Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Ramsey menas Toms kolekcijoje.

2016-06-21

Visi sąžiningai galime pasakyti, jog ši TOMS pavasario-vasaros kolekcija tikrai išsiskiria iš prieš tai buvusių. Spalvingesnė, ryškesnė, linksmesnė ji todėl, nes ją dailino amerikiečių meninkas Tyleris Ramsey.

Be formalaus mokymo, jis sugebėjo ištobulinti tapymo be teptukų techniką – tai ryškus ir agresyvus stilius, kuriuo aliejiniai bei akrilo dažai yra storais sluoksniais rankomis tepami ant drobės.

Tylerio braižas – chaotiškas, nes didžiuliai dažų kiekiai yra tiesiog sviedžiami į paviršių su daugybe emocijų. Tarp jų – ir pasiryžimas palikti savo žymę meno pasaulyje ir sukurti svarbius momentus neįprastomis, net laukinėmis technikomis.

tylerrasye

 

Neilgai trukus inovatyvi mados kompanija TOMS pastebėjo Tylerio talentą ir kreipėsi į jį su pasiūlymu sukurti išskirtinę batų liniją, padailintą jo tapybos stiliaus motyvais. TOMS verslo modelis paremtas filantropija (su kiekviena parduota TOMS batų pora kompanija paaukoja kitą porą neturtingų šeimų vaikams), kas Tyleriui paliko didelį įspūdį, tad menininko sutikimo ilgai laukti neteko. Pirmosios kolekcijos pristatymas sulaukė didžiulės sėkmės, batai buvo akimirksniu išparduoti, o dabar TOMS jau yra viena iš greičiausiai augančių avalynės kompanijų pasaulyje, paaukojusi daugiau nei milijoną batų porų vaikams įvairiose šalyse. Šį 2016 metų pavasarį, Tyleris Ramsey pristatė savo pirmąją kolekciją, sukurtą išskirtinai TOMS, kuri jau yra pasirodžiusi Lietuvoje.  

-------

Šaltinis: http://citymag.lt/2016/06/16/ramsey-menas-karstligiskai-uzsispyres-palikti-zyme/