Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Atsinaujinęs UGG modelis – nauji privalumai

2017-10-31

Jau pamilti, itin šilti aulinukai ir ilgaauliai šiais metais atsinaujino – dabar dar daugiau privalumų! Avikailio batai - tai nepamainomas minkštumas ir šiluma jūsų pėdoms. Minkštas ir prabangus avikailis, malonus vilnos vidpadis ir ypatingai lengvas bei lankstus padas leis jums mėgautis jaukiomis žiemos akimirkomis. Ypatingą šilumą užtikrinantis avikailis natūraliai sugeria visą drėgmę ir reguliuoja Jūsų kojos temperatūrą. Žiemai paruoštas EVA medžiagos padas yra ilgaamžis, tačiau lengvas ir patogus, todėl bus tinkamas  žiemos nuotykiams.

UGG Classic II yra iš naujo sukurta Classic versija, kurioje patobulinti UGG pagrindiniai privalumai, kurie jums tikrai patiks. Vis dar elegantiškas ir patogus, Twinface avikailis yra išdirbtas, todėl tampa atsparus drėgmei ir purvui. Dvipusis avikailis yra vientisas (arba, kitaip tariant, neklijuotas) – jo vienoje pusėje yra natūrali avies oda, o kitoje – avikailis. Tik nepamirškite, kad tai nėra lietaus batai – jie nėra pilnai atsparūs vandeniui!

Naujas „Treadlite“ UGG Classic II padas užtikrina didesnę trauką, ilgaamžiškumą, amortizaciją ir lankstumą. EVA medžiagos – gumos ir poroloninės gumos mišinys, kuris naudojamas gaminant daugumos sporto šakų ir specialią darbo avalynę – padas sumažina padų atmušimus, amortizuoja bei sumažina apkrovą pėdoms. Tai nuostabus pasirinkimas, kai net lauke norisi jaustis šiltai, visa kaip namie!

 

UGG 2

 

Atsinaujinusią UGG kolekciją rasite – www.open24.lt/ugg/

Visus avikailio batus rasite - www.open24.lt/lt/katalogas/avikailis/