Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Batai, laukiantis mažylio

2017-04-10

Dažnai renkantis avalynę mes visos norime jaustis ne tik patogiai, bet ir atrodyti stilingai. Jei manote, kad besilaukiančioms moterims, norint jaustis patogiai, atrodyti madingai neįmanoma, skaitykite toliau ir sužinosite, kaip išsirinkti batus, kurie Jūsų dienas padarys šviesesnes.

Nėštumo metu didelė apkrova tenka jūsų kojoms. Atsiradęs papildomas kūdikio svoris gali sukelti kojų patinimą, o kartais nėštumo metu net gali pasikeisti Jūsų batų dydis. Todėl specialistai rekomenduoja visada rinktis laisvesnius ir patogius batus, kurie nevaržys jūsų judesių. Laimei, mes gyvename tokiu metu, kai batai prisitaiko prie jūsų gyvenimo būdo ir galite rinktis iš daugybės variantų. Taigi, kaip nepasiklysti tarp pasirinkimo gausos ir išsirinkti tinkamus batus laukiantis mažylio ?

Rinkitės batus, kuriuos lengvai apsimausite nesilenkdamos. Čia Jums puikiai pasitarnaus tokio tipo batai, kaip TOMS espadrilės, ar sportinio tipo bateliai laiveliai, kuriuos lengvai apsimausite, be to, tokie batai gali plėstis į šonus. Sportiniai laisvalaikio bateliai su elastinės medžiagos juostele, pėdos stabilumui užtikrinti, tiks kasdieniniam avėjimui darbe ar namuose, pasivaikščiojimams mieste, poilsiui gamtoje ar net užsiimant joga.

1. TOMS espadrilės -  https://www.open24.lt/lt/toms/espadriles

2. Vagabond sportiniai laisvalaikio bateliai - https://www.open24.lt/lt/vagabond/Cintia

3. Crocs sportiniai laisvalaikio bateliai - https://www.open24.lt/lt/crocs-swiftwater-flat/

Sportiniai bateliai, kurie yra orui pralaidūs ir lengvi, garantuos tikrą patogumą. Minkštas ir paaukštintas padas padės atlaikyti stuburui tenkantis krūvį.

1. New Balance - https://www.open24.lt/lt/new-balance/moterims

2. Nike - https://www.open24.lt/lt/nike/moterims

3. Skechers - https://www.open24.lt/lt/skechers/moterims

Crocs – komfortiška ir lengva avalynė, tikra atgaiva Jūsų kojoms. Platus, erdvus avalynės vidus ir Croslite™ medžiagos pado paminkštinimas, kurį jau spėjo pamilti visi. Nesvarbu ar tai būtų klaiskinės Crocs klumpės ar stilingi sandalai, basutės ar laiveliai, kiekviena ras tai, kas idealiai atitiks Jūsų poreikius.

1. Crocs klasikinės klumpės - https://www.open24.lt/lt/crocs/klumpes

2. Crocs sandalai - https://www.open24.lt/lt/crocs/sandalai

3. Crocs laiveliai - https://www.open24.lt/lt/crocs/laiveliai

Ortopedų rekomenduojama avalynė, kuri palaikys taisyklingą Jūsų stuburo formą , o vaikštant tolygiai pasiskirstys pėdai tenkantis krūvis, taip išvengsite pėdų nuovargio ir skausmo. Birkenstock – avalynė pagaminta pagal aukščiausius kokybės standartus iš natūralios kamštinės medžiagos ir turi ortopedinį vidpadį, kuris itin tiksliai atkartoja pėdos anatomiją;

1. Birkenstock sandalai - https://www.open24.lt/lt/birkenstock/sandalai