Mums jau 14 metų! Daugeliui prekių 14% nuolaida, o antrai prekei 41%*
*Pasiūlymas galioja tik šiame kataloge esančioms prekėms iki 2021-04-25 (imtinai).
Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Kalėdinių dovanų gidas

2016-12-05

Kai perki Kalėdinę dovaną, Tu perki ne tik prekę. Tuo pačiu Tu įsivaizduoji, kaip tą dovaną reiktų supakuoti, kokį tekstą ant kortelės užrašyti, galiausiai, prieš akis matai savo artimojo šypseną, kai dovana bus įteikta ir atidaryta. Mes galime Tau padėti sugalvoti dovaną, kurią kiekvienas sutiks su didžiausia šypsena – dėl jos funkcionalumo, suteikiamos šilumos ar prasmingumo.

Kad būtų paprasčiau nepasimesti dovanų labirintuose, šiemet mes paruošėme populiariausių dovanų gidą. Dovanas galėsi rinkti iš daugiau nei 40 prekių ženklų bei daugiau nei 1700 produktų, o geriausia, kad šiandien užsakęs jas gausi per artimiausias porą dienų. Pasiruošimas Kalėdoms dar niekad nebuvo toks paprastas!

 + VISĄ KATALOGĄ RASITE ČIA +

 

 

AVIKAILIO DOVANOS

gift-guide_sheepskin

Šilčiau už avikailį nerasi nieko. Natūralus australiškas avikailis yra minkštas, storas, tankus ir atsparus vandeniui, o tuo pačiu suteikiantis pasivaikščiojimo debesyje jausmą. Rinkis iš trijų prekinių ženklų – EMU, Koalabi ir UGG – bei dovanok nepamainomą šilumą ir komfortą.

Avikailio batų katalogas +

 

 

ŠLEPETĖS

gift-guide_slippers2

Namai – tai ta vieta, kur visi turėtume jaustis geriausiai. Tai užtikrinti gali stilingos, patogios ir šiltos namų šlepetės. Nuo Crocs tekstilinių ar Camper vilnonių iki EMU avikailio šlepečių, Open24  siūlo milžinišką pasirinkimą kiekvienoms pėdoms.

+ Šlepečių katalogas +

 

 

DOVANOK PRASMINGAI

gift-guide_toms

Dovanodamas TOMS Tu dovanoji daugiau nei batus ar šlepetes. Dovanodamas TOMS Tu dovanoji antrą batų porą tiems, kuriems to labiausiai reikia, nes už kiekvieną nupirktą porą TOMS kitą padovanoja vaikams, kuriems tie batai reiškia kokybiškesnį gyvenimą. Šias Kalėdas dovanok prasmingai! Sužinok daugiau...

+ TOMS katalogas +

 

 

RANKINĖS BEI KUPRINĖS

gift-guide_bags

Stilinga ir funkcionali rankinė ar kuprinė dažnai gali tapti nepamainoma pagalbininke. Ji ne tik sutalpina pusę mūsų gyvenimo, bet ir kartais išgelbėja visą derinį ar tampa geriausia mūsų kelionių kompanione. Dovanoti kuprinę ar rankinę – tai dovanoti aksesuarą, patogumą ir ateities įspūdžius vienoje pakuotėje.

+ Kuprinių bei rankinių katalogas +

 

 

DOVANOS IKI 30 EURŲ

gift-guide_upto30

Kokybiška dovana nebūtinai reiškia didelę kainą. Rinkis šlepetes arba Crocs aksesuarus ir nustebink savo artimuosius mielomis, bet praktiškomis smulkmenomis.

+ Prekių iki 30 eurų katalogas +