote tokiu pritatymo greičiu! Prekės kokybe likau labai patenkinta, prekės aprašymas visiškai atitiko. Batai tiko, labai patogūs, džiaugiuosi. :) tikrai perku ne paskutinį kartą. Sekmės!
Greitas pristatymas ir puiki batukų kokybė.Ir Reimos kombinezonai-nuostabūs.
Batus teko grazinti bet labai malonu kad viskas vyko lengvai ir greitai.Aciu
Operatyvus darbas,kaina galetu but mazesne
Labai greitas pristatymas. Ačiū
Labai operatyviai dirbate ir Omniva labai greit pristatė, sėkmės Jums!
Pirkau ne vieną prekę šioje parduotuvėje ir esu labai patenkinta tiek pateikiama informacija apie prekę, tiek greitu bei kokybišku jos pristatymu. Labai ačiū Jums ir sėkmės!
Pirkau Australija Emu šiltus ilgaaulius batus. Batai nuostabūs: šilti, patogūs, lengvi, idealiai tinka mano kojai. Svarbiausia, per blauzdą ne per siauri.
Mažai teko bendrauti telefonu, viskas vyko sklandžiai internetu. Operatyvus pristatymas, geras įpakavimas. Pasidovanojau tikrai gerą dovaną Kalėdoms.
Puiki, paslaugi komanda ir aptarnavimas. Rekomenduočiau ir draugams pirkti čia.
Open24.lt atsakymas

Sveiki, Lina, 

ačiū Jums už atsiliepimą bei linkime jaukių švenčių :)

Aptarnavimas labai geras, batų kokybė taip pat. Tik norėčiau pasiteirauti: kodėl vaikiškus Crocs ilgaaulius batukus gauname ne dėžutėje ( kaip priklausytų), o tik maišelyje ? Be to, batai buvo taip įsprausti į paštomatą, kad vos ištraukiau...galėjau sugadinti batukus.
Open24.lt atsakymas

Sveiki, Agne, 

ačiū už atsiliepimą. Didžioji dalis Crocs Gamintojo prekių pakuojama ne į dėžutes, o į maišelius. Toks yra Gamyklinis įpakavimas. 

Atsiprašome dėl  nepatogumų siuntos pristatymo metu. Priminsime Omniva siuntų tarnybos darbuotojams, kad siuntą dėtų į atitinkamą siuntos dydžiui skyrelį. Galimai šiuo metu terminalai yra perpildyti, tad kurjeris tik norėjo Jums kuo greičiau įdėti Jūsų siuntą. 

Puikus ir greitas aptarnavimas.
Esu llabai patenkinta ir aptarnavimu ir kokybe.Rekomenduoju.
1 2 3 4 ... 48 ... 96