Kilo klausimų? 8 (5) 2080009

Vaikiški kombinezonai „Reima“ jau ir pas mus!

2017-11-07

 

Universali apranga, kuri tiks bet kokiu oru, nesvarbu, ar lyja ar sninga. Atsparus vandeniui, šiltas ir minkštas kombinezonas leis vaikams mėgautis žaidimais lauke net ir šaltuoju metų laiku. Jūsų mažiesiems siūlome vientisą, vienos dalies kombinezoną su vidiniu liemenės apimties reguliavimu, švelniu vidumi ir šviesą atspindinčiomis detalėmis.

Visos siūlės užsandarintos taip, kad net menkiausias lašelis nepatektų į kombinezono vidų ir net valandą sniege pražaidęs vaikas išliktų sausas ir nesušalęs. Lengvai nusegamas gobtuvas apsaugos ne tik nuo lietaus ar sniego, bet ir nuo šalčio. Šis kombinezonas - tai lengvai prižiūrimas, lengvai apsivelkamas drabužis įvairiems lauko nuotykiams! 

Visus Reima kombinezonus rasite   www.open24.lt/reima/kombinezonai

 

Reima Enstex® kombinezonų medžiaga atspari vandeniui, vėjui, purvui ir, svarbiausia, leidžianti kūnui kvėpuoti. Todėl tai nepakeičiamas drabužis rudeniui ir žiemai. Visos siūlės atsparios vandeniui, šilumai išlaikyti yra įsiūti elastiniai kelnių ir rankovių galai. Silikoninės kelnių kilpos priglunda prie batų ir apsaugo nuo sniego patekimo į vidų. Su šiuo kombinezonu galėsite išleisti vaiką į lauką bet kokiu oru.