Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

REIMA loterija

2019-09-24

Dalyvauk loterijoje Su REIMA nuo galvos iki kojų ir laimėk pilną žiemos aprangą savo vaikui!*

Kaip dalyvauti loterijoje?

Loterijos laimėtojas bus paskelbtas ėjimo varžybų dieną, apdovanojimų metu. Prizą galėsite atsiimti renginio metu mūsų REIMA palapinėje!

 *Į REIMA žiemos rinkinį įeina: 1 kombinezonas, 1 batų pora, 1 pora pirštinių ir 1 kepurė

 

Loterijos „Su REIMA nuo galvos iki kojų!” taisyklės

 

 1.       Loterija  „Su REIMA nuo galvos iki kojų!“ organizatorius - UAB "Open 24".
 2.       Loterija „Su REIMA nuo galvos iki kojų!“ vyks nuo  2019 m. rugsėjo 28 d.
 3.       Loterijos „Su REIMA nuo galvos iki kojų!“ dalyviai – visi internetinėje svetainėje adresu www.open24.lt/lt/Reima_loterija užpildę konkurso registracijos formą, atvykę į Walmark® masines „Ėjimo varžybas“ ir užpildę loterijos dalyvio kortelę REIMA palapinėje.
 4.       Loterijos  „Su REIMA nuo galvos iki kojų!“ prizai:

4.1.Kuponas REIMA produktams įsigyti www.open24.lt internetinėje parduotuvėje. Kuponu galima padengti 100% pirkinio sumos. Kuponas galioja vienam apsipirkimui www.open24.lt parduotuvėje. Žaidimo metu laimėtas kuponas ir prekės į pinigus nekeičiami. Visos pretenzijos dėl prekių kokybės priimamos ir turi būti pateiktos per 14 kalendorių dienų nuo prizo atsiėmimo.

4.2.Už kuponą galima įsigyti: 1 vnt. kombinezono, 1 vnt. pirštinių, 1 vnt. kepurės ir 1 vnt. batų poros.

4.3.Prekes būtina išsirinkti ir užsisakyti per dvi savaitės nuo laimėjimo atsiėmimo iki 2019 m. spalio 12 d.

 1.       Dalyvaudamas loterijoje, dalyvis sutinka, kad jo asmens duomenys būtų naudojami rinkodaros tikslais ir perduodami loterijos organizatoriui. Žaidimo organizatorius užtikrina asmeninių duomenų konfidencialumą.
 2.       Loterijos dalyvis sutinka laikytis nurodytų taisyklių ir organizatoriaus sprendimų. Organizatorius, įtaręs loterijos taisyklių pažeidimą, turi teisę atidėti prizo atidavimą iki tyrimo pabaigos. Jeigu tyrimo metu paaiškėja, kad loterijos taisyklės buvo pažeistos, organizatorius turi teisę neatiduoti prizo taisykles pažeidusiam nugalėtojui.
 3.       Loterijos dalyvis asmeniškai atsako už pateikiamų duomenų tikslumą ir tikrumą.
 4.       Bet koks bandymas pakenkti loterijos eigai yra netoleruojamas. Organizatorius pasilieką teisę šalinti dalyvius iš loterijos be iš ankstinio įspėjimo, jei dalyvis nesąžingai ir sąmoningai trukdo jo eigai: klastoja duomenis, naudoja netikrus el.pašto adresus, prašo patvirtinimo iš nepažįstamų žmonių ir t.t. 
 5.       Su laimėtojo sutikimu, UAB “Open24” įgyja teisę viešai skelbti prizo laimėtojų vardus ir pavardes.
 6.   Loterijos dalyviams nėra taikomi amžiaus apribojimai.
 7.   Loterijos laimėtojas bus išrinktas burtų keliu ir paskelbtas 2019 m. rugsėjo 28 d. Walmark® masinių „Ėjimo varžybų“ metu.
 8.   Prizą laimėtojas galės atsiimti tik 2019 m. rugsėjo 28 d. Walmark® masinių „Ėjimo varžybų“ metu REIMA palapinėje.
 9.   Neatsiėmus prizo per nustatytą laiką iš laimėtojo pretenzijos nebus priimamos. Naujas laimėtojas nebus skelbiamas, o prizas liks loterijos organizatoriaus UAB „Open24“ nuosavybėje.
 10.   Prizą laimėtojas galės atsiimti pateikdamas registracijos kodą, kurį gavo užsiregistravęs internetinėje svetainėje ir tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 11.   Laimėti prizai į piniginius vienetus nekeičiami.
 12.   Prizų perdavimas laimėtojui užfiksuojamas, pasirašant prizų įteikimo aktą. Laimėtojui pasirašius įteikimo aktą, laikoma, kad prizas laimėtojui yra įteiktas ir pretenzijos nepriimamos.
 13.   Jei laimėtojas yra jaunesnis nei 18 metų, atsiimant prizus jo interesus turi atstovauti tėvai arba globėjai.
 14.   Loterijos  dalyviai turi teisę pareikšti pretenzijas dėl konkurso eigos per vieną mėnesį nuo konkurso pabaigos. Pretenzijas galima pareikšti raštu, įteikiant jas UAB „Open 24“,  Konstitucijos pr. 26 Vilniuje. Visos pretenzijos bus išnagrinėtos ir konkurso dalyviui atsakymas bus pateiktas per 15 kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo raštiško pareiškimo gavimo dienos.
 15.   Loterijoje negali dalyvauti UAB „Open24 “ darbuotojai bei jų šeimos nariai.
 16.   Organizatoriai pasilieka teisę keisti loterijos sąlygas ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti internetinėje svetainėje www.open24.lt/reima_loterija bei  Open24.lt Facebook paskyroje.
 17.   Papildoma informacija internetinėje svetainėje www.open24.lt/reima_loterija bei Open24.lt Facebook paskyroje.