Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Love Xmas mugė x TOMS

2016-12-20

Prieš pat šventes, gruodžio 21 dieną, trečiadienį, visus vilniečius išsirinkti įdomiausias kalėdines dovanas pakvies didžiausia dizaino mugė Vilniaus Rotušėje – „Love Xmas“, prie kurios prisijungs ir TOMS Lietuva komanda. Daugiau nei 130 kūrėjų iš Lietuvos, Suomijos, Italijos, Belgijos, Latvijos ir Lenkijos, spalvotieji street food vaganonėliai, gyva muzika ir atskira žaidimų erdvė vaikams – visa tai po Rotušės teritorijoje lauke ir viduje. 

Idėjos sumanytojos pabrėžia, kad renginys Vilniaus rotušėje – nekomercinis, tad visi dalyvaujantys menininkai pristatys išskirtinę kalėdinę dovaną už simbolinę kainą. Dovanų iki 20 eurų turės ir TOMS Lietuva

 

Kodėl verta apsilankyti mūsų stende?

+ Be prekių iki 20 eurų tuo pačiu turėsime ir didelį šlepečių ir megztų alpargatų pasirinkimą, kuris gali tapti puikia dovana ir sau, ir kitam. Ypač, kai dovanodamas TOMS Tu dovanoji daugiau nei batus ar šlepetes. Dovanodamas TOMS Tu dovanoji antrą batų porą tiems, kuriems to labiausiai reikia, nes už kiekvieną nupirktą porą TOMS kitą padovanoja vaikams, kuriems tie batai reiškia kokybiškesnį gyvenimą. 

+ Siūlysime išbandyti virtualią realybę. Virtualios kelionės metu dalyviai aplanko vietinę bendruomenę Peru arba Kolumbijoje, kur yra dovanojami TOMS batai, ir susipažįsta su Batų dovanojimo programa. 

 

 

Svarbiausios detalės:

+ Vieta: Vilniaus Rotušė, Didžioji g. 31, Vilnius. - - - ŽEMĖLAPIS - - -

+ Laikas: gruodžio 21 d. 11-21 val.

+ Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/602086103312994/ 

+ Renginys nemokamas.