Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

2017-ųjų mados tendencijos iš stilistų lūpų

2017-06-28

Batų niekada nebus per daug, jų reikia įvairių tipų ir skirtingoms progoms. Aukštakulniai, sportbačiai, bateliai, suvarstomos basutės, platforminiai batai – tai tik dalis to, ką stilistai rekomenduoja turėti savo batų spintoje. Kaip derinti savo aprangą pagal naujausias tendencijas ir atrodyti nepriekaištingai kiekvieną dieną?

Lietaus batai grįžta į madą

 

Sezono gidą reiktų pradėti nuo batų, be kurių neišsiverstume nei rudenį, nei pavasarį. Dizaineris Mark Jacobs primena, kad guminiai lietaus batai grįžta į madą. Jis siūlo pasirinkti masyvius, grubaus kulno ir dantyto pado batelius. Spalvos gali būti ryškios, o gal net pastelinės – tiesiog rinkitės tai, ką mėgstate labiausiai.

www.open24.lt/lt/katalogas/lietaus-batai

Akla meilė sportui

 

Kažkada jau mėginę gvildenti sportinę tematiką, dizaineriai šį sezoną ties ja visai užtikrintai apsistoja. Jie pranašauja storu baltu guminiu padu išsiskiriančių margų sportinių batelių sėkmę. Siūloma rinkis batus su ryškiais akcentais, išskirtinėms spalvoms ar net aukštesniu padu. Šią vasarą populiariausia sportinė avalynė, kuri puikiai tiks tingioms vasaros dienoms gamtoje.

www.open24.lt/lt/katalogas/sportbaciai

Raudoni bateliai

 

Raudona spalva nuo seno buvo seksualiausias batų atspalvis ir šį sezoną ji pastebimai skinasi kelią į populiarumo viršūnes. Stilius, medžiaga, netgi atspalvis – ne taip jau ir svarbu. Derinkite prie charakterio ir rinkitės nuo tradicinių griežto modelio smailėjančių batų (pavyzdžiui, tamsaus vyno tono) iki valiūkiškų, dekoruotų gėlėmis ir dažytų ryškiai oranžiniu raudoniu.

www.open24.lt/lt/katalogas/red

Šviesios odos atspalviai

 

Tai tonai, kuriuos lengva derinti prie įvairių aprangos derinių. Kreminės spalvos batai, apranga ar net aksesuarai nedingsta iš mados pasaulio jau nuo 2010 metų rudens sezono. Intensyvus smėlio tonas užima svarbią vietą mados paletėje ir jį turėti yra tiesiog būtina. Šis batų atspalvis bus puiki alternatyva toms, kurios juodai spalvai sako ne.

www.open24.lt/lt/katalogas/nude

bot   Ked   Krem