Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

HERSCHEL aktyvaus laisvalaikio kuprinė

2017-10-06

Kuprinės, kurios tiks į žygį ir į mokyklą. Talpi, plati ir tvirta kuprinė užtikrins visos dienos komfortą. Stabiliai padėčiai užtikrinti yra reguliuojamos petnešos. Čia didelis dėmesys skirtas dizaino detalėms ir funkcionalumui.

Herschel Supply Co visame pasaulyje žinomas kuprinių gamintojas, orientuotas į dizainą, aukštos kokybės medžiagas ir didelį dėmesį skiriantis smulkioms detalėms. Herschel Supply Co tapo žinomas dėl didelio noro aprūpinti idealiomis kuprinėmis ir aksesuarais tuos, kas nuolatos keliauja. Klasikinė Hershel Supply kolekcija buvo apgalvota ir pagaminta iš pagrindų, didelį dėmesį skiriant detalėms, kurios padėtų organizuoti savo daiktus kuprinėje, kelionėse.

Dėka neišeinančių iš mados siluetų ir įkvėpančio mus supančio pasaulio, kiekvienas gaminys sukelia lengvą nostalgiją ir tuo pačiu yra papildytas šiuolaikinėmis dizaino detalėmis ir patobulintas funkcionalumu. Herschel Supply Classic kolekcija ir toliau gaminama pagal klasikinius, iš mados neišeinančius, laiko patikrintus siluetus papildant juos inovatyviomis ir naujomis detalėmis.

Visą kuprinių kolekciją rasite - www.open24.lt/lt/herschel

 Herschel web naujiena