Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

TEVA vasaros stiliaus gidas

2019-07-10

Geriausios mados tendencijos šiais laikais yra tos, kurios mums leidžia jaustis patogiai, bet tuo pačiu ir stilingai. Viena iš jų, praeitą rudenį išpopuliarėję „bjaurūs sportbačiai“ (ugly trainers) ir nuo pavasario į mados podiumą besibeldžiančios „tėčio basutės“ (dad sandals). Turistinės, patogios basutės su lipniais užsegimais - naujas stileivų hype? Tikrai taip! Kas gali būti geriau, kai pagaliau vasara, o prieš akis atostogos, festivaliai, savaitgaliai prie ežero ir kitos pramogos, kurioms kaip niekada reikia patogios avalynės. 

Patogių „tėčio basučių“ pionieriai TEVA šį sezoną pristatė daug skirtingų modelių, kurie visi yra be galo funkcionalūs – tiks dėvėti tiek į turistinį žygį, tiek į miestą, tiek į atostogas arba į vasaros festivalį, kuriame veiksmui vykstant tik ant kojų, reikia nemažai ištvermės ir patogumo. Svarbiausia, nebijoti eksperimentuoti su drabužių deriniais ir neapsiribojant derinti TEVAS prie įvairiausio stiliaus drabužių, ne tik patogių sportinių kelnių ar timpų. 

Tam, kad įkvėpimo nepritrūktų, šiandien čia keturi skirtingi drabužių deriniai, keturios skirtingos TEVOS vasaros savaitgalio kelionei, festivaliui prie jūros, pasivaikščiojimui mieste ir t.t!

 

  1. Suknelė + skrybelė + rankinė + akiniai

 

suknele

 

Midform TEVA modelis - vienas iš tų, kurie savo grožiu nenusileidžia jokiems pavasario/vasaros podiumams, nes atrodo be galo stilingai ir visiškai kitaip nei klasikinės TEVA basutės lygiu padu. Šviesiai rusva spalva yra šio sezono top‘as, o jos derinimas su kitais rudos spalvos atspalviais atitinka garsiausių pasaulio dizainerių vizijas. Šios basutės ir suknelė yra puikus derinys norint atrodyti gražiai ir pasipuošus, bet kartu jaustis labai patogiai.

 

  1. Džinsai + balti marškinėliai + akiniai + rankinė
DNS

 Iššūkis gali būti spalvotas TEVAS suderinti su kitais drabužiais, bet vis tiek atrodyti stilingai. Geriausia išeitis – gera pora džinsų. Tiesaus kirpimo arba mom džinsai atrodo be galo stilingai, nukirpta, neapsiūta jų apačia taip pat prideda charakterio. Visa kita derinio dalis – paprastumas – balti ar pilki marškinėliai niekada nenuvils, o šiaudinis krepšys sugrąžins aprangai vasariškumą.

 

  1. Sijonas + marškiniai + akiniai + rankinė
sijonukas
  1. Šortai + berankovė palaidinė + akiniai + rankinė
sortai